Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, optimus prime είπε

Εγω επαιξα και στις 2 πλατφορμες,δεν ειδα καποιο βιντεο.

Επισης το χιονι στο ps5 επεφτε με 30 fps,δεν ξερω εαν ειναι καποιο bug η ετσι το εχουν κανει tuned για καλυτερη αποδοση αλλα εγω προσωπικα ξενερωσα λιγο..

Εγω πρεπει να το κατεβασω σε 3 μηχανακια,απο εμενα μονο θα μπουκωσει..

 

 

Αχα! Άρα είδες και pc και κονσόλα ιδιοις όμμασι. Οπότε το feedback είναι λιρα 100. Thanks!  👍

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, Porfyras είπε

Με ενα 2700x,RTX 2080 TI,32 GB RAM  θα μπορει να τρεξει τα 4Κ textures σε 2Κ oθονη?

Nαι μια χαρα θα εισαι σε 2Κ με High Textures.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, firepc said:

Και σκάει μύτη ένας Τσουρινάκης και σου το βάζει 80 🤪

(αυτό είχε κάνει με το D2 ενώ όλοι το αποθεώνανε)

Δοκίμασε να παίξεις τώρα το D2 στην αρχική έκδοση. Μιλάμε για πολύ hardcore που ούτε mana potion δεν μπορούσες να αγοράσεις (νικούσες τον diablo στο level 29). Έναν necro είχα καταφέρει να τον φτάσω μέχρι 52 level. Παραπάνω απλά δεν γινόταν (bone necro με bone spear και revive). Απλά έχει περάσει στη σφαίρα του legend και δεν ασχολείται κανείς με το πως ήταν αρχικά. Μετά την 1.09 (Νομίζω αυτή ήταν το lord of destruction) έφτιαξε το diablo 2. 

Η μεγαλύτερη τρέλα του Τσουρινάκη στο review ήταν το σύστημα save and exit, που σε γύριζε πίσω και έπρεπε να έχεις waypoint για να συνεχίσεις απο εκεί που είσαι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, firepc είπε

με αυτές τις ώρες είμαι υπερευχαριστημένος για τα 70€ που έδωσα

Δεν το συζητάμε αυτό.

Το παιχνίδι τα αξίζει και με το παραπάνω τα λεφτά αυτα.

Εδω επαιξα* αρκετες ωρες το σαπάκι το D3 .... 

Επεξ/σία από silenoz66
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, Agmourk είπε

Δοκίμασε να παίξεις τώρα το D2 στην αρχική έκδοση. Μιλάμε για πολύ hardcore που ούτε mana potion δεν μπορούσες να αγοράσεις (νικούσες τον diablo στο level 29). Έναν necro είχα καταφέρει να τον φτάσω μέχρι 52 level. Παραπάνω απλά δεν γινόταν (bone necro με bone spear και revive). Απλά έχει περάσει στη σφαίρα του legend και δεν ασχολείται κανείς με το πως ήταν αρχικά. Μετά την 1.09 (Νομίζω αυτή ήταν το lord of destruction) έφτιαξε το diablo 2. 

Η μεγαλύτερη τρέλα του Τσουρινάκη στο review ήταν το σύστημα save and exit, που σε γύριζε πίσω και έπρεπε να έχεις waypoint για να συνεχίσεις απο εκεί που είσαι. 

Το review του

https://archive.org/details/pc-master-126/page/n85/mode/2up

Χειρισμός 40/100 😬

Επεξ/σία από firepc
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Spoiler

Που τονε θυμηθήκατε τον Αντρέα-Παρασκευά ρε παιδιά. Δεν ξέρω τι έγραφε για diablo, εγώ τον διάβαζα για τα adventures. Πωω τι γεροντάρες είμαστε ρεεε

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, firepc said:

Το review του

https://archive.org/details/pc-master-126/page/n85/mode/2up

Χειρισμός 40/100 😬

Spoiler

Θα με κάνεις να ψάξω να βρώ την κούτα που έχω το τεύχος.. χαχαχα..! 😛 Το θυμάμαι σαν να ναι χτες που το διάβασα, και μετά απο 3 μήνες το αγόρασε ο αδερφός μου και παίζαμε lan σε δύο υπολογιστές με tnt2 κάρτα γραφικών και στους δύο..! 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια ανυπομονω πως και πως να βγει ... Θυμαμαι οταν ειχα πρωτοπαιξει το Diablo 1 σε Demo ..

Λετε να εχω προβλημα με το PC μου ειναι ? Ειναι αυτο στην υπογραφη μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 minutes ago, billvwrulez said:

Καλησπερα παιδια ανυπομονω πως και πως να βγει ... Θυμαμαι οταν ειχα πρωτοπαιξει το Diablo 1 σε Demo ..

Λετε να εχω προβλημα με το PC μου ειναι ? Ειναι αυτο στην υπογραφη μου

 

στην ανάλυση της συγκεκριμένης LG της υπογραφής θα τα παίζεις όλα τέρμα. επίσης δε χρειάζεσαι το high texture pack. καλή απόλαυση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αγοραστηκε και απο μενα.

Ερωτηση: θελω να ξεκινησω το preload αλλα δεν θελω τα 4k text, που τα αφαιρω για να μην κατεβαζω τζαμπα πραγμα? Μου αναφερει να αλλαξω μονο γλωσσα και Install loc. 

ολα καλα, το βρηκα στο επομενο menu. Νομιζα δεν εχει αλλο και θα ξεκινησει το Install

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Agmourk είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

Θα με κάνεις να ψάξω να βρώ την κούτα που έχω το τεύχος.. χαχαχα..! 😛 Το θυμάμαι σαν να ναι χτες που το διάβασα, και μετά απο 3 μήνες το αγόρασε ο αδερφός μου και παίζαμε lan σε δύο υπολογιστές με tnt2 κάρτα γραφικών και στους δύο..! 

 

Είχες κι εσύ την έκδοση diamond viper v770 που είχα εγώ για να παίξω το d2;;; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...