Προς το περιεχόμενο

[ TV 32" FULLHD SMART ] F&U FLS32219H 129 ευρώ (γερμανος) WIFI/LAN HEVC και δορυφορική


smpt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια ειναι τα διαθεσιμα μοντελα κοντα σε αυτη την τιμη; Μπορει καποιος να μαζεψει τις διαθεσιμες επιλογες smart ή μη; Διαβαζω διαβαζω δεν καταλαβαινω για ποιο μιλατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

13 λεπτά πριν, hamil είπε

Πως ξέρουμε το έτος του κάθε μοντέλου?

https://www.amiridis-savvidis.gr/datafiles/files/FL32205H CE TV FU.pdf

https://www.amiridis-savvidis.gr/datafiles/files/DOC F&U FLS32219H.pdf

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xDante είπε

Γράψε τέλος TS και fingers crossed για άυριανή μέρα πουρνό πουρνό μπας και γίνει κανάς χαμούλης ....

Θα γίνει λες ; εγώ δεν βλέπω τίποτα... Έχω βέβαια έτοιμα τα λεφτά ίδωμεν... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, vairass είπε

Έχω βέβαια έτοιμα τα λεφτά ίδωμεν...

Μόλις σε έκανα εικόνα, με πιτζάμες να ελέγχεις αν είναι ακόμα κάτω από το μαξιλάρι...:lol:

Επεξ/σία από DownUNDERground
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Μόλις σε έκανα εικόνα, με πιτζάμες να ελέγχεις αν είναι ακόμα κάτω από το μαξιλάρι...:lol:

Φίλε στάνταρ... Γυρνάνε οι άλλοι 3 να τα πάρουν.. Οριακά τα κρατάω Χαχαχα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το FL32205H(το 2017 μοντέλο στα 100 ευρώ) δεν έχω κάποιο παράπονο. Λιγο χειρότερο δέκτη από την Sony Bravia που εχω,δεν μου έπιασε ερτ με την εσωτερική.Τα κανάλια μια χαρά, φοβόμουνα τον ήχο οτι θα είναι πολύ χαμηλός που λέγανε άλλα μια χαρά ακούγεται.Στο htpc ωραία φαίνεται το 1080p content,χρώματα,μαύρο και δεν τα ρύθμισα ακόμα. Το τηλεκοντρόλ τεράστιο αχαχαχ. 60 hz είναι, απορώ γιατι γράφουνε 100hz(εκτός αν κάνω λάθος). Ευχαριστημενος για 100 ευρώ,δεν περίμενα και καμιά oled.

Edit: Τελικά άλλαξα εσωτερική κεραία(με ενισχυτή) και έπιασε όλα τα κανάλια καμπάνα. Άμα δεν βρείτε το 2019 μοντέλο και το 2017 πολύ ωραίο.

Επεξ/σία από Apaleytos80
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, smpt είπε

διαθέσιμο στον Γερμανο στα 129
https://www.germanos.gr/product/fu-smart-tv-fls32219h-full-hd-32/20389062/

 ωραία έχουμε έξοδο διαφυγής για την αυριανή μέρα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, xDante είπε

 ωραία έχουμε έξοδο διαφυγής για την αυριανή μέρα !

 

Μόλις την αγόρασα και εγώ, για οποίον ενδιαφέρετε για άμεση αγορά και παραλαβή υπάρχει

απόθεμα στον Γερμανό επί της Αχαρνών 330 απέναντι από το σταθμό Κάτω Πατησίων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, tasos.pr είπε

Μόλις την αγόρασα και εγώ, για οποίον ενδιαφέρετε για άμεση αγορά και παραλαβή υπάρχει

απόθεμα στον Γερμανό επί της Αχαρνών 330 απέναντι από το σταθμό Κάτω Πατησίων.

Καλή θέαση εύχομαι ! Μήπως την εστησες να μας πεις 2-3 πράγματα αν είναι να την τιμήσουμε !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, xDante είπε

Καλή θέαση εύχομαι ! Μήπως την εστησες να μας πεις 2-3 πράγματα αν είναι να την τιμήσουμε !

Πολύ πρόχειρα, (θέλω να πάρω και βάση τοίχου)έγιναν στο πάτωμα τα εξής :, σύνδεση WiFi εύκολα και γρήγορα συνδέθηκε, σάρωση επίγειας και αυτό γρήγορα. Ταχύτητα αλλαγής καναλιών δεν είναι το δυνατό της σημείο! σκιές φουλ στο λευκό φόντο του μενού (για τα λεφτά της κάνουμε τα στραβά μάτια.) Σε γενικές γραμμές οκ. Κάτι που αναφέρθηκε για το καπάκι του κοντρόλ, ότι ανοίγει δύσκολα, προσοχή, έχει μια εγκοπή που βάζεις μέσα κάτι αιχμηρό (τύπου βελόνα που αφαιρούμε τις sim) και βγαίνει συρόμενο. Αυτά τα ολίγα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...