Προς το περιεχόμενο

Smart TV HISENSE 4K H65B7100 65'' 549 @ Γερμανός 467 με Επιστροφή Eurobank


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 107
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά βλέπω στην κατάσταση παραγγελίας στον γερμανο θα την στείλουν με ΕΛΤΑ courier έχω την μάνα μου στο σπίτι για να παραλάβει αυτοί τις κουβαλάνε πάνω η απλά τα φέρνουν και τα παρατάνε στην εξώπορτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, foler79 είπε

Καλουτσικη προσφορά από τον Γερμανό αλλα.... Τα ζώα μου αργά!😁 Παρασκευή βράδυ η παραγγελία και ακόμα να δούμε φως!

Άστα πιο αργοί και από το replay... Εμένα σήμερα άλλαξε η κατάσταση από τα ΕΛΤΑ σε

  ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.Τ. ΑΘΗΝΑΣ-ΔΙΑΛΟΓΗ τώρα τι σημαίνει αυτό θα την φέρουν σήμερα από δευτέρα ένας θεός ξέρει. Σε σένα @foler79 τι λέει;
Επεξ/σία από tehyoda
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, tehyoda είπε
  ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.Τ. ΑΘΗΝΑΣ-ΔΙΑΛΟΓΗ τώρα τι σημαίνει αυτό θα την φέρουν σήμερα από δευτέρα ένας θεός ξέρει

.

Λογικά το μεσημέρι/απόγευμα θα πάει στο τοπικό σου ταχυδρομείο. Από Δευτέρα θα έχεις νεότερα. Αν πας ο ίδιος εκεί Δευτέρα μπορεί και να γλυτώσεις καμμια μέρα αν βιάζεσαι. Πάρε πρώτα τηλέφωνο όμως καλύτερα νωρίς το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Λογικά το μεσημέρι/απόγευμα θα πάει στο τοπικό σου ταχυδρομείο. Από Δευτέρα θα έχεις νεότερα. Αν πας ο ίδιος εκεί Δευτέρα μπορεί και να γλυτώσεις καμμια μέρα αν βιάζεσαι. Πάρε πρώτα τηλέφωνο όμως καλύτερα νωρίς το πρωί.

Αν ήταν κάνα δέμα θα πήγαινα, την 65αρα πως να την κουβαλήσω θέλει φορτηγό να την φέρω... Οπότε πάμε από δευτέρα και αν κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου την παράγγειλε φίλος για μένα οπότε δεν έχω tracking αλλά σήμερα που τους πήρα τηλ μου ειπαν ότι πάει σίγουρα από Δευτέρα. Ε, επειδή μένω και στο μεγάλο νησί υπολογίζω Τετάρτη και βλέπουμε! Εντωμεταξυ την ίδια μέρα παραγγειλα το Xbox από το άλλο τοπικ και ήρθε σήμερα! Απίστευτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πιστεύω δεν εχει να κάνει με τον Γερμανό η καθυστέρηση, οι κουριερ τα χουν παίξει γενικα αυτες τις μερες λόγω φορτου, τυγχανει να περιμενω απο ελτα κουριερ, γενικη,ups αλλα και dhl, κάποια είναι μερες κολλημένα στο ιδιο μερος αλλα ελεγαν παραδοση την ταδε μερα και ακομη έρχονται, μαλλον γίνεται χαμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω ότι απλά ο Γερμανός δεν τις είχε διαθέσιμες και όταν πέσαν οι παραγγελίες έγινε κ η παραγγελία του από τον προμηθευτή. 2-3 μέρες από εδώ 2-3 από εκεί.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, paragontikos είπε

Παιδια πιστεύω δεν εχει να κάνει με τον Γερμανό η καθυστέρηση, οι κουριερ τα χουν παίξει γενικα αυτες τις μερες λόγω φορτου, τυγχανει να περιμενω απο ελτα κουριερ, γενικη,ups αλλα και dhl, κάποια είναι μερες κολλημένα στο ιδιο μερος αλλα ελεγαν παραδοση την ταδε μερα και ακομη έρχονται, μαλλον γίνεται χαμος

Ειδικά σε μεγάλες πόλεις / μεταξύ μεγάλων πόλεων γίνεται της πόπης....βαρέθηκα και πήγα και παρέλαβα ο ίδιος τελικά ένα δέμα που είχα από ACS. Το παραδέχθηκαν κι αυτοί ότι γίνεται χαμός.

Αντίθετα δέμα που έστειλα χθες το απόγευμα προς Ξάνθη (χωρίς παράδοση Σάββατο) παρελήφθη κανονικά σήμερα το πρωί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα. Όλα καλά. Μια γρήγορη ερώτηση μόνο. Υπότιτλους, δοκίμασα όλες τις κωδικοποιησεις μέσα στην TV, δεν παίζει τους ελληνικούς. Τι μπορώ να κάνω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή με ρωτήσατε στο νήμα της 55αρας και δεν θέλω να το λερώνουμε χωρίς λόγο σας απαντώ εδώ... Ναι παρέλαβα χθες μετά από καθυστέρηση αρκετών ημερών και εγω καθως την ειχα παραγγείλει το βράδυ της BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ison είπε

επιστροφη εχει παρει κανεις? δεν πηρα τιβι αλλα Ps4 Και δεν εχει μπει κατι ακομα (μονο το 1%)

Επιστροφή πήραμε...τηλεόραση δεν πήραμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...