Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για πλυντηριο


PhonEee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια σε μια συζητηση που ειχα με καποια ατομα μου ειπαν οτι καλο ειναι εκει που εχουμε συνδεδεμενο το πλυντηριο  καλο ειναι να μην υπαρχει τιποτα αλλο πανω στην πριζα γιατι εχω ειχα ανταπτορα σουκο που μπορεις να βαλεις  πχ  πιστολακι κτλπ ισχυει αυτο οτι πρεπει να ειναι μονο στην πριζα το πλυντηριο και τιποτα αλλο πανω?σας ευχαριστω πολυ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πληντηριο, το ψυγειο, η κουζινα και ο θερμοσυφονας πρέπει να έχουν χωριστή και αποκλειστική γραμμη απο τον πινακα

Πολύοριζα κλπ μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, PhonEee είπε

Καλησπερα παιδια σε μια συζητηση που ειχα με καποια ατομα μου ειπαν οτι καλο ειναι εκει που εχουμε συνδεδεμενο το πλυντηριο  καλο ειναι να μην υπαρχει τιποτα αλλο πανω στην πριζα γιατι εχω ειχα ανταπτορα σουκο που μπορεις να βαλεις  πχ  πιστολακι κτλπ ισχυει αυτο οτι πρεπει να ειναι μονο στην πριζα το πλυντηριο και τιποτα αλλο πανω?σας ευχαριστω πολυ  

Εντάξει δεν είναι απόλυτο. Αν μιλάμε για σύγχρονο πλυντήριο(τελευταίας 5ετίας) το ρεύμα εκκίνησης δεν είναι τόσο μεγάλο.

Πρακτικά μην χρησιμοποιείς το πιστολάκι την ώρα που κάνει εκκίνηση το πλυντήριο. Αυτό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...