Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Αντιπρόταση  :lol: πήρατε όλοι ή σας λένε απλά τέλος ο δίσκος ?

intenso 1 tb 35.90 αλλα δε θελω να παρω τιποτα απο αυτους τωρα. Ειναι και μακακες γιατι στα εταιρικα αφμ θα παρουν αυριο μεθαυριο να λενε εχουμε ειδικη business προσφορα και εκει θα δεις . 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω δεν παω καθολου να παραλαβω για να εχω σιγουρη την ηρεμια μου δε μαμιεται χαρισμα τους

Επεξ/σία από greengr21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε εμένα άκυρο, μου λένε ότι ήταν εκθεσιακά τα μοντέλα.

κακομοίρηδες ψεύτες...

Το μόνο που τους παραδέχομαι, είναι το σπαζοκλαμπανικο μνμ που έχουν βάλει στον τηλεφωνητή.

Ήθελα να τους τα χώσω αλλά δεν αντέχεται η αναμονή και το παράτησα!

το θέμα είναι πως με τα άκυρα που ρίχνουν, στο τέλος αναγκαστικά θα κάνουμε παραγγελίες το ίδιο προϊόν σε παράλληλα μαγαζιά μήπως και μας κάτσει κανένα

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παω στις 1 το μεσημερι στο ταμειο να παραλαβω και μου λεει η υπαλληλος οτι ολα καλα ναι να παω στον ταδε υπαλληλο να μου κοψει ενα χαρτι και να παω μετα να πληρωσω. Παω στον πωλητη και μου λεει , μα καλα τωρα ηρθατε? Αυτοι εχουν τελειωσει απο το πρωι. Δεν υπαρχει αλλο κομματι. Μα καλε μου κυριε του λεω  εχω παραγγελια και κρατηση μεσω του site , μου ηρθε email επιβεβαιωσης και μυνημα στο κινητο να περασω να παραλαβω , επιπλεον περασα απο το ταμειο  και η υπαλληλος βλεπει την παραγγελια και τη δεσμευση και μου ειπε να μου κοψετε το παραστατικο για να παω να πληρωσω. Οχι αυτος να επιμενει σθεναρα οτι το αποθεμα του εχει τελιωσει και δεν μπορει να μου παραδωσει τον σκληρο. Του λεω ενταξει και ξαναφευγω στο ταμειο να δω πως γινετε να λενε διαφορετικα πραγματα δυο υπαλληλοι. Ξανακοιταει η κοπελα και μου λεει οτι εχει κρατημενο το καταστημα εναν στο ονομα μου και παιρνει τηλ τον αλλο που επιμενει οτι εχει εξαντληθει. Κατι λενε δεν ακουσα και μεσα σε 2  λεπτα να σου ο σκληρος στο ταμειο. Τον βλεπω τον εξυπνακια να φερνει τον σκληρο και του λεω , ειχαμε γενητουρια που τον βρηκες αυτον? Δεν πηραζει πες στο ξαδερφακι οτι ηρθε ο μαλακας και τον παρελαβε τον σκληρο. Δεν θα μπορεσεις να τον φτιαξεις. Δεν ειπε τιποτα και εφυγε πισω

  • Like 8
  • Thanks 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, alucards74 είπε

Εγω παω στις 1 το μεσημερι στο ταμειο να παραλαβω και μου λεει η υπαλληλος οτι ολα καλα ναι να παω στον ταδε υπαλληλο να μου κοψει ενα χαρτι και να παω μετα να πληρωσω. Παω στον πωλητη και μου λεει , μα καλα τωρα ηρθατε? Αυτοι εχουν τελειωσει απο το πρωι. Δεν υπαρχει αλλο κομματι. Μα καλε μου κυριε του λεω  εχω παραγγελια και κρατηση μεσω του site , μου ηρθε email επιβεβαιωσης και μυνημα στο κινητο να περασω να παραλαβω , επιπλεον περασα απο το ταμειο  και η υπαλληλος βλεπει την παραγγελια και τη δεσμευση και μου ειπε να μου κοψετε το παραστατικο για να παω να πληρωσω. Οχι αυτος να επιμενει σθεναρα οτι το αποθεμα του εχει τελιωσει και δεν μπορει να μου παραδωσει τον σκληρο. Του λεω ενταξει και ξαναφευγω στο ταμειο να δω πως γινετε να λενε διαφορετικα πραγματα δυο υπαλληλοι. Ξανακοιταει η κοπελα και μου λεει οτι εχει κρατημενο το καταστημα εναν στο ονομα μου και παιρνει τηλ τον αλλο που επιμενει οτι εχει εξαντληθει. Κατι λενε δεν ακουσα και μεσα σε 2  λεπτα να σου ο σκληρος στο ταμειο. Τον βλεπω τον εξυπνακια να φερνει τον σκληρο και του λεω , ειχαμε γενητουρια που τον βρηκες αυτον? Δεν πηραζει πες στο ξαδερφακι οτι ηρθε ο μαλακας και τον παρελαβε τον σκληρο. Δεν θα μπορεσεις να τον φτιαξεις. Δεν ειπε τιποτα και εφυγε πισω

Ωραιος είσαι μάγκας!! Το πρωί μια από τα ίδια αλλά όταν φώναξα ,ο υπάλληλος βρήκε δίσκο ! Γενικά ντροπή  θέλουν και black friday  για να γεμίσουν τα ταμεία τους!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρελαβα παιδια. Παραγγελια Σαββατου βραδυ. Μηνυμα την Κυριακη να παραλαβω μεχρι τελος της επομενης εργασιμης ημερας(δλδ σημερα) Και 1.30 μεσημερι πηγα καταστημα Σαλαμινας και τον πηρα κανονικα. Ευχαριστω και παλι TS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geodark είπε

Ενω μου εχει ερθει sms για παραλαβη και σημερα με αριθμο παραγγελιες κτλ. θα παω σε λιγο να κανω παραλαβη.

Θα μεταφερω update αν μου τον εδωσαν τελικα

Ενημερώση:

Παρέλαβα τελικώς κανονικά. Είχα κάνει παραγγελία με παραλαβή από κατάστημα χτες στις 22.50 και σήμερα κατά τις 19.00 πήγα πλήρωσα και τον πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα πριν λίγο, για να έχετε μια ιδέα του τι επικρατεί σε αυτό το μαγαζί, ήρθε ένας που πλήρωσε εκείνη την ώρα και πήρε έναν κρατημενο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε οπως εχει αποδειχθει το καλυτερο ειναι σε τετοιες περιπτωσεις να πας κατευθειαν πρωι πρωι απο το μαγαζι και να το τσιμπησεις και να μην περιμενεις ποτε θα στο στειλουν ειτει εχεις κανει παραγγελια ειτε οχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ ανήκω στους τυχερούς που παρέλαβαν κανονικά από κατάστημα χωρίς ταλαιπωρία σήμερα μεσημέρι.

είχα κάνει δυο παραγγελίες από έναν σκληρό σε κάθε κατάστημα στην Πάτρα γιατί δεν με άφηνε  να παραγγείλω και τους δυο στο ίδιο και όπως ανέφερα τους είχαν δεσμεύσει από το πρωί και μου τους έδωσαν χωρίς παρακάλια

απο γνωστό μου που δουλεύει στον Κωτσόβολο μου έχει πει οτι κάθε παραγγελία μέσω ίντερνετ για παραλαβή σε κατάστημα τους ενημερώνει άμεσα και δεσμεύουν το προϊόν και το μεταφέρουν στα ταμεία περιμένοντας την παραλαβή, μετά δυο μέρες αποδεσμεύεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...