Προς το περιεχόμενο

[Wireless Mouse] Logitech G604 Lightspeed 52€ @ Πλαισιο [ΤΕΛΟΣ]


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Είσαι αρκετά κοντά, μάλλον είναι υβρίδιο μεταξύ gaming / παραγωγικότητας, χωρίς να κάνει λογικά άψογα τίποτα από τα δύο, όμως κάνοντας καλά και τα δύο. Τουλάχιστον σε παρόμοια κατάσταση είναι το g602. Υποθέτω βέβαια ότι το g604 θα είναι πολύ καλύτερο στον τομέα gaming λόγω σαφώς καλύτερου / νεότερου αισθητήρα. Μάλιστα λύνοντας και δια παντός το μόνο πρόβλημα για μένα του G602, την κατανάλωση μπαταρίας.

Το ιδιο θελουμε να πουμε. Ειναι αναβαθμιση του G603, που αναβαθμισε το G602, ξανα πηγαν στο αρχικο σχημα με gaming χαρακτηριστικα γιατι στο G603 υπηρχαν παραπονα για την ριζικη αλλαγη μιας και προοριζεται για productivity κυριως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 138
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, paparockas είπε

Το ιδιο θελουμε να πουμε. Ειναι αναβαθμιση του G603, που αναβαθμισε το G602, ξανα πηγαν στο αρχικο σχημα με gaming χαρακτηριστικα γιατι στο G603 υπηρχαν παραπονα για την ριζικη αλλαγη μιας και προοριζεται για productivity κυριως

Το g603 σαν σχήμα το πέθαναν, απαράδεκτο, αλλοίωσε εντελώς τον διττό χαρακτήρα του g602, εγώ γι αυτό το λόγο το προσπέρασα. Το g604 φαίνεται ότι είναι όπως πρέπει. :-)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω το 602 και το μόνο μειονέκτημά του είναι ότι τρώει τις μπαταρίες γρήγορα. Του Έβαλα επαναφορτιζόμενες και ησύχασα κάπως.

Μου κάθεται στο χέρι τέλεια και δεν θα μπορούσα να προσπεράσω το 604 όπως καταλαβαίνετε.

Πράγματι το Πλαίσιο τελευταία κάνει πολύ καλές προσφορές. Πάντα εμφανίζονταν καλές προσφορές απλά τώρα τελευταία έπεσαν μαζεμένες.

Δεν μας χαλάει φυσικά. :) 

 

 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, paparockas είπε

https://www.plaisio.gr/catalog?location=categories%3dpc+%26+Περιφερειακά%2cΠεριφερειακά+pc%2cΠοντίκια%3bbrand%3dlogitech%3bproduct%3d3313921%3bpage%3d3

Στο amazon ξεκιναει απο 100€. Δεν υπαρχει καταχωρηση στο σκρουτζ ακομα

https://www.logitechg.com/el-gr/products/gaming-mice/g604-lightspeed-wireless-gaming-mouse.html

Edit: Δεν ειναι λαθος τιμη με πηραν τηλεφωνο περιμενουν αποθεμα

Δες τον ρε.. Θα μας αφήσει άστεγους ΠΡΙΝ το BF φέτος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά τηνεπεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικάπου επιλέξατε.Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24 ωρών προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Σχετικά με την ηλεκτρονική σας παραγγελία θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι κατά τηνεπεξεργασία της παραγγελίας σας παρουσιάστηκε θέμα διαθεσιμότητας σε ορισμένα από τα υλικάπου επιλέξατε.Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας εντός 24 ωρών προκειμένου να σας ενημερώσουμε σχετικά.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Εμένα μου έστειλαν μόλις μήνυμα ότι είμαι σε σειρά προτεραιότητας και θα με ενημερώσουν πριν την αποστολή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, EvilEyes είπε

Εμένα μου έστειλαν μόλις μήνυμα ότι είμαι σε σειρά προτεραιότητας και θα με ενημερώσουν πριν την αποστολή. 

Και εμένα τώρα μου έστειλαν update

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η παραγγελία σας περιέχει προϊόντα Προπαραγγελίας.Τα προϊόντα αυτά θα γίνουν διαθέσιμα σε μελλοντική ημερομηνία καθώς πρόκειται γιαπολυαναμενόμες κυκλοφορίες.Είσαστε σε σειρά προτεραιότητας, και αμέσως μόλις κυκλοφορήσουν επίσημα θα σας καλέσουμεγια την αποστολή τους.Για οποιαδήποτε απορία είμαστε πάντα στη διάθεσή σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η τιμη μαλλον ηταν υπερβολικα καλη και επειδη το mouse δεν πρεπει να το ειχαν μαλλον θα τους εδωσε αλλη τιμη ο προμηθευτης μετα. Με αλλα λογια οποιος πηρε πηρε και ελπιζω να τα στειλουν. Μιλανε για το τελευταιο mouse που εβγαλε η logitech

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λέει τίποτα παράξενο ρε παιδιά, λέει απλά ότι λόγω του ότι είναι προπαραγγελια όταν έρθει θα μας καλέσουν για την περάτωση της παραγγελίας. Ούτε για άλλη τιμή λέει, ούτε για λάθος ούτε για τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Δεν λέει τίποτα παράξενο ρε παιδιά, λέει απλά ότι λόγω του ότι είναι προπαραγγελια όταν έρθει θα μας καλέσουν για την περάτωση της παραγγελίας. Ούτε για άλλη τιμή λέει, ούτε για λάθος ούτε για τίποτα...

Αν πατησεις στο λινκ τωρα απλα λεει οτι δεν ειναι διαθεσιμη η τιμη .Αρα η τελειωσε η ηταν λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν τιμή προσφοράς όπως ήταν και αντίστοιχα με την κάρτα γραφικών.και εμένα το ίδιο μήνυμα μου έστειλαν ότι ήταν προπαραγγελία και είμαι σε σειρά προτεραιότητας. Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας θα παραλάβουμε όλοι απλά υπομονή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Ήταν τιμή προσφοράς όπως ήταν και αντίστοιχα με την κάρτα γραφικών.και εμένα το ίδιο μήνυμα μου έστειλαν ότι ήταν προπαραγγελία και είμαι σε σειρά προτεραιότητας. Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας θα παραλάβουμε όλοι απλά υπομονή.

Το αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...