Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Mi 9T Pro Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, sharkoulis είπε

Αδελφια μεγαλη προσοχη στο θεμα σκρουτζομαγαζων.. Το εχω ψαξει αρκετα το θεμα γιατι ειμαι στην φαση αγορας αυτής της συσκευης.. Τηλεφωνησα σε αρκετα μαγαζια και το πουλανε σαν mi9t pro ενω ειναι το k20 pro.. Η εν λογο εκδοση οπως πολλοι θα ξερετε δεν εχει την b20 η 800 μπαντα για τα 4g  κατι που πραγματικα εμενα με ταλαιπωρησε αρκετα στο κινητο μου.. Οποτε προσοχη. Πριν αγορασετε ρωτηστε 😋😋

Αυτο είναι απάτη. Δηλαδή θα παραγγείλεις το mi9t pro και θα παραλάβεις το k20 pro?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Tokyo είπε

Δεν υπάρχει ανταγωνισμός σε αυτά τα λεφτά με αυτά τα χαρακτηριστικά

Από άτομα στο telegram που είμαστε μερικοί developers άτομα που πήγαν από το mi 8 στο mi 9t pro απογοητευτικαν λόγο από την κάμερα βίντεο και κάποια άλλα μέσα στο κώδικα. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Αυτο είναι απάτη. Δηλαδή θα παραγγείλεις το mi9t pro και θα παραλάβεις το k20 pro?

Ναι ρε φιλε μεγαλη που@@@α.. Και ξερεις πως την ψιλιαστηκα? Σε ενα μαγαζι ειχανε βαλει κ πουλαγανε mi9tpro λευκο marble που γαμει αλλα βγαινει μονο k20pro. Και παιρνω το μαγαζι τους την ειπα και το μονο που κανανε ηταν απλα. Να αφαιρεσουν το λευκο κ αφησανε κανονικα το mi9t pro σαν ονομασια. Κ το πιο τραγικο ειναι οτι τους εξηγησα κ την διαφορα με τις μπαντες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kostasSTi είπε

Πολύ σωστή παρατήρηση. Το παρακολουθώ από την αρχή για να αντικαταστήσω το redmi note 6 pro της γυναίκας μου.

Δεν νομίζω να αξίζει η αναβάθμιση καλύτερα να περάσεις ένα google camera για να βγάζει καλύτερες φωτογραφίες, οι γυναίκες αυτό θέλουν όχι performance ο Snapdragon 855 είναι overkill σε μια γυναίκα 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αααα κ επειδη λογικα δεν θα επιτρεπεται να αναφερω καταστημα οποιος θελει του απανταω σε pm μην νομιζετε οτι σας λεω ψεμματα κτλ.. Σας το λεω γιατι ειναι κριμα να δωσει τρακοσαρου κ πανω και να μην εχεις σημα.. Το κινητο ειτε ευρωπη ειτε κινεζικο ειναι δυναμη. Αυτα guys..  Let the insomnia forum always protect us  

😀😀😀😀😀😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Deadpool 1 είπε

Αυτο είναι απάτη. Δηλαδή θα παραγγείλεις το mi9t pro και θα παραλάβεις το k20 pro?

 

2 λεπτά πριν, sharkoulis είπε

Ναι ρε φιλε μεγαλη που@@@α.. Και ξερεις πως την ψιλιαστηκα? Σε ενα μαγαζι ειχανε βαλει κ πουλαγανε mi9tpro λευκο marble που γαμει αλλα βγαινει μονο k20pro. Και παιρνω το μαγαζι τους την ειπα και το μονο που κανανε ηταν απλα. Να αφαιρεσουν το λευκο κ αφησανε κανονικα το mi9t pro σαν ονομασια. Κ το πιο τραγικο ειναι οτι τους εξηγησα κ την διαφορα με τις μπαντες

Που να δείτε τι γινόταν παλιότερα με το redmi note 4 που είχε 500 εκδόσεις σαν κινητό 🤣🤣 gearbest /bangood για xiaomi και αν σου κάνουν βλακεια παίρνεις και μεγάλο ποσό refund πίσω και κρατάς και το κινητό 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, sharkoulis είπε

Ναι ρε φιλε μεγαλη που@@@α.. Και ξερεις πως την ψιλιαστηκα? Σε ενα μαγαζι ειχανε βαλει κ πουλαγανε mi9tpro λευκο marble που γαμει αλλα βγαινει μονο k20pro. Και παιρνω το μαγαζι τους την ειπα και το μονο που κανανε ηταν απλα. Να αφαιρεσουν το λευκο κ αφησανε κανονικα το mi9t pro σαν ονομασια. Κ το πιο τραγικο ειναι οτι τους εξηγησα κ την διαφορα με τις μπαντες

Ευτυχώς που το έψαξες και δεν την πάτησες Θέλω να πιστεύω ότι ο συγκεκριμένος είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, sharkoulis είπε

Αδελφια μεγαλη προσοχη στο θεμα σκρουτζομαγαζων.. Το εχω ψαξει αρκετα το θεμα γιατι ειμαι στην φαση αγορας αυτής της συσκευης.. Τηλεφωνησα σε αρκετα μαγαζια και το πουλανε σαν mi9t pro ενω ειναι το k20 pro.. Η εν λογο εκδοση οπως πολλοι θα ξερετε δεν εχει την b20 η 800 μπαντα για τα 4g  κατι που πραγματικα εμενα με ταλαιπωρησε αρκετα στο κινητο μου.. Οποτε προσοχη. Πριν αγορασετε ρωτηστε 😋😋

Γενικά, πρέπει να ρωτάει κανείς πριν αγοράσει από οποιοδήποτε online κατάστημα.
Δυστυχώς, χρειάζεται να τους «ξεσκίσεις» στις ερωτήσεις (και ας είναι ολόκληρο «σεντόνι» το email που θα στείλεις ή «φλύαρο» το τηλεφώνημα που θα κάνεις), αλλιώς θα καταλήξεις με προϊόν που δεν θα ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σου.
Αν δεν είναι διατεθειμένοι να σε εξυπηρετήσουν και να σε κατατοπίσουν, τότε είναι για τον «παραπέοντα».

36 λεπτά πριν, LIGHT1NG είπε

Από άτομα στο telegram που είμαστε μερικοί developers άτομα που πήγαν από το mi 8 στο mi 9t pro απογοητευτικαν λόγο από την κάμερα βίντεο και κάποια άλλα μέσα στο κώδικα. 

Οι εκδόσεις Τ δεν είναι κομμένες εκδόσεις των κανονικών;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Γενικά, πρέπει να ρωτάει κανείς πριν αγοράσει από οποιοδήποτε online κατάστημα.
Δυστυχώς, χρειάζεται να τους «ξεσκίσεις» στις ερωτήσεις (και ας είναι ολόκληρο «σεντόνι» το email που θα στείλεις ή «φλύαρο» το τηλεφώνημα που θα κάνεις), αλλιώς θα καταλήξεις με προϊόν που δεν θα ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σου.
Αν δεν είναι διατεθειμένοι να σε εξυπηρετήσουν και να σε κατατοπίσουν, τότε είναι για τον «παραπέοντα».

Οι εκδόσεις Τ δεν είναι κομμένες εκδόσεις των κανονικών;

Και κανονικο καταστημα παρακαλω οχι τα ιντερνετικα που σμρ ανοιγουν κ κλεινουν χθες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, svartevarg είπε

Γενικά, πρέπει να ρωτάει κανείς πριν αγοράσει από οποιοδήποτε online κατάστημα.
Δυστυχώς, χρειάζεται να τους «ξεσκίσεις» στις ερωτήσεις (και ας είναι ολόκληρο «σεντόνι» το email που θα στείλεις ή «φλύαρο» το τηλεφώνημα που θα κάνεις), αλλιώς θα καταλήξεις με προϊόν που δεν θα ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σου.
Αν δεν είναι διατεθειμένοι να σε εξυπηρετήσουν και να σε κατατοπίσουν, τότε είναι για τον «παραπέοντα».

Οι εκδόσεις Τ δεν είναι κομμένες εκδόσεις των κανονικών;

Mi 9T είναι το Μi 9SE αν δεν κάνω λάθος Mi 9T Pro= Mi 9

Καλύτερα τα ξεχωρίζεις από τους επεξεργαστές που έχουν τα υπόλοιπα parts είναι ίδια νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Vangelis_D9 είπε

Ρε παίδες, μας λέτε δηλαδή ότι τα σκρουτζομάγαζα όταν παραγγέλνετε το 9Τ σας στέλνουν το K20 Pro το οποίο στο κουτί του γράφει Mi 9T;

Μέχρι να φτάσει σπίτι σου δεν ξες αν λέει Κ20 η ΜΙ 9Τ οπότε πρέπει να το διευκρινήσεις υπήρχαν κιόλας μερικά σκρουτζ που έδιναν το μι 9 se για μι 9 😅

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.gsmarena.com/redmi_k20_pro_matches_pixel_3_and_iphone_xr_in_dxomark_tests-news-39587.php

"Redmi K20 Pro matches Pixel 3, beats iPhone XR in DxOMark tests"

Καλά τα νέα και για την κάμερα...

Μιλάμε θεωρώ χωρίς αμφιβολία για το υπέρτατο 2019 flagship killer.

Επεξ/σία από whoever81
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, whoever81 είπε

https://www.gsmarena.com/redmi_k20_pro_matches_pixel_3_and_iphone_xr_in_dxomark_tests-news-39587.php

"Redmi K20 Pro matches Pixel 3, beats iPhone XR in DxOMark tests"

Καλά τα νέα για την κάμερα...

Το θέμα είναι το real life κιόλας τι γίνεται πχ αν βάλεις στο DxOMark το mi 8 θα δεις ότι στο video stabilisation λέει 83 ενώ έχει OIS ενώ το Κ20 που δεν έχει OIS λέει 84 οπότε τα λες και λίγο πειραγμένα τα στατιστικά επίσης στο texture χάνει πάρα πολύ σαν κάμερα 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...