Προς το περιεχόμενο

ARIELLI LED5028UHD 50'' LED ULTRA HD 219€


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την παράγγειλα και εγώ. Θα την συνδέσω σε tv box για ταινίες και youtube. Ελπίζω μόνο επειδή έχει εξαντληθεί να μην μου ακυρώσουν την παραγγελία. Στο site την έχει ως κατόπιν παραγγελίας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 ώρες πριν, xristakits είπε

αναφερει πουθενα (ισως πανω στο κουτι) αν εχει hdmi 2.0 ?

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε αυτό αλλά μέσα βρήκα ότι ισως εχει μαζι καποιες αλλες που δεν ξέρω τι κάνουν. Αν μπορεί  καποιος να μας πει καλά θα είναι. Πχ cec ελενχος και HDMI 2.0 μορφη όπου δίνει κανονικό και ενισχυμένο 

 

Spoiler

IMG_20191002_114454.jpg

 

1 ώρα πριν, alexxkidd31 είπε

Σαν ποιότητα εικόνας και επιλογές παραμετροποίησης των χρωμάτων πως είναι; Μήπως έχεις τπτ σχετικές φωτογραφίες;

επίσης, από ήχο;

Από παραμετροποίηση δείχνει πλήρες αν και είναι αντικείμενικο πως την θέλει κάποιος από ήχο έχω κοτσαρισμενο ένα στερεοφωνικό και κάποια ηχεία 2.1 από την αναλογική έξοδο αλλά και τα δικά της όσο άκουσα καλή είναι χωρίς κάποιο μείον. Αν μπορέσω θα ανεβάσω και άλλες από το μενού εικόνας 

 

Spoiler

IMG_20191002_114328.jpg

 

 

Spoiler

1570007527369.jpg

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoilers
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, sixfeetunder είπε

Δεν ξέρω αν αναφέρεσαι σε αυτό αλλά μέσα βρήκα ότι ισως εχει μαζι καποιες αλλες που δεν ξέρω τι κάνουν. Αν μπορεί  καποιος να μας πει καλά θα είναι. Πχ cec ελενχος και HDMI 2.0 μορφη όπου δίνει κανονικό και ενισχυμένο 

 

Από παραμετροποίηση δείχνει πλήρες αν και είναι αντικείμενικο πως την θέλει κάποιος από ήχο έχω κοτσαρισμενο ένα στερεοφωνικό και κάποια ηχεία 2.1 από την αναλογική έξοδο αλλά και τα δικά της όσο άκουσα καλή είναι χωρίς κάποιο μείον. Αν μπορέσω θα ανεβάσω και άλλες από το μενού εικόνας 

 

Φίλε μπορείς να μου πεις σε παρακαλώ αν παίζει 4K ταινίες κανονικά από φλασακι, σκληρό και φορτώνει τους υπότιτλους σωστά; ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν μπορώ να το δω δεν έχω το ανάλογο υλικό και είμαι με data, οπότε καταλαβαίνεις.Οταν μπορέσω θα δω αν παίζει κατευθείαν και από σκληρό 2.5 και στικακι. Πάντως ενδιαφέρον είναι έχει δύο usb θύρες 

Επεξ/σία από sixfeetunder
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, MakeGreeceSexyAgain είπε

Τι μήκος πρέπει να έχει η επιφάνεια για να κάτσουν σωστά τα ποδαράκια;

110cm  ειναι το ανοιγμα ποδαρακι-ποδαρακι αλλα τσιμα τσιμα δεν θα το πας οποτε υπολογισε μινιμουμ 10cm  μακρυτερο επιπλο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν και μικρη αξια εχει σε αυτη την τιμη ειναι σχεδον 4κ.μπραβο στο eshop π δεν την αναφερει 4κ που θα μπορουσε...(3840x2160 (1.78:1) vs 4096x2160 (1.9:1).)

καλα τωρα το να σκας αλλα  50 70 ευρω για box/chromecast δεν ειναι λογικο... παρτε απευθειας κατι καλυτερο με δοσεις...η ευκολια να πετας απευθειας youtube video ή mirrorcast  δεν συγκρινετε με ανοιξε κλεισε box/chromecast/apple tv

Επεξ/σία από kage
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι κανονικα εχει dvbt2  που θα παιζει και η digea sto μελλον...

Απλα ειχα γραψει ολες οι φτηνες σε μεγαλες ιτζες σε απλο σημα δεν δειχνουν τοσο καλα 

Κ καπου στις ρυθμισεις Turn Motion Smoothing Off 

Επεξ/σία από kage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, procostas1 είπε

για εξοχικό (κανα 2μηνο χρήση το χρόνο + κάποια σκ) μας κάνει ή θα μας βγουν τα μάτια????

μήπως να δώ κάτι σε 40άρα??? 

Τι απόσταση έχεις ?  πάνω από 2.20μ είναι οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kage είπε

Αν και μικρη αξια εχει σε αυτη την τιμη ειναι σχεδον 4κ.μπραβο στο eshop π δεν την αναφερει 4κ που θα μπορουσε...(3840x2160 (1.78:1) vs 4096x2160 (1.9:1).)

καλα τωρα το να σκας αλλα  50 70 ευρω για box/chromecast δεν ειναι λογικο... παρτε απευθειας κατι καλυτερο με δοσεις...η ευκολια να πετας απευθειας youtube video ή mirrorcast  δεν συγκρινετε με ανοιξε κλεισε box/chromecast/apple tv

Φίλε σε παρακαλώ μπορείς λίγο να δεις αν στον media player παίζει κανονικά 4k και με ήχο dts, και αν φαίνονται και oi υπότιτλοι σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...