Προς το περιεχόμενο

[Tablet] Huawei MediaPad T5 10.1" 4GB/64GB 4G+ Tablet 189€ (ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ)


SpirosCon-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, jp77s είπε

Μήπως είναι το m5 lite?

https://www.gsmarena.com/huawei_mediapad_m5_lite-9351.php

Όχι παιδιά το t5 είναι, μου απάντησε και η huawei.. υπάρχει κανονικά το μοντέλο αυτό,τωρα γιατί δεν το έχει κανείς δεν το γνωρίζω..

Επεξ/σία από kaykis27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, kaykis27 είπε

Όχι παιδιά το t5 μου απάντησε και η huawei.. υπάρχει κανονικά το μοντέλο αυτό,τωρα γιατί δεν το έχει κανείς δεν το γνωρίζω..

Όταν λες σου απάντησε? ο_O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SpirosCon- είπε

Όταν λες σου απάντησε? ο_O

Όντως υπάρχει η έκδοση του mediapad T5 με 64GB + 4GB RAM. Για να ενημερωθείς για τη διαθεσιμότητά του, μπορείς να απευθυνθείς σε ένα από τα επίσημα συνεργαζόμενα καταστήματά μας τα οποία είναι τα εξής➡️ : Κωτσόβολος, Πλαίσιο, Γερμανός, MediaMarkt, Public, ΕlectroNet, Welcome Stores, You.gr, Vodafone, Cosmote, Wind.

Η απάντηση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kaykis27 είπε

Όντως υπάρχει η έκδοση του mediapad T5 με 64GB + 4GB RAM. Για να ενημερωθείς για τη διαθεσιμότητά του, μπορείς να απευθυνθείς σε ένα από τα επίσημα συνεργαζόμενα καταστήματά μας τα οποία είναι τα εξής➡️ : Κωτσόβολος, Πλαίσιο, Γερμανός, MediaMarkt, Public, ΕlectroNet, Welcome Stores, You.gr, Vodafone, Cosmote, Wind.

Η απάντηση

Μάλιστα. Thanks :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για χρηση Netflix, Youtube, μετριο gaming, social media και internet browsing πιστευω να τα καταφερνει ενα τετοιο ταμπλετ ε;

Google Play Store θα συνεχισει να εχει απροβληματιστα;

καποια αναβαθμιση πανω απο Android 8 θα παρει;

Επεξ/σία από MasterX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχει βαλει σε σκεψεις.... ενα μοντελο που ομως δεν υπαρχει πουθενα αλλου, εκτος απο τον κωτσο...

Σιγορα με 'χαλαει' αν η μπαταρια του ειναι 5000+ mah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dinosz750 είπε

Αυτο είναι το tablet σε βιντεακι του κωτσου

  Απόκρυψη περιεχομένων

λεει οτι παιρνει bluetooth ακουστικα αλλα δειχνει στο πλαι του ταμπλετ εκεινη τη στιγμη σαν αν εννοει οτι εχει βυσμα ακουστικων... ξερουμε αν εχει σιγουρα εξοδο 3.5" jack ακουστικων;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, MasterX είπε

λεει οτι παιρνει bluetooth ακουστικα αλλα δειχνει στο πλαι του ταμπλετ εκεινη τη στιγμη σαν αν εννοει οτι εχει βυσμα ακουστικων... ξερουμε αν εχει σιγουρα εξοδο 3.5" jack ακουστικων;;

Δεν δείχνει στο πλαι, ψαχνει να βρει το κουμπι του ήχου να το χαμηλωσει. Πέρα απ αυτο ομως έχω την εντύπωση οτι έχει υποδοχή 3,5mm και στο amazon που εχει ενα t5 4/64 (χωρις lte) δειχνουν οι φωτος οτι έχει υποδοχη και στο βιντεο σε κατι κοντινα μαλλον οντως εχει στην πανω αριστερη μερια.

Καλύτερα να απαντήσει κάποιος απ αυτους που το πηρε ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σαταναδες 👹

 

Η σκέψη μου όμως είναι, να το ανοίξω, η να το κρατήσω σφραγισμένο μήπως βγει κάτι καλύτερο και πιο vfm? (πράμα απίστευτο αλλά οκ λέμε τώρα...) 

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Η σκέψη μου όμως είναι, να το ανοίξω, η να το κρατήσω σφραγισμένο μήπως βγει κάτι καλύτερο και πιο vfm? (πράμα απίστευτο αλλά οκ λέμε τώρα...) 

Κρατα το μερικες ημερες δεν χανεις κατι μπορει να βγει κατι καλυτερο μπορει και οχι.

Τουλαχιστον να εχεις καβατζα αυτο οτι και να γινει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, HERTHAN είπε

Κρατα το μερικες ημερες δεν χανεις κατι μπορει να βγει κατι καλυτερο μπορει και οχι.

Τουλαχιστον να εχεις καβατζα αυτο οτι και να γινει.

Ναι αυτό σκέφτομαι. 

Βασικά δεν θα το ανοίξω, και θα κρατηθώ μέχρι το βράδυ της Παρασκευής... 

 😁😎

😋😋

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα αρκετά.. Μπορεί και να μου ξέφυγε.. 4g/64gb μόνο με WiFi βρήκα.. Πουθενά LTE.. Αν παραλάβει κάποιος και το ανοίξει ας μας πει απόψεις.. Αν μπορεί επίσης να επιβεβαιώσει τα τεχνικά χαρακτηριστικά και την έκδοση Android.. Έριξα και γω μια παραγγελία.. Δεν έλαβα διαθεσιμότητα για παραλαβή από κατάστημα.. Νομίζω η τιμή είναι σούπερ.. Άμα φορέσει και 9αρι θα είμαστε μια χαρά.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...