Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, Tenshi είπε

Α,καλά..αυτά είναι light πράγματα.

Έτσειλα μύνυμα για ακύρωση της TUF 3080OC 28/10,λίγο μετά την παρουσίαση των RX6000.Μένω ήσυχος οτι θα πάρει καμια βδομάδα,όπως βλέπω να αναφέρουν στο blog.

Σκάει ενημερωτικό email προ ολίγων λεπτών, με DHL tracking.Την έχουν χάσει τελείως την μπάλα οι Γερμανοί...

Αν αλλαξες γνώμη το συζητάμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billeiros είπε

Μάχη εδωσα

Αφου βρηκες παλι καλα να λες και σου ηρθε και πολυ γρηγορα. Αναμενουμε benchmarks με οτι παιχνιδι εχεις εγκατεστημενο να δουμε νουμερα απο FE.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Αφου βρηκες παλι καλα να λες και σου ηρθε και πολυ γρηγορα. Αναμενουμε benchmarks με οτι παιχνιδι εχεις εγκατεστημενο να δουμε νουμερα απο FE.

Σήμερα παρελήφθη από τον κολλητό Γερμανία.δυο κομματια.η μια είναι δικιά του.περιμενουμε να πάρουμε κ 5000 series μεθαυριο τώρα(επίσης στο msrp) και λογικά την άλλη βδομάδα θα τα έχω αν μας κάνουν το χατηρι οι μεταφορικες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Tenshi είπε

Α,καλά..αυτά είναι light πράγματα.

Έτσειλα μύνυμα για ακύρωση της TUF 3080OC 28/10,λίγο μετά την παρουσίαση των RX6000.Μένω ήσυχος οτι θα πάρει καμια βδομάδα,όπως βλέπω να αναφέρουν στο blog.

Σκάει ενημερωτικό email προ ολίγων λεπτών, με DHL tracking.Την έχουν χάσει τελείως την μπάλα οι Γερμανοί...

Really? Τώρα να πώ οτι μού έδωσες ιδέα????😏 Αλλά βλέπω να γίνονται ****τανα περισσότερο από ότι είναι τα πράγματα......anyway ευτυχώς έχω την 2080Ti, οπότε όταν έρθει βαρέθηκα να ασχολούμαι και πολύ δε περισσότερο όταν δουλεύεις 10 ώρες την μέρα τουλάχιστον το τελευταίο που έχω όρεξη να κάνω είναι να χαζεύω σε γερμανικό φόρουμ για rumors, απλά όλο αυτό κούρασε αρκετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Crus είπε

Βασιλη ποσο τελικα πηγε το μαλλι? Απο Κωτσο?

Από κωτσο έχω ακυρώσει εδώ και καιρό.μετα παρήγγειλα από ένα κατάστημα στη Γερμανία από το οποίο ακύρωσα επίσης εν συνεχεία καθώς δεν εβλεπα φως.Αυτη είναι η founders edition .1499

Επεξ/σία από billeiros
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, DIM1000 είπε

Αν αλλαξες γνώμη το συζητάμε!!!!

Κάτσε να μιλήσω πρώτα με τον Mike, γιατί είναι ικανοί να μου πούνε πως γύρισαν τα μπρος πίσω.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...