Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Georgram είπε

Εμείς που θα παίζουμε σε 2κ τελικά αξίζει να κατεβάσουμε full textures που είναι για 4κ; 

Aν στο επιτρεπει η καρτα σου και παιζεις στα FPS που θες να το βαλεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Aν στο επιτρεπει η καρτα σου και παιζεις στα FPS που θες να το βαλεις.

 

3060ti έχω! Δεν ξερω αν το επιτρέπει η καρτα αλλά στα περισσότερα γκειμ δεν έχω παράπονο! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει, τόσο απαιτητικό είναι το D4 ρε παιδιά γιατί ακουω εδώ για vram, 7900xt  και αρχίζει και με πιάνει σύγκρυο.

Αν και και μάλλον θα το πάρω στο series X.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει, τόσο απαιτητικό είναι το D4 ρε παιδιά γιατί ακουω εδώ για vram, 7900xt  και αρχίζει και με πιάνει σύγκρυο.

Αν και και μάλλον θα το πάρω στο series X.

Συγκριτικα με οτι εχει βγει το 2023 το D4 ειναι οαση απο θεμα requirements.
Aν παιζεις 1080p ακομα και ενα παλιο cpu με 16gb και 1060 παιζει μια χαρα.
Απο εκει και περα αναλογα την αναλυση που παιζεις και τα FPS που βαζεις σαν οριο θες και το αναλογο build.
Πριν το παρεις στο Series X πες μας το build σου και σε τι αναλυση και FPS θες να παιξεις.
πολυ πιθανον να εισαι μια χαρα και στο PC εχει καλυτερα γραφικα.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Metaksas said:

Σε γνωστό κλειδαδικο τ βρηκα 40 ευρω αλλά λέει asia only κ με rtx καρτα, με vpn λέτε να γίνει δουλειά γ redeem?

θέλει RTX4000 . Με 3000 θα φας άκυρο. been there done that.

προσωπικά το πήρα με 55ευρώ standard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ryzen 3600X με 1080 FTW και 16GB RAM πήγαινε τραίνο σε 1080p (34" μονιτορ) και η closed και η open beta..! server slam δεν έπαιξα γιατί έπεσε πολύ δουλειά..! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω να σας στεναχωρίσω αλλά όλοι οι reviewers είχαν server lags. Δυστυχώς θα πέσει πολύ γκρίνια στο launch ΕΚΤΟΣ των queues. Σας το λέω να προετοιμαστείτε για το rage mode

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Συγκριτικα με οτι εχει βγει το 2023 το D4 ειναι οαση απο θεμα requirements.
Aν παιζεις 1080p ακομα και ενα παλιο cpu με 16gb και 1060 παιζει μια χαρα.
Απο εκει και περα αναλογα την αναλυση που παιζεις και τα FPS που βαζεις σαν οριο θες και το αναλογο build.
Πριν το παρεις στο Series X πες μας το build σου και σε τι αναλυση και FPS θες να παιξεις.
πολυ πιθανον να εισαι μια χαρα και στο PC εχει καλυτερα γραφικα.

Στο build της υπογραφής, αλλά δεν ψήνομαι να παίξω σε 1080p και η 4κ tv είναι στο σαλόνι οπότε που να τραβάω καλώδια. Εκτός του οτι 4κ και 2060 δεν πάνε μαζί 😁

Το ερώτημα πάντως είναι πόση διαφορά έχουν τα uhd textures του pc από αυτά των sx/ps5. Αν είναι τόση χαοτική διαφορά θα προβληματιστώ.

Επεξ/σία από gregpec2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
52 λεπτά πριν, gregpec2 είπε

Στο build της υπογραφής, αλλά δεν ψήνομαι να παίξω σε 1080p και η 4κ tv είναι στο σαλόνι οπότε που να τραβάω καλώδια. Εκτός του οτι 4κ και 2060 δεν πάνε μαζί 😁

Το ερώτημα πάντως είναι πόση διαφορά έχουν τα uhd textures του pc από αυτά των sx/ps5. Αν είναι τόση χαοτική διαφορά θα προβληματιστώ.

Oι κονσολες παιζουν οπως το PC χωρις τα High Texture Pack, ισως και λιγο χειροτερα.
Η 2060 με 5600 και 16gb ειναι μια χαρα για 1080p High σε Native, σε 1440p 60FPS θα εβαζες DLSS.
 

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...