Προς το περιεχόμενο

Το Disney+ έρχεται σε κεντρικές ευρωπαϊκές χώρες στα τέλη Μαρτίου του 2020


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, makism87 είπε

Kαλά που υπάρχει και το Gamato και τα βλέπουμε όλα δωρεάν!! χαχα

Σώπα, αλήθεια υπάρχει κόσμος που βλέπει Gamato χωρίς να ματώσουν τα μάτια του;

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Πότε θα έρθει προς Αφρική για να το χαρούμε και εμείς στην Ελλάδα;

Εμείς τηλεοπτικά πιανόμαστε στη ζώνη AMEA ή αλλιώς ΕΜΕΑ ( Eastern Europe, Middle East, and Africa )

😝

4 ώρες πριν, makism87 είπε

Kαλά που υπάρχει και το Gamato και τα βλέπουμε όλα δωρεάν!! χαχα

Gamato site φίλε, εκεί βλέπω τις ταινίες του θεού Ψάλτη.

Γουστάρω ποιότητα βιντεοκασέτας.

Επεξ/σία από aypnia
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω υπάρξει mod πασίγνωστο ελληνικού τρακερ και μέλος HD ομάδας εξωτερικών uploads. Ειλικρινά δεν με πειράζει καθόλου μα καθόλου η συνδρομή σε Netflix Disney hbo κτλ. Δεν εδώ μπει στην διαδικασία να ψάξω πειρατικά παρά μόνο για κάποια αρχαία ντοκυμαντερ. Το Netflix, όπως κ το iTunes παλιότερα εδειξαν ότι ο κόσμος με λογικές τιμές και family share δεν προτιμά την πειρατεία  Πιο πολύ απορώ με κόσμο που πληρώνει νόβα κτλ και κάτι πειρατικά για να βλέπει σούπες.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, pseira είπε

Ακόμα ενα συν στο γεγονός ότι μετακόμισα Γερμανία :)

Το αρνητικό βεβαια θα είναι οτι ελληνικούς υπότιτλους, ούτε με το κυάλι ....

Ε ναι, πως θα ήταν η ζωή χωρις Disney plus lol

13 λεπτά πριν, Rockdye είπε

Έχω υπάρξει mod πασίγνωστο ελληνικού τρακερ και μέλος HD ομάδας εξωτερικών uploads. Ειλικρινά δεν με πειράζει καθόλου μα καθόλου η συνδρομή σε Netflix Disney hbo κτλ. Δεν εδώ μπει στην διαδικασία να ψάξω πειρατικά παρά μόνο για κάποια αρχαία ντοκυμαντερ. Το Netflix, όπως κ το iTunes παλιότερα εδειξαν ότι ο κόσμος με λογικές τιμές και family share δεν προτιμά την πειρατεία  Πιο πολύ απορώ με κόσμο που πληρώνει νόβα κτλ και κάτι πειρατικά για να βλέπει σούπες.

 

Εκτός πραγματικότητας το σχόλιο σου. Δηλαδή κλασικά μερικοί δεν βλέπετε πέρα από την μύτη σας.

 

Ειδικά στην Ελλάδα, το cluster υπηρεσιών ειναι ηλιθιο, πραγματικά πολλές ταινίες δεν υπάρχουν καν κάπου να τις δεις, και φυσικά το να είσαι συνδρομητής σε 4 5 υπηρεσίες στην Ελλάδα είναι πολύ δύσκολο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Σώπα, αλήθεια υπάρχει κόσμος που βλέπει Gamato χωρίς να ματώσουν τα μάτια του;

Ατελείωτοι BTW

Επεξ/σία από d4mage
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Dellapple είπε

Είδη κάνουν διαφημίσεις σε αφίσες στην Γερμανία.... 

Σε ποιο Ουράνιο και τόξο ρε παιδιά Κολωνία ζω και καμία διαφήμιση μόνο το YouTube premium το παλεύει με διαφημίσεις 

12 ώρες πριν, pseira είπε

Ακόμα ενα συν στο γεγονός ότι μετακόμισα Γερμανία :)

Το αρνητικό βεβαια θα είναι οτι ελληνικούς υπότιτλους, ούτε με το κυάλι ....

Οσο για σένα εάν βλεπεις συν εκτός από το χρήμα και τη δουλειά που μετακομίσες Γερμανία τι να πω ;!;!Μας συμπονώ όλους μαζί ..!! Ενοίκια στο θεό ζωή  Zero,αλκοολικι και ουσίες για να τη βγάλεις και κάθε σαβκο ούτε θέση κενή για το Νότο στα αεροπλάνα για να μαζέψουν λίγο βιταμίνη D ..!! Disney Netflix my ass ..!!

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, Rockdye είπε

Το Netflix, όπως κ το iTunes παλιότερα εδειξαν ότι ο κόσμος με λογικές τιμές και family share δεν προτιμά την πειρατεία  Πιο πολύ απορώ με κόσμο που πληρώνει νόβα κτλ και κάτι πειρατικά για να βλέπει σούπες.

Όπως έχω αφήσει ένα αντίστοιχο ποστ και σε άλλο θέμα το marketing σε Νόβες, ΟΤΕ και γνωστές αλυσίδες δεν είναι επειδή σου παρέχουν αξιοπρεπέστατες υπηρεσίες-υλικό ( οι τύποι είναι τόσο απατεώνες που σου λένε πλήρωσε με και θα σου βάζω τα ίδια και τα ίδια, κάθε μέρα ίδια ώρα )... είναι επειδή απευθύνονται στο μεγαλύτερο ποσοστό της χώρας οι οποίοι δεν έχουν γνώση. Όταν παίρνουν τηλ κάθε 3 και λίγο για συνδρομητική λογικό είναι να κλείσουν και κάποια συμβόλαια. Σε ότι αφορά Netflix και iTunes, το iTunes ασχολίαστο η Netflix κάτι έκανε άλλα κι αυτή με τόσες streaming υπηρεσίες θα βρει εμπόδια. Για πειρατικά κουτιά είναι προνόμιο το να βλέπεις ότι θες μαζεμένο, γιατί συνδρομή στην κάθε υπηρεσία δεν θα κάνεις. Εγώ ας πούμε πληρώνω Netflix και βλέπω ελάχιστα, πιο πολύ βλέπει κόσμος στο προφίλ που έχω "Ριο τζα Μπαρζείρο" παρά εγώ, λόγο χρόνου κ.λ.π

Η μάχη θα παιχτεί στα συμβόλαια και στις καλές παραγωγές, γιατί άμα περιμένουμε από κάτι τέτοιες υπηρεσίες μια προβολή άλλης παραγωγής, άστο...

Επεξ/σία από d4mage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω η Ελλάδα πάει για τον Οκτώβριο του 2020. Θα μου πει κάποιος πώς μπορώ να δω μέσω VPN; και που είναι καλύτερα : Ολλανδία ή US; Αν δεν επιτρέπεται εδώ (είναι καλό να το δουν και άλλοι), στείλτε μου πμ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, pepis είπε

Από ότι βλέπω η Ελλάδα πάει για τον Οκτώβριο του 2020. Θα μου πει κάποιος πώς μπορώ να δω μέσω VPN; και που είναι καλύτερα : Ολλανδία ή US; Αν δεν επιτρέπεται εδώ (είναι καλό να το δουν και άλλοι), στείλτε μου πμ. 

Μεταξύ των δυο σίγουρα Αμερική για καλύτερη τιμή. Να δούμε τι θα παίξει και με Τουρκία για τον ίδιο ακριβώς λόγο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, kg1973 said:

Οσο για σένα εάν βλεπεις συν εκτός από το χρήμα και τη δουλειά που μετακομίσες Γερμανία τι να πω ;!;!Μας συμπονώ όλους μαζί ..!! Ενοίκια στο θεό ζωή  Zero,αλκοολικι και ουσίες για να τη βγάλεις και κάθε σαβκο ούτε θέση κενή για το Νότο στα αεροπλάνα για να μαζέψουν λίγο βιταμίνη D ..!! Disney Netflix my ass ..!!

 

Τόσο τραγικά τα πράγματα στην Ντοιτσελάνδη; Πάντως αν κρίνω από το πόσοι ανεβαίνουν εκεί και δεν ξανακατεβαίνουν, μάλλον το χρήμα είναι σημαντικότερο απ' όλα τα υπόλοιπα μαζί στις προτεραιότητες των περισσοτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το κακο με αυτες τις υπηρεσιες ειναι οτι οι σειρες & ταινιες ειναι σκορπια οποτε δεν νομιζω αμα αξιζει να κανεις συνδρομη.

Επεξ/σία από MrJulius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, BlueBlade είπε

Σώπα, αλήθεια υπάρχει κόσμος που βλέπει Gamato χωρίς να ματώσουν τα μάτια του;

βλέπω πολλοί γεννηθήκατε μαζί με τις 4k  και δεν έχετε δει τηλεόραση πΧ

 

 

Επεξ/σία από gregory22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...