Προς το περιεχόμενο

Qwertee T-Shirts 5 ευρώ τυχαία


kdoumani

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Κοίτα, θεωρώ ότι δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... 

Πχ που θα δώσεις μουφια μπλούζα με σειλορμουν η Πόκεμον; στο 2χρονο ανιψακι; οκ... Αλλα η μπλούζα φαίνεται ότι είναι του κιλού, ότι είναι από πανέρι, οπότε κοινώς θα σε πουν "γύφτο" 

Καταλαβαίνεις πως το λέω... 😉😁

Δεν μπορείς να τις κάνεις δώρο τις συγκεκριμένες, εκτός και αν σου αρέσει να κάνεις δώρα στα φανάρια, σε κανένα άστεγο κτλπ. 

Βεβαίως και καταλαβαίνω πως το λες αλλα γενικότερα δεν κάνω δώρα ακριβά διότι δεν μου περισσεύουν κιόλας..! Όποτε όποιος large απο εδώ θέλει δέχομαι iPhone, μπλούζες Polo, παπούτσια Timberland κτλ.

Καταλαβαίνεις πως το λεω... ;) :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Mushimushi είπε

Βεβαίως και καταλαβαίνω πως το λες αλλα γενικότερα δεν κάνω δώρα ακριβά διότι δεν μου περισσεύουν κιόλας..! Όποτε όποιος large απο εδώ θέλει δέχομαι iPhone, μπλούζες Polo, παπούτσια Timberland κτλ.

Καταλαβαίνεις πως το λεω... ;) :) 

Συγκρίνεις μπλουζάκι 50λεπτου με δώρα iPhone και λοιπά δώρα αξίας; ξέρεις υπάρχει και η μέση λύση 😉

Οκ πάντως, περί ορέξεως... 😁👍

Επεξ/σία από stelios18120
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Αν μισείς κάποιον, τότε ναι ταιριάζει μια χαρά! :P 

Δεν είναι απαραίτητο να μισείς κάποιον για να του κάνεις ένα δώρο, είτε αυτό είναι μια "χάλια" μπλούζα όπως λέτε είτε ειναι ενας βόλος. Θεωρώ λοιπόν αν μου επιτρέπετε βέβαια ότι έχει χαθεί η έννοια του δώρου στις μέρες μας και πολύ εύκολα σε παρομιάζουν με τσίπη διότι μας έχουν κακομάθει στο καλύτερο.. Άποψη μου φυσικά χωρίς να εννοώ οτι δεν αξίζει κάποιος το καλύτερο, όλοι το αξίζουν. Αλλα και πάλι θα μου πείτε πλέον οι απόψεις είναι σαν τις κωλ.......ες ολοι έχουν και απο μια.. Και να με συγχωρείτε για τα Γαλλικά μου !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/10/2019 στις 4:51 ΜΜ, lionheart75 είπε

Βλέποντας τις δικές σου, τελικά οι δικές μου δεν είναι και τόσο χάλια! :D :P 

Ο Νίντζα είναι μια χαρά. Άντε και ο λύκος.

Αν δεν σ'αρέσουν τα άλλα, τα βάζεις όταν πλένεις τ'αμάξι ή σοβαντίζεις κανένα τοίχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν μια βδομαδα τα ειχε ολα μισοτιμης(απο 16 σε 8 ευρω) και διαλεγες οποιο θελεις, προσφορα που τη βγαζει αρκετες φορες

με τα ιδια λεφτα αγοραζεισ 4 μπλουζακια που γουσταρεις αντι για 6 που θα φορεσεις πιθανως τα 2.

το 80% απο τα σχεδια που εχει δεν φοριουνται απο ατομα της ηλικιας μου.

καλυτερα να περιμενετε την επομενη "μισοτιμης" 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, p14767 είπε

πριν μια βδομαδα τα ειχε ολα μισοτιμης(απο 16 σε 8 ευρω) και διαλεγες οποιο θελεις, προσφορα που τη βγαζει αρκετες φορες

Και πριν μια βδομάδα επίσης, από προσφορές εδώ, αγόρασα με 10-11 ευρώ Nike, Reebok & Adidas.

Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολείστε.

Spoiler

no idea idk GIF

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ανοιξτε κανα θεμα βρε παιδια οταν εχει μισοτιμης οτι σχεδια θελουμε, να το δουμε και μεις, οχι μονο οποτε βγαζει το 5-ευρο και διαβαζουμε ραντομ σχολια για ραντομ σχεδια. (Μην μου πειτε για ειδοποιηση με εμαιλ, δεν προλαβαινουμε να τα κοιταμε ολα τα προωθητικα εμαιλς).

Επεξ/σία από nek4d
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Doubt είπε

Και πριν μια βδομάδα επίσης, από προσφορές εδώ, αγόρασα με 10-11 ευρώ Nike, Reebok & Adidas.

Δεν καταλαβαίνω γιατί ασχολείστε.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

no idea idk GIF

Μήπως γιατί δεν αισθανόμαστε ωραία φορώντας μια αδιάφορη μπλούζα εταιρίας αθλητικών?

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνουν να έρθουν.... Έριξα και εγώ μια παραγγελία καθώς έμεινα από μπλουζάκια σπιτιού προχειρα, και έχω και σύναισθηματικους δεσμούς με το physical μαγαζί από τα φυτικά μου χρόνια. 


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω που πηρα το μεγαλυτερο νουμερο ΧΧL ηρθαν αρκετα καλα σχεδια και 3 ηταν και fruit of the loom ,επισης 5 μαυρες και 1 γκρι.Ποιοτητα αρκετα καλη (δηλαδη ανετα τις εβρισκες 10 ευρω στην αγορα την μια και σου φαινοταν καλη αγορα κιολας.

Τις εχω καταβολευτει αφου ουτε εχουν ασπρισει ουτε χαλασει με τις πλυσεις. (ειμαι 42 χρονων)

Οποτε το ηθικο διδαγμα ειναι οτι " η θεωρια καταρεει οι χοντροι ειναι οι ωραιοι " :)

Επεξ/σία από stifler12
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/10/2019 στις 9:40 ΠΜ, smav82 είπε

Ξέρει κανείς πόσες μέρες κάνουν να έρθουν.... Έριξα και εγώ μια παραγγελία καθώς έμεινα από μπλουζάκια σπιτιού προχειρα, και έχω και σύναισθηματικους δεσμούς με το physical μαγαζί από τα φυτικά μου χρόνια. 


 

Φυτικά χρόνια;

Πότε σταμάτησες να σε ποτίζουν;

 

🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SwAToNeR είπε

Φυτικά χρόνια;

Πότε σταμάτησες να σε ποτίζουν;

🤣🤣

Τώρα το πρόσεξα. 😁😁😁 Φοιτητικά εννοούσα και σε καμία περίπτωση δυστυχώς δεν ήταν φυτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/10/2019 στις 11:43 ΜΜ, greengr21 είπε

Προφανώς η ποιότητα τους δε θα είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά βγάζουν μερικά πλυντήρια χωρίς να διαλυθούν οι στάμπες; 

Eυκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...