Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χωρις παραγγελια προλαβα τελευταιο κομματι απο Νεα Ερυθραια ευχαριστω Ts.

Mεχρι στιγμης απο τις υπαρχουσες προσφορες μπορει να ειναι και η καλυτερη! 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος από παντού μάλλον γιατί δεν υπάρχει ούτε στο σάιτ,ενώ πριν μια ώρα υπήρχε με τιμή και διαθεσιμότητα.Πρόλαβα το τελευταίο κομμάτι στην Πάτρα.
Τώρα για το δίσκο δεν ξέρω αν έχει πρόβλημα ο δικός μου ή κάτι δεν κάνω σωστά.
Πέρασα 2 αρχεία των 6gb συνολικά,τα διέγραψα αλλά η χωρητικότητα έμεινε η ίδια σαν να μην τα διέγραψα.Αποσύνδεσα τον δίσκο,τον ξαναέβαλα και πάλι η χωρητικότητα -6gb.Έστειλα άλλη μια φορά τα ίδια αρχεία,τα διέγραψα και πήγε στα -12gb.Είναι λογικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο;

sXKGkXE.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, leftpc είπε

Τέλος από παντού μάλλον γιατί δεν υπάρχει ούτε στο σάιτ,ενώ πριν μια ώρα υπήρχε με τιμή και διαθεσιμότητα.Πρόλαβα το τελευταίο κομμάτι στην Πάτρα.
Τώρα για το δίσκο δεν ξέρω αν έχει πρόβλημα ο δικός μου ή κάτι δεν κάνω σωστά.
Πέρασα 2 αρχεία των 6gb συνολικά,τα διέγραψα αλλά η χωρητικότητα έμεινε η ίδια σαν να μην τα διέγραψα.Αποσύνδεσα τον δίσκο,τον ξαναέβαλα και πάλι η χωρητικότητα -6gb.Έστειλα άλλη μια φορά τα ίδια αρχεία,τα διέγραψα και πήγε στα -12gb.Είναι λογικό να συμβαίνει κάτι τέτοιο;

sXKGkXE.png

Τον καδο τον αδειασες;

  • Like 3
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, bill30 είπε

Κέρκυρα, παρέλαβα τον τελευταίο 9:30 το πρωί, για 1ΤΒ τέλεια τιμή 

Εμένα μου ήρθε μήνυμα στις 7:50 το πρωί για παραλαβή από το συγκεκριμένο κατάστημα έως την επόμενη εργασίμη ημέρα, για να δούμε...😎

Το απόγευμα θα περάσω απο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Και 2 γνωστοι μου μολις παρελαβαν.

Ελπιζω να παραλαβουν ολοι οσοι παρηγγειλαν μιας και ηταν καλη τιμη.

Απο το καταστημα η σε παραδοση στο χωρο τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Dannie είπε

Απο το καταστημα η σε παραδοση στο χωρο τους;

Απο καταστημα φιλε μου.

4 ώρες πριν, bilythekid είπε

Παρέλαβα κιόλας! 

Τωρα ειδα το μηνυμα σου......ωραιος φιλε χαιρομαι.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aod999 είπε

Πηγα να παραλαβω απο καταστημα, πληρωσα και ως εκ θαυματος το προιον δεν υπηρχε διαθεσιμο... φευγει καταγγελια σε συνηγορο με τα συννημενα

Μιλησα με τα κεντρικα. Γκρινιαξα. Τους ειπα οτι θα κανω καταγγελια και ξαφνικα... Με καλεσαν οτι τον βρηκαν να επιστρεψω να παραλαβω... Κατα τα αλλα εχω να πω οτι προσωπικο του καταστηματος ηταν ευγενεστατο σε αντιθεση με την εξυπηρετηση στα κεντρικα που μου ειπε οτι το προιον ηταν εκθεσιακο και δε μπορουσαν να μου το δωσουν. Παρελαβα λοιπον εναν ολοκαινουριο σφραγισμενο δισκο!

1 λεπτό πριν, HERTHAN είπε

Κριμα μονο ο aod999 μεχρι τωρα εχει φαει ακυρο.

Ισως καποιος υπαλληλος τον καλοεβλεπε και "δεν τον εβρισκε" ισως και οχι. Ολα καλα μετα τα παραπονα μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aod999 είπε

Μιλησα με τα κεντρικα. Γκρινιαξα. Τους ειπα οτι θα κανω καταγγελια και ξαφνικα... Με καλεσαν οτι τον βρηκαν να επιστρεψω να παραλαβω... Κατα τα αλλα εχω να πω οτι προσωπικο του καταστηματος ηταν ευγενεστατο σε αντιθεση με την εξυπηρετηση στα κεντρικα που μου ειπε οτι το προιον ηταν εκθεσιακο και δε μπορουσαν να μου το δωσουν. Παρελαβα λοιπον εναν ολοκαινουριο σφραγισμενο δισκο!

Ισως καποιος υπαλληλος τον καλοεβλεπε και "δεν τον εβρισκε" ισως και οχι. Ολα καλα μετα τα παραπονα μου. 

Μπραβο ρε φιλε μακαρι να παραλαβουν και οι υπολοιποι που εχουν παραγγειλει.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...