Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Manoleros95 είπε

Eπειδή το solo queue μειώνει καθημερινά το προσδόκιμο ζωής μου, όποιος θέλει να λιώνουμε compe ας στείλει--> ZuperMan#21244. Gold 2 είμαι παίζω support κυρίως και tank.

pc είσαι ε? εγώ μονο κονσόλα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 510
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

14 minutes ago, Manoleros95 said:

Eπειδή το solo queue μειώνει καθημερινά το προσδόκιμο ζωής μου, όποιος θέλει να λιώνουμε compe ας στείλει--> ZuperMan#21244. Gold 2 είμαι παίζω open queue support κυρίως και tank.

Τι open queue ρε συ, σε αυτο μπαινουν οσοι θελουν να παρουν τα rank titles για να flexαρουν.
Δεν εχει καμια σχεση με το role queue comp.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, sistah είπε

Τι open queue ρε συ, σε αυτο μπαινουν οσοι θελουν να παρουν τα rank titles για να flexαρουν.
Δεν εχει καμια σχεση με το role queue comp.

Οpen queue μονο, σκληροπυρηνικα, αντρικα πραγματα! Επιπλέον θέλω να έχω την ελευθερία να αλλάζω ρόλο όταν θέλω ή όταν χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

In Season 3, we’re bringing back Overwatch Credits, which had been previously shown as Legacy Credits and been unearnable in Overwatch 2. Now, all players can earn up to 1500 credits as free rewards and another 500 credits as premium rewards spread throughout Season 3 Battle Pass.  We are also adding more uses for your Credits so you can choose from many potential rewards.

Season 2 retrospective: A look back and the road forward

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλαχιστον βαλαν λιγο μυαλο και μπηκαν στη διαδικασια να ψαχτουν και να κανουν ενα colab με αλλα franchices που κανει το fortnite με dragonball και γινεται πανικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει ασχημα η σομπρα να ξαναγινει meta βασικα....οχι επδ η ιδια πηρε καποιο ιδιαιτερα μεγαλο buff...αλλα επδ το τρωκτικο πηρε μεγαλο μπαφ.
οταν ανεβαινει η μπαλα, ακολουθουν οι μπαλες του ζενιατα και η σομπρα, ταυτοχρονα μπαφ σε μπαλα και νερφ σε γιντοουμαηκερ που γινεται καουντερ απο μπαλα...την σκοτωσαν την κοπελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησε η 3η σεζον, βγηκαν και τα patch notes:

https://overwatch.blizzard.com/en-us/news/patch-notes/?blzcmp=app

Αναφορά σε κείμενο

Developer Comments: Sombra is underperforming after her last round of changes. 

πεφτω απο τα συννεφα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...