Προς το περιεχόμενο

[ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ] Xiaomi iHealth T09, 8,13€ @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε εκσυγχρονίσει τα πάντα, ήλθε η ώρα να εκσυγχρονίσουμε και το θερμόμετρο μας.

Μιλάμε για θερμόμετρο σώματος. Είναι θερμόμετρο υπερύθρων που κάνει τη μέτρηση στιγμιαία. Έχει μνήμη 32 τελευταίων μετρήσεων και συναγερμό όταν η θερμοκρασία είναι υψηλη. Υποθέτω ότι αυτό το τελευταίο είναι χρήσιμο μόνο σε όσους δε μπορούν ούτε τα μάτια τους να ανοίξουν από τον πυρετό. Οι υπόλοιποι απλώς βλέπουν τη μέτρηση.

Στα 8,13€ από το Banggood με χρήση του κουπονιού BGBINKUPON465: https://www.banggood.com/T09-LED-Full-Screen-Smart-Body-Thermometer-F-1S-Instant-Measure-Infrared-Digital-Thermometer-From-Xiaomi-Youpin-p-1548850.html

Στο checkout αποεπιλέξτε shipping insurance, tariff insurance (δε χρειάζεται για τόσο χαμηλό ποσό) κλπ

Η παραπάνω τιμή είναι για untracked αποστολή. Όσοι θέλετε Priority Direct Mail είναι + ~2,5€.

Ανταγωνισμός και Gearbest και Aliexpress είναι στα 13€

Επεξ/σία από imvrios
  • Like 5
  • Thanks 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, imvrios είπε

Προσωπικά δεν έχω άποψη για την ακρίβεια των μετρήσεων. Στην περιγραφή οι Κινέζοι υπόσχονται υψηλή πιστότητα μέτρησης.

Αν έχεις κάποιο υδραργύρου, κάνεις κάνα 2 μετρήσεις και τα 2 και το καλιμπράρεις στο περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είχα πάρει κ εγώ το ίδιο και όχι ένα αλλά δύο, ένα για μένα κ ένα για τους γονείς, δείχνουν ότι να είναι αν είναι ζεστό το δωμάτιο το επηρεάζει παρά πολύ...καμία σχέση με τις μετρήσεις των απλών θερμομέτρων.. σκεφτείτε ο πατέρας μου είχε 38 και πυρετό κ ήταν ιδρωμενος κ αυτό το έβγαζε χωρίς πυρετό....

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...