Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις την αγόρασα μέσω του live, μίας και η συνδρομή μου μόλις είχε λήξει. Είμαι 8 χρόνια στο gold οπότε είναι σίγουρα και για παλιούς συνδρομητές, που δεν έχουν συνδρομή τώρα. 

https://www.microsoft.com/el-gr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0/000F?rtc=1&activetab=pivot%3aoverviewtab

Για κάποιο περίεργο λόγο δεν μου δέχτηκε το PayPal, και έβαλα την χρεωστική. 

Επεξ/σία από Christos84#
Λινκ
  • Like 5
  • Thanks 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το αγοράζεις και το ενεργοποιείς όποτε θέλεις ? ρωτάω γιατί περιμένω τη παραλαβή αυτού της προσφοράς, επίσης λειτουργεί αρθροιστικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Σε μένα πάντως ακόμα 12,99€/μήνα λέει.

και μενα ισως επειδη ειχα βαλει πιο παλια το 1 ευρω για 2 μηνες

Επεξ/σία από Aias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sir ImPeCaBlE είπε

Σε μένα πάντως ακόμα 12,99€/μήνα λέει.

Μήπως έχεις ενεργή κάποια συνδρομή;

5 λεπτά πριν, Silenzio είπε

το αγοράζεις και το ενεργοποιείς όποτε θέλεις ? ρωτάω γιατί περιμένω τη παραλαβή αυτού της προσφοράς, επίσης λειτουργεί αρθροιστικά ?

Ξεκινάει απ τη στιγμή που το αγοράζεις. Δεν γνωρίζω αν λειτουργεί αρθροιστικά. Εγώ πάντως θα σου πρότεινα να το πάρεις. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Antonis3d είπε

Εχει επιλογη αγορας ως δωρο, μπορω να αγορασω το δωρο τωρα και να το ενεργοποιησει καποιος οποτε θελει;

Νομίζω πως σε τέτοιες προσφορές δεν μπορείς να κάνεις αγορά ως δώρο. Θα σου βγάλει νορμάλ τιμή. 

2 λεπτά πριν, Batadoum είπε

Μπορω να παιξω το sea of thieves online με αυτην την συνδρομη ? Η ειναι μονο για αδιαφορα παιχνιδια ? 

Μπορείς. Είναι game pass και gold μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες μια βοηθεια σας παρακαλω...

Ρωτησα και στην Bfriday προσφορα αλλα δεν μου εδωσε καποιος απαντηση...

Ειμαι καινουργιος στις κονσολες etc. Δεν ειχα ποτε και δε ξερω τπτ απο δαυτες. Διαβασα οτι μπορεις με 1€ να μετατρεψεις την ηδη σε ισχυ συνδρομη σε ultimate. δηλ. να αγορασω μια gold (απο cdkeys,com , "κλειδαδικο") στα 42€ για ενα χρονο και μετα με την ultimate (1€) να την μετατρεψω σε ultimate για [1] χρονο... Γνωριζεται κατι τετοιο ; 

Ακομα εχω αγορασει την κονσολα (των 99€) και αγορασα και το ultimate (1€). Ολα εγιναν απο το ιδιο email-acc. Για να ενεργοποιησω το ultimate πρεπει να το κανω μεσο της κονσολας ...ή... εχει γινει ηδη , αυτοματα ;

Ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου βγάζει κωδικό επιβεβαίωσης και δεν προχωράει στήν Αγορά,έχω ήδη ultimate για 1 μήνα μένουν ακόμη 20 μέρες περίπου,μάλλον είναι για καινούργιους χρήστες μόνο ? το έχει βάλει κανείς που να έχει ήδη gamepass ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 λεπτό πριν, ELMastas είπε

Μου βγάζει κωδικό επιβεβαίωσης και δεν προχωράει στήν Αγορά,έχω ήδη ultimate για 1 μήνα μένουν ακόμη 20 μέρες περίπου,μάλλον είναι για καινούργιους χρήστες μόνο ? το έχει βάλει κανείς που να έχει ήδη gamepass ?

πηγα να το βαλω ενω εχω ενεργο ultimate μεχρι 13-01-2020 και δεν μου το δινει

θα το βαλω σε ενα δευτερο account

3 λεπτά πριν, ifaist είπε

Παιδες μια βοηθεια σας παρακαλω...

Ρωτησα και στην Bfriday προσφορα αλλα δεν μου εδωσε καποιος απαντηση...

Ειμαι καινουργιος στις κονσολες etc. Δεν ειχα ποτε και δε ξερω τπτ απο δαυτες. Διαβασα οτι μπορεις με 1€ να μετατρεψεις την ηδη σε ισχυ συνδρομη σε ultimate. δηλ. να αγορασω μια gold (απο cdkeys,com , "κλειδαδικο") στα 42€ για ενα χρονο και μετα με την ultimate (1€) να την μετατρεψω σε ultimate για [1] χρονο... Γνωριζεται κατι τετοιο ; 

Ακομα εχω αγορασει την κονσολα (των 99€) και αγορασα και το ultimate (1€). Ολα εγιναν απο το ιδιο email-acc. Για να ενεργοποιησω το ultimate πρεπει να το κανω μεσο της κονσολας ...ή... εχει γινει ηδη , αυτοματα ;

Ευχαριστω.

 

Αρχικα να σου πω οτι μπορεις απλα να δοκιμασεις και οτι γινει. (αν εχεις σκοπο να παρεις την ετησια gold). 1 euro θα σου κοστισει...

Απο εκει και περα. ειχε παιξει οντως παλιοτερα ενα "συστημα" που το ελεγε ενεργα η microsoft οτι σου το μετατρεπει. Ισως και να γινεται και με αυτην την προσφορα. Δοκιμασε και πες μας :)

 

Αναφορικα με το αν πρεπει να το κανεις μεσα απο την κονσολα η οχι δεν εχει σημασια. εγω κανω τα παντα απο το pc γιατι ειναι πιο ευκολο να γραφω , να χρησιμοποιω ποντικι κλπ.

Αυτο που μετραει ειναι το microsoft account που πρεπει να ειναι ιδιο σε ολα

Επεξ/σία από inso107pm
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Ultimate 3 μηνών

1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες
38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια

Επιλέγοντας Εγγραφή, συμφωνείτε με τους όρους της ενότητας Όροι πώλησης του Store. Θα χρεωθείτε 1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες και 38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια. Θα ειδοποιείστε πριν από τυχόν μελλοντικές αλλαγές τιμής. Ακυρώστε οποιαδήποτε στιγμή. Μάθετε σχετικά με τις επιστροφές πληρωμής.

 

Θα μπορούμε να κάνουμε ακύρωση πριν λήξει το 3μηνο και μας χρεώσει για το επόμενο στα 39€ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, v0rtex είπε

Θα μπορούμε να κάνουμε ακύρωση πριν λήξει το 3μηνο και μας χρεώσει για το επόμενο στα 39€ ?

ναι. ακυρωση κανεις ακομα και αμεσως αφου αγορασεις

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Silenzio είπε

το αγοράζεις και το ενεργοποιείς όποτε θέλεις ? ρωτάω γιατί περιμένω τη παραλαβή αυτού της προσφοράς, επίσης λειτουργεί αρθροιστικά ?

Και εγώ έχω ακριβώς την ίδια ερώτηση. Αν το πάρουμε τώρα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε μετά; Ας μας πει κάποιος.

Επίσης γνωρίζετε αν η τιμή που έχει τώρα το pubg στα κλειδάδικα είναι σε έκπτωση συχνά ή να βιαστώ να το τσιμπήσω τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...