Προς το περιεχόμενο

Κτεο και γυρισμένα χιλιόμετρα.


Droper88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορεί να βάλει πιο χαμηλά απο το προηγούμενο κτέο,δεν τον αφήνει το σύστημα.Είμαι σίγουρος ότι μπορείς να ζητήσεις απο το κτέο να σου εκτυπώσουν με τι χλμ πέρασε τις προηγούμενες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

13 ώρες πριν, nikolas210701 είπε

καλησπερα μια ερωτηση εχω να κανω

πηρα ενα αυτοκινητο προσφατα απο εμπορο και κατα την αγορα του το περασε κτεο .γινεται να εχει γυρισμενα τα χιλιομετρα του και να λαδωσε το κτεο ωστε να μην φανει οτι εχει γυρισμενα χιλιομετρα?

 

 

1 ώρα πριν, nikolas210701 είπε

Είναι από το εξωτερικό το αμάξι άρα δεν νομίζω να μπορώ να ζητήσω τι χλμ πέρασε τις άλλες φορες

Εφόσον είναι από το εξωτερικό, τότε δεν θα δεις τίποτα απολύτως χρήσιμο στο δελτίο κτεο όσον αφορά τα διανυθέντα χλμ.

Εντελώς άκυρη η ερώτηση που έκανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, nikolas210701 είπε

καλησπερα μια ερωτηση εχω να κανω

πηρα ενα αυτοκινητο προσφατα απο εμπορο και κατα την αγορα του το περασε κτεο .γινεται να εχει γυρισμενα τα χιλιομετρα του και να λαδωσε το κτεο ωστε να μην φανει οτι εχει γυρισμενα χιλιομετρα?

 

Πηρες απο εμπορο αμαξι εξωτερικου και κατοπιν εορτης ψαχνεις να δεις αν εχει γυρισμενα χιλιομετρα;

Καλη τυχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμάξι που έρχετε από έξω έχει πάντα γυρισμένα χιλιόμετρα σκέψου το εξής περνάω εγώ κτεο εδώ ελλάδα κάθε δυο χρονια ΄σημερα που περνάω έχω πχ 180000 χιλιόμτρα σε δύο χρόνια μέσα γράφω 40000 χιλιόμτρα άρα συνολικά το αμάξι πρέπει να έχει 220 εγώ πάω και σβήνω 30000 χιόμετρα άρα πέφτουμε στα 190000 και έτσι δεν το ξέρει κανείς και ποτέ παρά αν το διαβάσει με ειδικό διαγνωστικό.Παράδειγμα μια μάντρα μεγάλη γνωστό όνομα στην παινία έχει αμάξι που όλα έχουν 92.000 μέχρι 95.000 όλα όμως τους είχα ρώτησεις για ένα προς ένα αυτά που έιναι όλα εισαγωγής δεν έχουν κατεβασμένα χιλιόμτρα νομίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι εισαγωγής, ΚΤΕΟ πέρασε πρώτη φορά για να βγάλει Ελληνικές πινακίδες. Οπότε γυρισμένα ή όχι χιλιόμετρα θα είναι τα πρώτα που καταγράφονται στην Ελλάδα. Θα μπορούσε να είχε γίνει έλεγχος σε αντιπροσωπεία βάση αριθμού πλαισίου και εφόσον βέβαια υπήρχαν καταγραφές στο επίσημο δίκτυο της μάρκας.

Την προηγούμενη εβδομάδα έκλεισα αυτοκίνητο το οποίο ήρθε από Ολλανδία. Από πρώτο χέρι, με βιβλίο σέρβις και τα χιλιόμετρα συμφωνούν με τα καταγεγραμμένα στο σύστημα της Renault μέχρι και το τελευταίο σέρβις που έγινε τον Σεπτέμβριο. Φυσικά ελέγχθηκε και εξωνυχιστικά από μηχανικό και λαμαρινά, οπότε και προχώρησα στην αγορά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...