Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, bilythekid είπε

Σήμερα είναι κλειστά ε; γιατί εχθές παράγγειλα και λέει παραλαβή σε μια μέρα, μην πάω αύριο και μου πουν τελείωσε. 

Πηγαινε πρωι πρωι μπας και προλαβεις γιατι βλεπω να πεφτουν σαν τα κορακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

11 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Πηγαινε πρωι πρωι μπας και προλαβεις γιατι βλεπω να πεφτουν σαν τα κορακια.

Εχω αριθμό παραγγελίας, ναι πρωί πρωί θα πάω. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λετε να μας την παιξουν την φουστια γιατι το εχεις περιθωριο μια μερα δεν ειναι ξεκαθαρο μπορει να εννοουν απο το σαββατο και δεν τους εχω καμια μπεσα να μην τρεχω και αδικα,ελπιζω να γραψει κανενα πειραματοζωο που πηγε να τον παρει πρωι πρωι χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που εχει αλλαξει η αρχικη σελιδα του κωτσοβολου  δεν μπορουμε να δουμε τι παιζει με αυτον τον δισκο
Κυριως αν οντως εξακολουθουν και ισχυουνοι διαθεσιμοτητες σε καταστηματα πλεον ! (θα μου πεις γιατι να αλλαξε αυτο σημερα? αλλα ποτε δεν ξερεις)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρωί πρωί σε κατάστημα. Στο site το δείχνει διαθέσιμο. Εδώ λέει δεν υπάρχει. Τα γνωστά περίεργα. Όμως μου δωσαν λέει ένα που είχε κρατηθεί  ίντερνετ ικα, γιατί ήταν δικό τους λάθος και το έδειχνε σε αποθεμα

Επεξ/σία από JohnnyX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

Πρωί πρωί σε κατάστημα. Στο site το δείχνει διαθέσιμο. Εδώ λέει δεν υπάρχει. Τα γνωστά περίεργα. Όμως μου δωσαν λέει ένα που είχε κρατηθεί  ίντερνετ ικα, γιατί ήταν δικό τους λάθος και το έδειχνε σε αποθεμα

στο καταστημα κεντρου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, JohnnyX είπε

Πρωί πρωί σε κατάστημα. Στο site το δείχνει διαθέσιμο. Εδώ λέει δεν υπάρχει. Τα γνωστά περίεργα. Όμως μου δωσαν λέει ένα που είχε κρατηθεί  ίντερνετ ικα, γιατί ήταν δικό τους λάθος και το έδειχνε σε αποθεμα

Στο site του κωτσόβολου σου την έδειχνε στις παραγγελίες;Εμενα δεν φορτώνει.Ποιόν αριθμό παραγγελίας έδειξες;Απ’το mail ή του sms; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, funkopop είπε

Στο site του κωτσόβολου σου την έδειχνε στις παραγγελίες;Εμενα δεν φορτώνει.Ποιόν αριθμό παραγγελίας έδειξες;Απ’το mail ή του sms; 

Παρότι ήρθε και email επιβεβαίωσης της παραγγελίας, δεν με αφήνει να κάνω login και στην ανάκτηση κωδικού δεν αναγνωρίζει ούτε το email ! 

Υπομονή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά. Υπάρχει κανείς από Θεσσαλονίκη που τον πήρε αλλά το μετανιώσε? 

Τώρα είδα την προσφορά και έψαχνα έναν εξωτερικό για το ps4.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, godjet είπε

στο καταστημα κεντρου?

Tουμπα

36 λεπτά πριν, funkopop είπε

Στο site του κωτσόβολου σου την έδειχνε στις παραγγελίες;Εμενα δεν φορτώνει.Ποιόν αριθμό παραγγελίας έδειξες;Απ’το mail ή του sms; 

Δεν ειχα κανει παραγγελια απο το internet πηγα να παρω επι τοπου , εδειχνε διαθεσιμοτητα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...