Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εκανα spectate εναν (ξενο) φιλο για να παμε για comp, ο οποιος εφαγε DC και με εβαλε εμενα στη θεση του...εκει συνειδητοποιω πως με κανει νταματζ μπουστ ενας φουλγκορ, λεω δεν παιζει αυτο το ονομα μονο 1ας τυπος θα το εχει και θα ειναι απο το ινσομνια...μεσα στη χαρα εγω αρχισα να μιλαω και να γραφω με απταιστα γκρηκληζς "ellhnas?" (ηταν και 3ος ελληνας στο τσατ) κατενθουσιασμενος εγω, στα @@ του ο αλλος.... ναι το παιχνιδι στο coloseo το βγαλαμε χαλαρα (ειχαν πρακτικα νικησει προτου μπω εγω) του γραφω ελα ρε panagiotis54 εδω....ενθουσιασμος γατας απο την αλλη πλευρα..... aka εντελως στα @@ του. τεσπα με τραβηξαν για comp αμεσως με το που τελειωσαμε......κλειστο acc δεν μπορεσα να δω τι ρανκ ειναι 😛
ερχομαι εδω με χαρα μικρου παιδιου να γραψω ελα ρε σε ειδα αναμεσα στα 25μυρια κοσμο που εχει το παιχνιδι (επισημα στοιχεια της μπλιζ)..... ειδατε και μονοι σας το σχολιο του...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οπως γράφεις και εσύ, ήμουν ήδη σε παιχνίδι και έπαιζα support και φεύγει ένα άτομο και παίζαμε 4V5 πριν μπεις.

Μου γράφεις Ελληνας, απαντάω θετικά, μετά μου λές ''Songoku54 εδω''λίγο πριν τελειώσει το παιχνίδι.

Ζητώ συγνώμη που σαν support ήμουν συγκεντρωμένος στο παιχνίδι που έπαιζα απο την αρχή απο το να πιάσω κουβεντούλα στο group chat με άλλους Ελληνες πάνω που τελείωνε το παιχνίδι(παρόλο που δεν μίλαγε και κανείς στο group chat πιο πριν).

Η που δεν ήμουν στο Voice chat που πολλές φορές δεν μιλάνε πολλοί, στο Quick Play κιόλας.

Τέλος εγώ δεν είδα πουθενά αυτή τη χαρά του μικρού παιδιού. Ενα ξερό ''έπαιξα με τον Fulgore, που δεν ήταν καν στο voice chat'' είδα. 

Οσο για το rank μου, δεν το έχω κρυφό(δεν με έχει ρωτήσει κάποιος δηλαδή). Gold 4 είμαι με Support απο Bronze 3 που με έβαλε το παιχνιδι στην αρχή(οχι οτι έχω σκοπό να κυνηγήσω υψηλά rankings).

Επεξ/σία από Fulgore
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αληθεια ουτε εγω παρακολουθω το chat. Εδω ουτε τα DMs δεν βλεπω γιατι χανονται μεσα στον χαμο των pings κτλ.
Προτεινω να γινει ενα απλο warning στον @Fulgore και την επομενη φορα avoid as teammate. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

ενας φουλγκορ, λεω δεν παιζει αυτο το ονομα μονο 1ας τυπος θα το εχει και θα ειναι απο το ινσομνια..

Γιατί, δεν έχουν fans τα Killer Instinct; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντοπή Fulgore, δεν κάνουν έτσι στους θαυμαστές τους οι σωστοί celebrities....

Μου θυμίζει ιστορίες από άτομα που συνάντησαν κάποιον διάσημο και πήγαν να τον χαιρετήσουν αλλά αυτός τους έκλασε και τους έδιωξε αφήνοντας κακή εντύπωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστηχώς ή ευτυχώς σε αυτά τα παιχνίδια υπάρχει αρκετή τοξικότητα και στο Voice Chat και στο group chat. Τα έβλεπα και στο OW1, τα είδα και στο Valorant που έπαιζα πριν βγει το OW2.

Και δυστηχώς ή ευτυχώς υπάρχει τοξικότητα και σε Ελληνική μεριά. Ειδικά στο Warcraft, οτι το χειρότερο...

Να θυμίσω ότι και παλιότερα στο forum υπήρχε όμαδα που παίζαμε και αυτό σταμάτησε για αυτό ακριβώς τον λόγο, οπως επίσης ότι από το εδώ θέμα άτομα έχουν οι ιδιοι πει οτι έχουν φάει Silence απο την Blizzard λόγω αυτού.

Αρα ναι, προσωπικά πλέον μόνο με άτομα που γνωρίζω(κυριολεκτικά)μιλάω σε τέτοια παιχνιδια σε voice chat.

Χαιρομαι πάντως που το κομμάτι της απόδοσης μπήκε σε τελευταία μοίρα, και πιάσαμε το...''social'' κομμάτι.

 

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Ντοπή Fulgore, δεν κάνουν έτσι στους θαυμαστές τους οι σωστοί celebrities....

Ναι ναι άστα να πάνε, είμαι τεράστια celebrity εγώ στο forum και έχω και πολλούς θαυμαστές 😂

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...