Προς το περιεχόμενο

αφηγραντήρας Morris MDE-24200i


dextergsxr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αφηγραντήρας Morris MDE-24200i https://www.kotsovolos.gr/air-condition-heaters/afigranthres/202681-morris-mde24200i?cmicc=skroutz τον εχει μονο ο κοτσοβολος στα 300 ευρω και με την προσφορα παζαρεψε το παει τελικη τιμη 203 ευρω... φθηνοτερος δηλαδη και απο το μοντελο με τα 20 λιτρα... https://www.skroutz.gr/s/20423904/Morris-MDE-20200i.html

Επεξ/σία από dextergsxr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έγραψα και στο θέμα των αφυγραντηρων το πρωί , ίσως είναι περσινό μοντέλο αλλά είναι ίδια τιμή με τον 20αρι... 

Είμαι ανάμεσα σε αυτόν του θέματος και στον EVA II PRO WI-FI EVP-WF20  

περίμενα black Friday.... 

🤔

Επεξ/σία από terry308
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
19 λεπτά πριν, satsok2 είπε

Eχει παιξει και στα 199Ε. Και ότι η φθηνότερη τιμή στην αγορά τώρα είναι 216E. Απορία: Κωτσόβολος όμως έχει δωρεάν μεταφορικά στα 203Ε; 

Σου λεει ο ts για τον 24λιτρα, στο σκρουτζ σου δινει τον 20αρη γιατι τον 24αρη τον εχει μονο ο ΚΒ αρα δεν υπαρχει συγκριση τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάρει τον MDE2026i για τον παππού μου και τον έχει στο υπόγειο να το κρατάει στεγνό. 

Γενικά κάνει δουλειά σε απαιτητικές συνθήκες (και είναι 20αρης ενώ αυτός του θέματος είναι 24) αν σκεφτείς οτι το υπόγειο είναι κανα 50αρι τ.μ. χωρισμένο σε 3 δωμάτια και με πολύ έντονη υγρασία. Επίπεδα θορύβου αρκετά ανεκτά, για το αν έρχεται μεγάλος λογαριασμός ρεύματος δεν ξέρω αλλά αυτό είναι υποκειμενικό αναλόγως πόσες ώρες το δουλεύεις. Σε σχέση με εναν 24αρη JuroPro που έχω στο δικό μου σπίτι μπορώ να πω ότι ειναι ισάξιοι, με τη διαφορά οτι ο Morris είχε επιπλέον λάμπα UV που υποτίθεται ότι αποστηρώνει καλύτερα τον αέρα. 

Τέλος, ο Morris πριν κανα μήνα έβγαλε βλάβη στον αισθητήρα θερμοκρασίας και ειχε κολλήσει στη λειτουργία απόψυξης. Εφόσον ήταν εντός εγγύησης, τον έστειλα στην αντιπροσωπία στη Θεσσαλονίκη με δωρεάν μεταφορικά και παραλαβή απ το χώρο μου, τον επισκευασαν και σε 2 εβδομάδες τον είχαμε πάλι σπίτι.

Επεξ/σία από thomason993
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το 16αρι παίζι εδώ και καιρό, και μέχρι αύριο όμως 165 ευρώ https://www.e-shop.gr/afygrantiras-16lt-morris-mdb-16100hi-p-HAP.540516?utm_campaign=newsletter191108&offer=OFFER1945

 

Επιπλέον αν παζαρέψετε τον αφυγραντήρα του τίτλου στα 202.8, θα σας βγάλει 202.73 και το χτυπάτε τόσο.

Επεξ/σία από Konstantin77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Konstantin77 είπε

Το 16αρι παίζι εδώ και καιρό, και μέχρι αύριο όμως 165 ευρώ εδώ

Διαβασε το "3" για να βαλεις σωστα το λινκ απο το νιουζλετερ. Αφαιρεσε και το Ο=χχχχ στο τελος του σωστου συνδεσμου που ειναι ο προσωπικος σου κωδικος πελατη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατι σημαντικό. Υπαρχουν εξαρτηματα (πχ φίλτρα) που να χρειάζονται αλλαγή κάθε τοσο, κι αν ναι, έχει ιδέα κανείς για το κόστος τους;

Επεξ/σία από satsok2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...