Προς το περιεχόμενο

[ TV 32" FULLHD SMART ] F&U FLS32219H 129 ευρώ (γερμανος) WIFI/LAN HEVC και δορυφορική


smpt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η πρωτη εχει full hd η δυτερη οχι ειναι απλο hd ready,,,κοιτα το μελος tasos.pr στην σελιδα 5 τελευταιο ποστ που την πηρε

Επεξ/σία από paulks
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, naxioths1979 είπε

https://www.skroutz.gr/s/17083039/Tesla-32T319SHS.html εχω αυτή καιρό πυροβολο και τελεια εικονα

ειχα f&u  τραγωδια ξεπλυμενη εικονα 

Είχες f&u γενικά ή την συγκεκριμένη του θέματος;Αλλάζουν τα πανελ με τον καιρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα σε ολους μια ερωτηση ρε παιδια σορρυ αν βγαινω εκτος τοπικ σε ενα σαλονακι 3χ3 με καναπε γωνια στην μια μερια και με βαση στην αλλη γωνια περιστρεφομενη για τηλεοραση ποιες νομιζετε θα ηταν οι ιδανικες ιντζες τι μεγεθος?????Ευχαριστωωω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, freeddommm είπε

Καλησπερα σε ολους μια ερωτηση ρε παιδια σορρυ αν βγαινω εκτος τοπικ σε ενα σαλονακι 3χ3 με καναπε γωνια στην μια μερια και με βαση στην αλλη γωνια περιστρεφομενη για τηλεοραση ποιες νομιζετε θα ηταν οι ιδανικες ιντζες τι μεγεθος?????Ευχαριστωωω!

σε καλυπτει η 32αρα αλλα κατε εμε καλυτερα 37αρα γιατι και εγω οπως εχω το σαλονι στα 3 μετρα αποσταση που καθομαι και βλεπω απο το καναπε ειναι  οτι πρεπει η 37αρα,,,φαντασου οτι επειδη εχω ενιαιο χωρο σαλονι και κουζινα οτι και στα 7  μετρα βλεπω μια χαρα απο την κουζινα...Και καλυτερα να κλεισει το off topic μην μας την πουνε κιολας 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, paulks είπε

σε καλυπτει η 32αρα αλλα κατε εμε καλυτερα 37αρα γιατι και εγω οπως εχω το σαλονι στα 3 μετρα αποσταση που καθομαι και βλεπω απο το καναπε ειναι  οτι πρεπει η 37αρα,,,φαντασου οτι επειδη εχω ενιαιο χωρο σαλονι και κουζινα οτι και στα 7  μετρα βλεπω μια χαρα απο την κουζινα...Και καλυτερα να κλεισει το off topic μην μας την πουνε κιολας 😀

Εχεις δικαιο για το οφ τοπικ και σε ευχαριστω απλα μου ειπε καποιος οτι εχει 55αρα και ειναι οκ και παρεξενευτηκα νασαι καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος το ιδιο μοντέλο νομίζω το είδα στο Σκλαβενίτη 127 ευρώ μόνο για σήμερα, όποιος περάσει ας το τσεκάρει.. Έχει 20% σε όλα τα ηλεκτρικά, ηλεκτρονικά και ρουχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, freeddommm είπε

Καλησπερα σε ολους μια ερωτηση ρε παιδια σορρυ αν βγαινω εκτος τοπικ σε ενα σαλονακι 3χ3 με καναπε γωνια στην μια μερια και με βαση στην αλλη γωνια περιστρεφομενη για τηλεοραση ποιες νομιζετε θα ηταν οι ιδανικες ιντζες τι μεγεθος?????Ευχαριστωωω!

Στα 3 μέτρα έχω 43 και βλέπω οριακά. 

Πριν για πολλά χρόνια είχα 32...

Χάνεις πολλά σκέψου το ξανά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...