Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας γραψει καποιος μια τελευταια φορα τι ακριβως αξιζει να κανουμε σε εμας που πηραμε τα xbox τωρα και τα περιμενουμε γιατι εχει γινει μπερδεμα η ολη φαση 😂

πχ. αν καποιος θελει απλα να δοκιμασει να μην παρει τιποτα και να δοκιμασει με τον 1 μηνα που δινουν δωρεαν ή να παρεις και αυτο απο τωρα 1ευρω/3μηνες?

αν καποιος θελει να κανει συνδρομη βαζει 12 μηνες gold  και κολλαει αυτο απο πισω για να γινει ultimate?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

5 λεπτά πριν, Dimoleon είπε

Κάποιο λάθος γίνεται και δεν μπορώ να καταλάβω.. είχα ενεργοποιήσει Ultimate το καλοκαίρι με 1Ε   για 1 μήνα μήνα και μετά είχε βγάλει με 2Ε για 2 μήνες.. Τώρα αυτό δε με αφήνει να το πάρω και μου βγάζει 12,99Ε / μήνα. Πρέπει να κάνω κάτι? Παίζει ο μικρός minecraft και forza 4 και δε θέλει να χάσει τα saves..

Δεν μπορείς να την ξαναπάρεις την προσφορά, τουλάχιστον για τώρα. Μόνο αν δεν είχες ενεργή συνδρομή για κανά 2μηνο τουλάχιστον θα σε άφηνε. Εμένα η Gold είχε λήξει πριν ένα 2μηνο αλλά λόγω δουλειάς δεν ασχολιόμουν. Πήρα κανονικά την προσφορά πριν μια βδομάδα...

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Ας γραψει καποιος μια τελευταια φορα τι ακριβως αξιζει να κανουμε σε εμας που πηραμε τα xbox τωρα και τα περιμενουμε γιατι εχει γινει μπερδεμα η ολη φαση 😂

πχ. αν καποιος θελει απλα να δοκιμασει να μην παρει τιποτα και να δοκιμασει με τον 1 μηνα που δινουν δωρεαν ή να παρεις και αυτο απο τωρα 1ευρω/3μηνες?

αν καποιος θελει να κανει συνδρομη βαζει 12 μηνες gold  και κολλαει αυτο απο πισω για να γινει ultimate?

Είτε περιμένεις την κονσόλα και ενεργοποιείς πρώτα τον 1 μήνα + Ultimate + 12μηνη, είτε ενεργοποιείς 12μηνη + Ultimate αλλά χάνεις τον 1 μήνα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ultimate 3 μηνών

1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες
38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια

Επιλέγοντας Εγγραφή, συμφωνείτε με τους όρους της ενότητας Όροι πώλησης του Store. Θα χρεωθείτε 1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες και 38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια. Θα ειδοποιείστε πριν από τυχόν μελλοντικές αλλαγές τιμής. Ακυρώστε οποιαδήποτε στιγμή. Μάθετε σχετικά με τις επιστροφές πληρωμής.

Παιδιά μετά το τρίμηνο για να μην χρεωνόμαστε 38.99€ πρέπει να διακόψουμε - ακυρώσουμε κάτι?
Ευχαριστώ.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, de_thymamai είπε

Ultimate 3 μηνών

1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες
38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια

Επιλέγοντας Εγγραφή, συμφωνείτε με τους όρους της ενότητας Όροι πώλησης του Store. Θα χρεωθείτε 1,00 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ για τον πρώτο 3 μήνες και 38,99 € συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ κάθε 3 μήνες στη συνέχεια. Θα ειδοποιείστε πριν από τυχόν μελλοντικές αλλαγές τιμής. Ακυρώστε οποιαδήποτε στιγμή. Μάθετε σχετικά με τις επιστροφές πληρωμής.

Παιδιά μετά το τρίμηνο για να μην χρεωνόμαστε 38.99€ πρέπει να διακόψουμε - ακυρώσουμε κάτι?
Ευχαριστώ.

Πρέπει να μπεις στο λογαριασμό σου της micr..ft και να απενεργοποιήσεις το recurring billing..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΡΕεεειιι @SaFiS επειδη νιωθεις και το νου σου κατεβαζει...

Για σπαστο και ξαναριχττοοο οσο πιο απλα μπορεις! Με παντομιμα αν μπoρεις ακομα καλυτερα, δε μιλαω την γλωσσα του xbox.

Aγορασα το xbox με ενα account. με το ιδιο εκανα την μλκια (βιαστικα) k ενεργοποιησα το ultimate. To xbox θα ερθει συνδεδεμενο σε αυτο το acc. (βλ.  motherboard - windows 10) "???

ή

Mπορω δηλ.  ΝΑ κανω ΝΕΟ acc. να παρω τον 1 μηνα.. να αγορασω 1-2 χρονια cdkeys και να κολλησω το ultimate  ???

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ifaist είπε

ΡΕεεειιι @SaFiS επειδη νιωθεις και το νου σου κατεβαζει...

Για σπαστο και ξαναριχττοοο οσο πιο απλα μπορεις! Με παντομιμα αν μπoρεις ακομα καλυτερα, δε μιλαω την γλωσσα του xbox.

Aγορασα το xbox με ενα account. με το ιδιο εκανα την μλκια (βιαστικα) k ενεργοποιησα το ultimate. To xbox θα ερθει συνδεδεμενο σε αυτο το acc. (βλ.  motherboard - windows 10) "???

ή

Mπορω δηλ.  ΝΑ κανω ΝΕΟ acc. να παρω τον 1 μηνα.. να αγορασω 1-2 χρονια cdkeys και να κολλησω το ultimate  ???

Οι συνδρομές / αγορές παντρεύονται με το account όχι με την κονσόλα. Ενεργό account, αν το βάλεις σε καινούργια κονσόλα, δεν μπορείς να πάρεις τον δωρεάν μήνα. Καινούργιο account σε καινούργια κονσόλα, θα σου δώσει τον δωρεάν μήνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για τους παλιούς υπάρχει εναλλακτική όπως κι εγώ, αρκεί να μην τους νοιάζουν τα save games.. Φτιάχνουν καινούριο account και κάνουν τα βήματα που αναφέρθηκαν παραπάνω (12μήνες gold + ultimate) και είναι κομπλέ. ΑΛΛΑ δεν θα υπάρχουν τα digital games που ενδεχομένως μπορεί να έχουν αγοράσει... (μένουν συνδεδεμένα με τον παλιό λογαριασμό τους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Δεν μπορείς να την ξαναπάρεις την προσφορά, τουλάχιστον για τώρα. Μόνο αν δεν είχες ενεργή συνδρομή για κανά 2μηνο τουλάχιστον θα σε άφηνε. Εμένα η Gold είχε λήξει πριν ένα 2μηνο αλλά λόγω δουλειάς δεν ασχολιόμουν. Πήρα κανονικά την προσφορά πριν μια βδομάδα...

Είτε περιμένεις την κονσόλα και ενεργοποιείς πρώτα τον 1 μήνα + Ultimate + 12μηνη, είτε ενεργοποιείς 12μηνη + Ultimate αλλά χάνεις τον 1 μήνα...

Εαν παρω τωρα την ultimate 1ευρω για 3μηνες για να μην τελειωσει, τι θα γινει? θα χασω τον 1μηνα που δινουν δωρεαν με το xbox?

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 minutes ago, SaFiS said:

Είτε περιμένεις την κονσόλα και ενεργοποιείς πρώτα τον 1 μήνα + Ultimate + 12μηνη, είτε ενεργοποιείς 12μηνη + Ultimate αλλά χάνεις τον 1 μήνα...

Είσαι σίγουρος για το πρώτο combo?

Έχω την εντύπωση ότι έτσι θα χάσει πολλούς μήνες γιατί η 12μηνη που θα βάλει στο τέλος θα γίνει 4 μήνες ultimate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, SaFiS είπε

Περίμενε την κονσόλα. Θα ενεργοποιήσεις πρώτα τον 1 μήνα δωρεάν και κόλλα μετά και τα υπόλοιπα από πίσω...

@Πρεπει να εχουμε ζαλισει οι αρχαριοι. Αν μου επιτρεπεις θα βαλω κι εγω το λιθαρακι μου σε αυτο. 😝

Δεν εχω καταλαβει αν εχει σημασια η σειρα. Δηλαδη αν ενεργοποιησω πρωτα 3 μηνες ultimate και προς το τελος του τριμηνου βαλω τους 12 μηνες gold, θα γινει +12 μηνες ultimate?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Tasosp22 είπε

Εαν παρω τωρα την ultimate 1ευρω για 3μηνες για να μην τελειωσει, τι θα γινει? θα χασω τον 1μηνα που δινουν δωρεαν με το xbox?

Βάλτε όποια συνδρομή έχετε/αγοράσετε και στο τέλος θα βάλετε την ultimate και θα τα μετατρέψει όλα σε ultimate χρονικά.. αυτό που συμφέρει πιο πολύ απ όλα είναι να αγοράσει κάποιος 3 χ 12 μήνες gold και μετά να βάλει ultimate με 1Ε. Τα μετατρέπει όλα σε ultimate και έχετε 39 μήνες ultimate!!! (Μακάρι να το είχα πάρει χαμπάρι το καλοκαίρι που το έκανα πρώτη φορά για 1 μήνα.. τώρα φασόλια...)

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ TS μου έγινε κανονικά. Είχα κανει και παλιότερα το game pas με 3 μήνες - 1 ευρώ και παρόλα αύτα το δέχτηκε. 

ΕΊναι ακομα καλύτερο deal από το απλό game pass εάν έχεις ΧΒΟΧ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...