Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μήπως έπαιρναν με απόκρυψη ? Είχα και γω μια κλήση , δεν το χα μαζί μου το κινητό . Τώρα μπήκα και Κωτσο και δεν υπάρχει η παραγγελιά μου . Είχα βάλει αποστολή στο χώρο μου .😭

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποθέτω ότι αυτοί που τρώνε άκυρα είναι όσοι είχαν δεν είχαν επιλέξει παραλαβή απο κατάστημα ή δεν πέραν μήνυμα ώστε να πάνε να παραλάβουν από το κατάστημα της επιλογής τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι για γέλια η κατάσταση με το bf του χωριού του Αμερικανού και ότι κουραφέξαλα τους έχουν έρθει στο κεφάλι προκειμένου να πείσουν κόσμο για αγορά. 3 προσφορές βγήκαν σε τιμή ποιο κάτω από αυτή του σκρουτζ και οι μισές έπεσαν στο μισάωρο από την ανάρτηση τους και στις άλλες μισές ο κόσμος ψάχνει να βρει τα προϊόντα στα μαγαζιά και τρώει άκυρο μη διαθεσιμότητας. Κατά τα άλλα αγοράσαμε και πέρυσι xbox στα 149.9, smartphone στα 169 από 199, mirorless eos m1oo στα 249.9 προσφορά που παίζει κάθε 3 μήνες τα τελευταία 3 χρόνια και ρούχα ρούχα με έως - 30% το οποίο με το ζόρι είναι 20.Γυριζω λοιπόν την πλάτη σε αυτή την ψωνολαγνεια κλείνω το πι σι έως 30/11 να γλιτώσω τον βομβαρδισμό διαφημιστικων που πρέπει να τρέξω να προλάβω προσφορές και επανέρχομαι την επόμενη εβδομάδα.... 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είχα κάνει παραγγελία ακριβώς μια ώρα αφότου είχε ανεβεί το θέμα για παραλαβή απο το κατάστημα .

Ηρθε κατευθείαν SMS και email μετα από κανένα μισάωρο (υπόψιν πάει στα Junk).

Σημερα το πρωί 8:15 ήρθε SMS οτι η παραγγελία μου ειναι στο κατάστημα και έχω παραλαβή μέχρι αύριο , πήγα κατα τη 13.00+ και τον πηρα κανονικά.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, rosgr100 είπε

Υποθέτω ότι αυτοί που τρώνε άκυρα είναι όσοι είχαν δεν είχαν επιλέξει παραλαβή απο κατάστημα ή δεν πέραν μήνυμα ώστε να πάνε να παραλάβουν από το κατάστημα της επιλογής τους.

Εγω εχω μηνυμα αλλα δε τρεχω τετοια ωρα να τσακωνομαι εκει ουτε οδηγαω βραδ. στη βροχη για να μου πουν οτι δεν υπαρχει  .Ας τον βαλουν εκει που ξερουν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, johnnyman είπε

Να πάρω ναι αλλά δεν φαίνεται πουθενά στο site..

Τι κωδικό προϊόντος θα δώσω? 

Εχουμε και την ιδια(παρομοια) εικονα ρε johnny και μπερδευομαι και λεω ποτε το εγραψα εγω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έκανα την παραγγελία γύρω στις 22:35 ήρθε η επιβεβαίωση στο μειλ μετά από λίγο. Αποστολή στο χώρο μου χρέωση πιστωτικής. Συνδέομαι σήμερα στο νέο σάιτ του Κώτσου και η παραγγελία μου είναι άφαντη. Να υποθέσω ότι θα με καλέσουν για άκυρο και επιστροφή χρημάτων....

Επεξ/σία από FiKiFiKi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσείς που είχατε κάνει κράτηση για παραλαβή από το κατάστημα και σας έριξαν άκυρο,βρείτε άτομα που είχαν πάει το πρωί στο ίδιο κατάστημα και αγόρασαν τον δίσκο από το ράφι.
Κάντε καταγγελία από κοινού με αποδεικτικά στοιχεία κιόλας να δούμε τι απάντηση θα πάρετε.
Ο ένας θα έχει την απόδειξη με αγορά Δευτέρα πρωί και ο άλλος την Ιντερνετική αγορά από Σάββατο ή Κυριακή με παραλαβή στο ίδιο κατάστημα.

Εγώ προσωπικά πήρα το τελευταίο κομμάτι από το κατάστημα στο κέντρο της Πάτρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα στο κατάστημα για παραλαβή ενώ είχα κάνει την παραγγελία από το Σάββατο το βράδυ μόλις μπήκε η προφορά και είχα κανονικά τα SMS και το email της παραγγελίας.Η πρώτη υπάλληλος που με εξυπηρέτησε στο ταμείο μου είπε ότι βλέπει την παραγγελία αλλά πριν από λίγο ήρθε κάποιος και την παρέλαβε. Αφού είδε ότι δεν φεύγω μετά μου είπε ότι ήταν μέχρι συγκεκριμένη ώρα η παραλαβή σήμερα και άργησα. Μετά ήρθε άλλη υπάλληλος και έψαχνε κάνα 10 λεπτό στον υπολογιστή. Κάποια στιγμή έρχεται ο υπεύθυνος του καταστήματος να δει τι γίνεται και της λέει δώσε από εκεί και θα το φτιάξουμε αλλιώς.Για να μην κουράζω εμφανίστηκε ένας υπάλληλος τελικά με τον σκληρό δίσκο στα χέρια και μου τον έδωσαν κανονικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Vasilis 07 said:

Αντιπρόταση  :lol: πήρατε όλοι ή σας λένε απλά τέλος ο δίσκος ?

Όχι, εγώ πήρα ένα τηλεφωνικό άκυρο για ηλεκτρονική παραγγελία που έκανα 3 τεμάχια. 

Η παραγγελία έγινε Σάββατο 11:18 μ.μ

Μου είπε να βρω άλλο προϊόν να το αντικαταστήσω αν θέλω.

Ρώτησα αν το προϊόν ήταν εξαντλημένο την στιγμή που έκανα την παραγγελία και μου είπε ναι αλλά υπήρχε πρόβλημα με τη σελίδα και το έδειχνε διαθέσιμο.

Άλλο ένα άκυρο, δεν με ξάφνιασε και πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...