Προς το περιεχόμενο

[ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ] Xiaomi iHealth T09, 8,13€ @ Banggood [ΤΕΛΟΣ]


imvrios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 26/11/2019 στις 9:42 ΜΜ, lancias είπε

ρε παιδια κατι εχει παθει κ μου δειχνει μονο ενδειξη "Lo",ξερετε να παιρνει καποιο καλιμπραρισμα η reset?

Αν και καθυστερημένα , σύμφωνα με το manual, η ένδειξη Lo εμφανίζεται όταν το θερμόμετρο διαβάσει θερμοκρασία κάτω από 36 βαθμούς κελσίου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 10/11/2019 στις 10:54 ΠΜ, dimoskoutr είπε

Να διευκρινιστεί κάτι εδώ για τα συγκεκριμένα θερμόμετρα. Έχω ένα της xiaomi και εγώ, σχεδόν 3 χρόνια. Από ακρίβεια είμαι πολύ ευχαριστημένος, περίπου 0,1 με 0,2 διάφορα σε σχέση με υδράργυρο. Αρκεί βέβαια να μην στοχεύεις στο γάμο του Καραγκιόζη αλλά ανάμεσα και λίγο πάνω από τα φρύδια.

Στο Τρίτο Μάτι θέλει. 😀

Επεξ/σία από mahair7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Apos74 είπε

Ηρθε σε καποιον το θερμομετρο? Εγω ακομα το περιμενω.

Ηρθε λογικα σε εμενα σημερα χαρτακι (Θεσσαλονικη). Αυριο παραλαμβανω (θα γραψω εδω αν ηταν αυτο τελικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω παραλαβει εδω και μερες. Σε κανενα σημειο της συσκευασιας δεν αναφερεται η xiaomi.

Στο label γραφει ως manufacturer: Alicn Medical Shenzen

Και model: AET-R1B6

 

Οι διαδοχικες μετρησεις που δοκιμασα ειναι ενταξει με αποκλισεις της ταξεως 0.2C αναλογως της αποστασης. Απλο στη χρηση και για τα 8 ευρω κανει αυτο που θελω, δηλαδη αν δεν νιωθω καλα να παρω μια αρχικη ενδειξη αμεσα , για να εχω μια εικονα και επειτα βαζω το υδραργυρου για ακριβεια αν υπαρχει λογος να το κανω.

Επισης η τιμη προσφορας "σχεδον" ισχυει ακομα αν επιλεξετε CN στο Ship From (το λεω διοτι για καποιο λογο εχει μπει ΤΕΛΟΣ στον τιτλο). Βγαινει με τη σημερινη ισοτιμια γυρω στα 8,6 ευρω μαζι με εξοδα αποστολης (που ειναι free).

Επεξ/σία από BackFromHell
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Tormentor_ είπε

Πως επιλεγουμε βαθμους κελσιου🤒😵

Όταν είναι κλειστό πατάς το κουμπί 8 δευτερόλεπτα και βγαίνει τονσηματακι F και μπορείς να το αλλάξεις σε C

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...