Προς το περιεχόμενο

Toshiba Canvio Basics 1TB 3.0 2.5" 2018 Black HDD 19.90@kotsovolos[ΤΕΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά γίνονται όταν βάζουν προσφορά το Σ/Κ που είναι κλειστά τα μαγαζιά και μπερδεύουν τα μπούτια τους με τις ηλεκτρονικές παραγελλίες,αλλά δεν φταίνε μόνο αυτοί για το οτι εξαφανίζονται μέσα σε λίγες ώρες η μέχρι την επόμενη κάποια προιόντα,όταν κάποιοι "μαυραγορίτες" χωρίς να έχουν ανάγκη πάνε και χτυπάνε αρκετά κομμάτια,που να μείνει και για τους υπόλειπους που θέλουμε 1 η 2  μωρέ καλά κάνουν έξω που πολλές φορές στα μαγαζιά  λένε περιορισμένα κομμάτια η ενα μόνο ανά πελάτη 🤔

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 185
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πραγματικά αισθάνομαι σαν ένα ποντίκι που ο Κωτσόβολος με πετάει το τυράκι (Ροκφορ) και εγω σαν χαζος πάω να τσιμπήσω . Χαχαχα Πού να ξερα. Χιλιοστά πριν βάλω το ωραίο γεύμα στην  ορθάνοιχτη στόματαρά μου,χωρίς να το καταλάβω το Ροκφορ γίνεται καπνός και εχει εισχωρήσει στο λαρύγγι μου ενα τυρί μετσοβόνε .Στην υγειά μας ρε παιδιά .Αυτό το λέω γιατί παράγγειλα και εγώ τον εξωτερικό δίσκο και μετά από δύο μέρες με κάλεσε στο τηλέφωνο για να μου πουν ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο.?Και ρωτάω εγώ? Γιατί όταν συμπλήρωνα τη φόρμα με τα ωραία μου στοιχεία δεν μου έβγαζε ότι το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο και με άφησε δύο μέρες να περιμένω και μετά να φάω το άκυρο? Τώρα θέλετε να μου πείτε ότι κοτζάμ τεράστια εταιρεία δεν μπορεί το πρόγραμμά σας να καταλάβει ότι δεν έχετε περισσότερους σκληρούς δίσκους στην αποθήκη σας? Ξέφραγο αμπέλι πραγματικά

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά πρέπει να παραγγείλουμε από 30 μεγάλα προϊόντα με παραλαβή στο σπίτι και να μην παραλάβουμε κανένα.ουστ λαμόγια.

Δεν με ξαναπήραν αλλά τους λυπάμαι πραγματικά αν με πάρουν και μου προτείνουν άλλο με περισσότερα.

Τραγικοί απλά.

Πέρυσι με τους 4τερα αν θυμάμαι καλά παραλάβαμε μόνο  όσοι είχαμε παραλαβή σπιτι.Φετος έγινε το αντίθετο.😀😀😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω έβαλα παραλαβή σπίτι και πληρωμή με κάρτα. Χθες που μίλησα μου λένε υπαρχει και θα το έχω μέχρι τελος της εβδομαδας.

Για να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες που διάβαζα το ποστ απογοητεύτηκα και περίμενα να με πάρουν και εμένα τηλέφωνο να μου ακυρώσουν. Παρόλα αυτά σήμερα το πρωί ήρθε μήνυμα.

20191126_093453.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα μαγκες , βλεπω πολλοι που κανατε παραγγ το δισκο με αντικαταβολη σπιτι και οχι παραλλαβη απο καταστημα , οτι σας ερχεται sms ενημερωση στο κινητο και mail?

εμενα δεν με εχουν ενημερωσει ακομα , ουτε τηλεφωνικα για το ακυρο , ουτε για το αν θα παραλλαβω τελικα.. τιποτα

(εχω επιλεξει αντικαταβολη να τον φερνουν σπιτι)..

για να δουμε ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περσι πηραμε το μακρυτερο επειδη δεν ειχαμε βαλει αποστολη φετος ηταν κραχτης για να πας καταστημα ... τουλαχιστον αποκομιζεις εμπειρια :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικα τα εχει κανει θαλασσα ο Κοτσος. Εγω εκανα δυο παραγγελιες μια για παραλαβη και μια για αντικαταβολη στο σπιτι, για την πρωτη μου ηρθε email επιβεβαιωσης και ποτε sms, οποτε επρεπε να παρω το καταστημα να ρωτησω αν εχει ερθει και για την δευτερη δεν ηρθε ποτε email επιβεβαιωσης (ουτε στα σπαμ) και ηρθε σημερα το πρωι sms με tracking γενικης ταχυδρομικης. Καμια απο τις δυο δεν φαινεται στο ιστορικο παραγγελιων btw.

Επεξ/σία από Android
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Κωτσο εκανε οτι ειναι δυνατον για να του φυγει οσο πιο γρηγορα γινεται το προιον και δεν τηρησε ουτε σειρα προτεραιοτητας ουτε τιποτα.

Αρκει να φυγει να ξεπουλησει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κωτσος εκανε ξεστοκαρισμα.Ειχε χ ποσοτητα που δεν εφτανε για ολες τις παραγγελιες.Αν ηθελε να αφησει ολους ευχαριστημενους θα εδινε στους υπολοιπους τον ιντενσο στην ιδια τιμη.Δεν ηθελε να το κανει.Αυτο που ηθελε το εκανε.Να διωξει το στοκ του.Μη χαλατε τα νευρα σας οσοι δεν παραλαβατε.Ειναι κλασικες τακτικες που κανουν τα ελληνικα μαγαζια.Απλα ο κωτσος το εχει παραχεσει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι για όσους παραλάβατε  αλλά ταυτόχρονα στεναχωριέμαι που δεν είμαι στους "τυχερούς" και δεν έχουν σωστές διαδικασίες. 

Anyway, έτσι είναι αυτά, δεν είναι και κάτι που το είχα ανάγκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kva21 είπε

Φαίνεται να παραδίδεται κανονικά στα σπίτια... παραγγελία λίγο μετά το πρώτο post...

2778D283-BD0A-40D3-9E43-8A9B7F07E27A.jpeg

Μια από τα ίδια και εμένα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά απαράδεκτοι 

δεν βρίσκουν την παραγγελία μου.... δεν ξέρουν τι τους γίνεται 

επικοινωνω με εξυπηρέτηση πελατών μου λένε να πάω για παραλαβή στο κατάστημα δεν φαίνεται η παραγγελία ξανά επικοινωνώ με εξυπηρέτηση πελατών δεν ξέρουμε τι συμβαίνει μου λένε αφήστε μας τηλέφωνο να επικοινωνήσουμε μαζί σας.... 

χαλι μαύρο απλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...