Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kotsovolos.gr/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/external-hdd/189001-toshiba-canvio-basics-1tb-30-25-2018-black
διαθεσιμος σε καταστηματα

θα ξαναπω οτι το πιο πιθανο μεσα να μην ειναι sata αλλα κολημενο στη πλακετα usb....

Επεξ/σία από akaloith
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

59 λεπτά πριν, MetronAriston είπε

καλησπερα

εγω πηρα 1 τεμαχιο και πηρα αριθμο παραγγ. αλλα δεν μου εχει ερθει ακομα κατι στο Mail... μονο στην ολοκληρωση παραγγ.

εσενα σου ηρθε και στο email ?

πηρα αντικαταβολη για να ερθει σπιτι μου αθηνα

αλλα ελεγε δωρεαν μεταφορικα.. εσενα γιατι ελεγε 3 ευρω μεταφορικα?? εμενα δεν μου εβγαζε κοστος μεταφορικων βασικα..

τωρα περιμενουμε απο δευτερα να το στειλουν να πληρωσω αντικαταβολη εβαλα σαν επιλογη 

Ουτε εμενα μαν αλλα μου ηρθε μνμ στο κινητο και στο ebanking οποτε αραξε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, akaloith είπε

https://www.kotsovolos.gr/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/external-hdd/189001-toshiba-canvio-basics-1tb-30-25-2018-black
διαθεσιμος σε καταστηματα

θα ξαναπω οτι το πιο πιθανο μεσα να μην ειναι sata αλλα κολημενο στη πλακετα usb....

 

υπαρχει η δυνατότητα για κράτηση σε κατάστημα ?? (δεν βρισκω κάτι) ή πρέπει να πας από εκεί για να δεις εαν υπάρχει ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, akaloith είπε

https://www.kotsovolos.gr/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/external-hdd/189001-toshiba-canvio-basics-1tb-30-25-2018-black
διαθεσιμος σε καταστηματα

θα ξαναπω οτι το πιο πιθανο μεσα να μην ειναι sata αλλα κολημενο στη πλακετα usb....

Λίγο δύσκολα, καταρχάς μιλάμε για Κοτσόβολο και όχι παραγγελία από κίνα που άλλα λένε και άλλα έχουν, δεύτερον γράφει ταχύτητα δίσκου 5400rpm οπότε έχει σκληρό δίσκο 2,5 ίντσες, τρίτον στα τέστ που βλέπω βγάζουν 100read 100write που ένα usb λίγο δύσκολο να φτάσει τόσο πολύ (ιδικά τα φθηνά) και τέταρτον το usb 3 είναι με το διπλό βύσμα ενώ αν ήταν πλακέτα με usb stick θα είχε ένα κλασικό usb καλώδιο μέσα και θα δούλευε κανονικά αλλά επειδή είναι μηχανικός δίσκος, βάζουν αυτό το βύσμα!

Επίσης γράφει και 8mb cash, τα usb από όσο ξέρω δεν έχουν cash μνήμη

 

Επεξ/σία από pontios16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vairass είπε

Πως γίνεται παραγγελία; 

Δευτέρα πρωί στις 9 ώρα θα είσαι έξω από το κατάστημα που είναι διαθέσιμο... Μόνο έτσι!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pontios16 είπε

Δευτέρα πρωί στις 9 ώρα θα είσαι έξω από το κατάστημα που είναι διαθέσιμο... Μόνο έτσι!

Δεν θα ξεχάσω.. Δευτέρα πρωί έχει κουπί.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, pontios16 είπε

Λίγο δύσκολα, καταρχάς μιλάμε για Κοτσόβολο και όχι παραγγελία από κίνα που άλλα λένε και άλλα έχουν, δεύτερον γράφει ταχύτητα δίσκου 5400rpm οπότε έχει σκληρό δίσκο 2,5 ίντσες, τρίτον στα τέστ που βλέπω βγάζουν 100read 100write που ένα usb λίγο δύσκολο να φτάσει τόσο πολύ (ιδικά τα φθηνά) και τέταρτον το usb 3 είναι με το διπλό βύσμα ενώ αν ήταν πλακέτα με usb stick θα είχε ένα κλασικό usb καλώδιο μέσα και θα δούλευε κανονικά αλλά επειδή είναι μηχανικός δίσκος, βάζουν αυτό το βύσμα!

Επίσης γράφει και 8mb cash, τα usb από όσο ξέρω δεν έχουν cash μνήμη

δεν καταλαβαινω τι γραφεις αλλα τεσπα
αν καταλαβες οτι μεσα ειναι στικακι δεν ειπα κατι τετοιο
συνηθιζεται πλεον οι δισκοι μεσα να ειναι usb ONLY Και να μη μπορεις να τους κανεις sata, αυτο ειπα οχι οτι μεσα ειναι μουφα

 

Επεξ/σία από akaloith
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, akaloith είπε

https://www.kotsovolos.gr/computing/storage-hard-disk-drives-and-usb-sticks/external-hdd/189001-toshiba-canvio-basics-1tb-30-25-2018-black
διαθεσιμος σε καταστηματα

θα ξαναπω οτι το πιο πιθανο μεσα να μην ειναι sata αλλα κολημενο στη πλακετα usb....

Είχα τον ίδιο στα 2gb και τον έκαψα από βλακεία μου. Τον άνοιξα για να δω μήπως ήταν sata με ξεχωριστή πλακέτα, αλλά δυστυχώς η πλακέτα του "βγάζει" απευθείας βύσμα USB, όπως αυτός στο βίντεο...

Επεξ/σία από cirith
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, pontios16 said:

Δευτέρα πρωί στις 9 ώρα θα είσαι έξω από το κατάστημα που είναι διαθέσιμο... Μόνο έτσι!

Μην τρεχετε τσαμπα στα καταστηματα πρωι-πρωι. Δεν θα υπαρχει τιποτα.

Οι δισκοι στα καταστηματα -τουλαχιστον για Αθηνα- ηταν διαθεσιμοι για παραγγελια και παραλαβη σε καταστημα οταν βγηκε η προσφορα. Μεσα σε 5 λεπτα εξαντληθηκαν για παραλαβη απο ολα τα καταστηματα Αθηνας και δεν σε αφηνε να τους αγορασεις με αυτο τον τροπο. Μετα απο καμοια ωρα στον Κωτσο εμφανιστηκε οτι υπαρχει στα καταστηματα αλλα χωρις δυνατοτητα αγορας-κρατησης(ενοειται οτι τον εκαναν για να γινει μπουγιο στα μαγαζια). Οι υπαλληλοι θα ειναι εκει μιση ωρα πριν 9 το πρωι και θα εχουν παρει τους σκληρους απο τα ραφια βλεποντας τις παραγγελιες που εχουν γινει για παραλαβη απο το καταστημα απο το internet. Aσε που παιζει να τους καβατζωσουν και οι ιδιοι.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταια φορα που πηγα ηρακλειο περσι BF ειχαν βαλει χερι και στις παραγγελιες με παραδοση καταστημα . Α να δουμε αν θα εχουμε τις ιδιες αηδιες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, k_dinos είπε

Μια δωροεπιταγή που είχα, δεν μου την περνάει..

Τις ακύρωσαν τις δωροεπιταγές; Και μένα μία που ίσχυε μέχρι 24/11 δεν την περνάει.😠

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, elevate είπε

Ρε παιδιά μπορεί να γίνει κράτηση; Γιατί εμένα μου λέει μόνο παραλαβή από το κατάστημα χωρίς να μπορώ να κάνω έστω κράτηση.. 

Πηγαινε Δευτερα μπορει σ'ενα καταστημα μηπως εισαι τυχερος και βρεις κανεναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...