Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, johnnyman είπε

Να πάρω ναι αλλά δεν φαίνεται πουθενά στο site..

Τι κωδικό προϊόντος θα δώσω? 

Πες " κυρ Στέφανε,στείλε σπίτι από κείνο τον δίσκο τον Toshiba,τον 1ΤΒ τον φορητό με 19,99 ξέρεις εσύ,από τον καλό " 😋

Επεξ/σία από Apaleytos80
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

36 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Να παρετε τηλεφωνο στην χαλια εξυπηρετηση τους γιατι πριν ενα 2μηνο εκανα παραγγελια απο το σαιτ τους και δεν ηρθε ποτε εμαιλ ουτε φαινοταν η παραγγελια στο ιστορικο.  Επειτα απο τηλεφωνο μου ειπε οτι δεν υπαρχει καποια παραγγελια και την εκανα τηλεφωνικα ξανα..

Μια απο τα ίδια. 

Αλλά έστειλα ηλεκτρονικό μήνυμα το πρωϊ με τον αριθμό παραγγελίας και απάντησαν

 

"Η παραγγελία σας έχει καταχωρηθεί επιτυχώς.

Σύντομα θα λάβετε sms με τα στοιχεία αποστολής στον χώρο σας."

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, astralprojections είπε

ξεκινησαν τα ακυρα, παιρνουν τηλ και λενε δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα

Ωχχχ με έπαιρνε και εμένα αλλά το έκλεισα γιατί νόμιζα ότι θα ήταν από καμία προσφορά και καλά φυσικά για ρεύμα.Πιο παλιά μου είχαν κάνει αντί πρόταση τώρα να δω τι θα μου πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά άκυρο και από εμένα. Το έριξαν και καλά ότι δεν είχαν διαθεσιμότητα. 1 καλή προσφορά βγήκε και τσιμπήσαμε άκυρο!

1 ώρα πριν, Vasilis 07 είπε

Και εμένα δεν φαίνεται η παραγγελία (αντικαταβολή). Αλλά δεν φαίνονται και άλλες παραγγελίες που έχω κάνει πριν και είναι ολοκληρωμένες. Για τελευταία παραγγελία δείχνει μία μέσα καλοκαιριού. Άρα κάτι παίζει με το σύστημά τους. Για άκυρο δεν νομίζω. Αν δεν έχουν θα περιμένουμε αντιπρόταση στα ίδια χρήματα.

Μου έκαναν αντιπρόταση τον intenso από 39.90 στα 35€. Ότι να’ναι!

Αν παραλάβει κανένας να το πει για να δούμε τελικά αν καλύπτουν πλέον τα λάθη τους με το «δεν υπάρχει διαθεσιμότητα». 

Επεξ/σία από gtferrari
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γυρισα πριν λιγο απο κωτσοβολο. Η παραγγελια με τον δισκο ουτε που φαινεται στο συστημα τους. Ενω ειχε ερθει κανονικα mail επιβεβαιωσης. 
Μια αλλη παραγγελια με ενα air contition morris που εκανα μια μερα μετα (12.000btu με wifi στα 280) αυριο λεει θα ερθει σπιτι. Οτι να ναι.  

Επεξ/σία από papageord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παράγγειλα με το που ανέβηκε η προσφορά εδώ μέσα με παραλαβή από το κατάστημα στο river west. 

Μου ήρθαν κανονικά sms και emal για την παραγγελία, και 2ο sms να το παραλάβω σε μια εργάσιμη ημέρα, δηλαδή σήμερα. 

Επειδή δεν τους έχω εμπιστοσύνη πήγα πρωί γύρω στις 10.

Στο κατάστημα, αφού μου είπαν πρώτα να πληρώσω, πήγα για την παραλαβή. Σημειώνω ότι στο ταμείο έψαξαν και είδαν την παραγγελία μου. 

Παρόλα αυτά στην παραλαβή, με ρώτησαν (ξανά) πότε τον παράγγειλα. Και ενώ έχω πληρώσει και έχει γίνει έλεγχος στο ταμείο....... Έψαξαν και μου τον έφεραν από ένα σημείο που είχε άλλους 3 σκληρούς. Χμμμμμμ ναι. Κάτι μου λέει ότι αν πήγαινα απόγευμα θα έπαιρνα the third longest. 

Νομίζω πάντως ότι αυτές δεν είναι σωστές μέθοδοι, Δεν γίνεται να καθόμαστε με το ντουφέκι για τις προσφορές και να τρέχουμε πρωινιάτικα για κάτι που έχει δεσμευτεί....

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, johnnyman said:

Και καλά προσφορές bf.... 

Με 10 κομμάτια στο σύνολο... 

Τραγικοί απλά.. 

ειναι γνωστο εδω και χρονια οτι bf κανουν ξεστοκαρισμα οτι σαβουρα εχουν..

αλλα δεν φταινε αυτοι, ο κοσμος φταιει που ασχολειται και τρεχει να προλαβει τις προσφοραρες,

φτυσιμο-εμπαργκο τους αξιζει..

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω μου εχει ερθει sms για παραλαβη και σημερα με αριθμο παραγγελιες κτλ. θα παω σε λιγο να κανω παραλαβη.

Θα μεταφερω update αν μου τον εδωσαν τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8.05 ήμουν στο κατάστημα στο Ν. Ηράκλειο, ούτε για δείγμα ο δίσκος. 😕
 

Δυστυχώς δεν δεν είχα προλάβει να ρίξω παραγγελία και όταν τι είδα έλεγε διαθέσιμο μόνο σε καταστήματα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη πηραν και εδω να μου πουν οτι τους εφαγαν να τους τραβήξουμε μια ομαδικη καταγγελια ; Εχω και εναν στο megastore ηρακλειου που επισης τον εχουν φαει .

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια γυρισα πριν λιγο,ειχα κανονικα μνμ επιβεβαιωσης sms κλπ και τον πηρα.Τον ειχαν φυλαγμενο σε ντουλαπακι ακριβως πισω απο το ταμειο.

Με την εξελιξη που διαβαζω μαλλον πρεπει να αισθανομαι τυχερος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...