Προς το περιεχόμενο

[ TV 32" FULLHD SMART ] F&U FLS32219H 129 ευρώ (γερμανος) WIFI/LAN HEVC και δορυφορική


smpt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, DRIFT_KING είπε

Εγώ παρήγγειλα αυτήν που δεν είναι smart (γιατί είναι για τον πατέρα μου,δεν το χρειάζεται) στα 109€.

https://www.electronet.gr/eikona-ihos/tileoraseis/eos-32/tv-fu-fl32205h-32-full-hd

Αυτό που λέει ο φίλος από πάνω ότι αργεί να αλλάξει κανάλια με προβληματίζει.Και διάβασα ότι έχει καλή εικόνα και καλό media player αλλά ο ήχος δεν είναι πολύ καλός.

Μπορώ να την επιστρέψω αν έχω θέμα με τα παραπάνω;

Ήχος καλός... Εικόνα νομίζω καλή... 

Media player δεν έβαλα τίποτα... 

Την ψάχνω μέσω kodi την δουλειά 

Γενικά θα την δώσω σε ξανά μήνα πρώτα ο Θεός και θα πάρω μια καλή. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

26 λεπτά πριν, nikolis2000 είπε

Θέλω τηλεόραση για το σπίτι. Να βλέπουν οι γονείς τηλεόραση γιατί η παλιά είναι στα τελευταία της και εγώ καμία ταινία που και που.αυτη μου φαίνεται μια χαρά. Θα είναι συμβατή με τα νέα κανάλια;από θέμα ενσωματωμένου αποκωδικοποιητή εννοώ.επισης έχει μόνο δίκτυο η και wifi?

Ναι θα υποστηρίζει και το νέο πρότυπο που έρχεται.

 

16 λεπτά πριν, akishellas1979 είπε

λογικα μονο αν βαλεις οτι η μια ειναι toshiba k η αλλη F&U αξιζει .

Και η Toshiba φασόν είναι. Δεν είναι η παλιά Toshiba που νομίζεις. Σε 32ρες πλέον με όλα τα vestel panel κλπ. και τα λεφτά που κάνουν, πιο πολύ νόημα έχει ένας παραπάνω χρόνος εγγύηση πχ. και ένας καλό σέρβις αν χαλάσει κάτι, παρά τα "τεχνικά".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Εγώ περιμένω φου γιου fhd 32αρα smart στα 100 ευρώ.

Δύσκολο σε βλέπω. Μικρά τα περιθώρια κέρδους σε τέτοια ποσά. Πόσο να το ρίξουν; Αλλά αν δεν καίγεσαι περιμένεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, tiniakos είπε

Εγώ περιμένω φου γιου fhd 32αρα smart στα 100 ευρώ.

Πιο πιθανό στα 109€ και καμια HD Ready στα 79€.Πόσο πιο κάτω...και αν προλάβεις.

Περσινές τιμές σε 32'' FHD Smart θυμάται κανείς;

Επεξ/σία από DRIFT_KING
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλες σε 1,5-2" αλλάζουν κανάλι. Έχετε εσείς αυτής της κατηγορίας Samsung/LG που αλλάζουν γρηγορότερα από 1.5"? Εμένα κανουν έως και 2,5-3,0 κάποιες φορές.

 

Κάπου διάβασα όμως ότι σε αυτό το μοντελο ο μεδια player δεν παίζει όλα τα format σε βιντεο. Ξέρει κανείς κάτι?

 

 

Επεξ/σία από SeNNinhA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, SeNNinhA είπε

Όλες σε 1,5-2" αλλάζουν κανάλι. Έχετε εσείς αυτής της κατηγορίας Samsung/LG που αλλάζουν γρηγορότερα από 1.5"? Εμένα κανουν έως και 2,5-3,0 κάποιες φορές.

Κάπου διάβασα όμως ότι σε αυτό το μοντελο ο μεδια player δεν παίζει όλα τα format σε βιντεο. Ξέρει κανείς κάτι?

Όλες σε 1,5-2" αλλάζουν κανάλι. Έχετε εσείς αυτής της κατηγορίας Samsung/LG που αλλάζουν γρηγορότερα από 1.5"? Εμένα κανουν έως και 2,5-3,0 κάποιες φορές.

Κάπου διάβασα όμως ότι σε αυτό το μοντελο ο μεδια player δεν παίζει όλα τα format σε βιντεο. Ξέρει κανείς κάτι?

Βρε συ η turbo x που είχα άλλαζε σε χρόνο dt... 

Καμια σχέση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω μια Phillips η οποία 1-2 sec κάνει πλέον έχω συνηθίσει και δεν με πειράζει ποιο πολύ με ενδιαφέρει η ποιότητα εικόνας και να μην έχει θέματα με το δίκτυο/miracast και αποσυνδέεται γιατί λόγω κόρης το Netflix και το Youtube πάνε σύνεφο και έχω το συχνό : Μπαμπάαα κάτι έπαθε το ίντερνετ .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, hamil είπε

Και αυτή με 30Ε παραπάνω όχι FULL HD αλλά Android 8

https://www.germanos.gr/product/thomson-smart-tv-32he5606-32/20386809/

http://kouloukith.blogspot.com/2012/11/hd-ready-fullhd.html?m=1 

   Διάβασε αυτό το άρθρο που μιλάει για την διαφορά στο μάτι ανάλυσης HD ready και full HD, και θα δεις ότι σε τηλεόρασεις κάτω των 40 ιντσών, δεν θα δεις καμία διαφορά. Την αγόρασα και εγώ τη συγκεκριμένη και είμαι πολύ ευχαριστημένος με την οθόνη, βασικά την αγόρασα για το αντροιντ λειτουργικό, που είναι εξαιρετικό που μόνο η thomson είχε, επίσης φαντάζομαι ότι δεν θα την αγοράσεις για να την έχεις στο σάλονι, αλλά για κάποιο δωμάτιο. Από εμένα προχώρα και μην ακούς κίνδυνολογιές για HD ready, δεν γνωρίζω πολλά από τηλεοράσεις αλλά αυτό που βλέπω στην εικόνα, είναι μια χαρά για τα λεφτά που έδωσα. Ελπίζω να βοήθησα. 

Επεξ/σία από kazampidis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...