Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

11 λεπτά πριν, de_thymamai είπε

Παιδιά το xbox live gold από που το βρίσκουμε φθηνότερα για ένα χρόνο?

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-eu-cd-key

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να πάρω το Xbox live gold για 12 μήνες και μετά να ενεργοποιήσω την προσφορά για το ultimate με 1€, αλλά είμαι από αυτούς που μόλις αγόρασαν την προσφορά του xbox one με 99€. Επειδή ανησυχώ μήπως τελειώσει η προσφορά του ultimate, μπορώ να ενεργοποιήσω live και ultimate από pc και να ισχύουν και για την κονσόλα όταν μου έρθει; 

Επεξ/σία από noths
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη αν θελουμε αρχικα να δοκιμασουμε μπορουμε να βαλουμε αυτο με 1 ευρω για 3 μηνες απο το να κανουμε συνδρομη live σωστα? Αν δεν μας ενδιαφερει να παιζουμε τα παιχνιδια και στον υπολογιστη κτλ.. 

** Να περιμενουμε πρωτα να γινει η ενεργοποιηση του 1 μηνα δωρεαν που δινουν ή να το παρουμε αυτο απο τωρα? 1 ευρω για 3 μηνες??? Μηπως τελειωσει?

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noths είπε

Θέλω να πάρω το Xbox live gold για 12 μήνες και μετά να ενεργοποιήσω την προσφορά για το ultimate με 1€, αλλά είμαι από αυτούς που μόλις αγόρασαν την προσφορά του xbox one με 99€. Επειδή ανησυχώ μήπως τελειώσει η προσφορά του ultimate, μπορώ να ενεργοποιήσω live και ultimate από pc και να ισχύουν και για την κονσόλα όταν μου έρθει; 

ιδια ερώτηση με τον φίλο!!! αγορασα το 12μηνο να αγοράσω και το ultimate? 06.12 παραλαμβάνω.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@SaFiS άρα λες να περιμένω να έρθει να ενεργοποιήσω τον 1 μήνα, μετά τους 12 μήνες που θα αγοράσω με ~42€ και μετά να ενεργοποιήσω την προσφορά του ultimate? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η προσφορά είναι για τους παλιούς. Όσοι περιμένετε τα Xbox τότε πρέπει πρώτα να αγοράσετε 12μηνες+  ώστε να μετατρέπει σε ultimate. 

Όπως είπε και ο φίλος τα καινούργια Xbox έχουν ένα μήνα δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, SaFiS είπε

H κονσόλα έρχεται ήδη με 1 μήνα δωρεάν Gold. Το έγραψα και στο άλλο νήμα...

Καλό αυτό. Για όσους έχουμε ήδη ultimate αυτό μετατρέπεται σε 20 μέρες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Hapatingo είπε

Αυτή η προσφορά είναι για τους παλιούς. Όσοι περιμένετε τα Xbox τότε πρέπει πρώτα να αγοράσετε 12μηνες+  ώστε να μετατρέπει σε ultimate. 

Όπως είπε και ο φίλος τα καινούργια Xbox έχουν ένα μήνα δωρεάν.

εγω τωρα που έχω το 12μηνο σε code να το ενεργοποιήσω και να βάλω πάνω το ultimate? η να κουμπωσω και τον 13ο μήνα? (να περιμένω δηλαδη το code μέσα στο xbox οταν ερθει....Είμαστε pc gamers, ασχετοι απο consoles :D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, figoulis είπε

εγω τωρα που έχω το 12μηνο σε code να το ενεργοποιήσω και να βάλω πάνω το ultimate? η να κουμπωσω και τον 13ο μήνα? (να περιμένω δηλαδη το code μέσα στο xbox οταν ερθει....Είμαστε pc gamers, ασχετοι απο consoles :D

Περίμενε την κονσόλα. Θα ενεργοποιήσεις πρώτα τον 1 μήνα δωρεάν και κόλλα μετά και τα υπόλοιπα από πίσω...

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, SaFiS είπε

Περίμενε την κονσόλα. Θα ενεργοποιήσεις πρώτα τον 1 μήνα δωρεάν και κόλλα μετά και τα υπόλοιπα από πίσω...

ευχαριστώ για το χρόνο σου, καλή απολαυση σε ολους με το καλο η παραλαβη.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Περίμενε την κονσόλα. Θα ενεργοποιήσεις πρώτα τον 1 μήνα δωρεάν και κόλλα μετά και τα υπόλοιπα από πίσω...

Αυτη η προσφορα 3μηνες/1 ευρω θα κρατησει ή μεχρι να μας τα φερουν θα αλλαξει η τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο λάθος γίνεται και δεν μπορώ να καταλάβω.. είχα ενεργοποιήσει Ultimate το καλοκαίρι με 1Ε   για 1 μήνα μήνα και μετά είχε βγάλει με 2Ε για 2 μήνες.. Τώρα αυτό δε με αφήνει να το πάρω και μου βγάζει 12,99Ε / μήνα. Πρέπει να κάνω κάτι? Παίζει ο μικρός minecraft και forza 4 και δε θέλει να χάσει τα saves..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...