Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Γιατι θελετε τοσο πολυ το Ultimate; Χρησιμοποειτε το discord;

Γιατί έχει και free παιχνίδια + διαδικτυακό παιχνίδι ίσως?!!?!!??!?!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, greengr21 είπε

Ναι επεκτείνεται αυτόματα δεν έχει θέμα, εγώ είχα μέχρι το 2021 συνδρομή και τη μετέτρεψε σε δίμηνη Ultimate. 

Αυτό έγραψα οτι βγαίνει ο χρόνος ultimate 6*9 γύρω στα 55 ευρώ αν τις στακαρεις.

Ακριβώς. Και εδώ που τα λέμε 55€/ έτος δεν είναι και κανένα σοβαρό ποσό για αυτά που προσφέρει η υπηρεσία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dreaming123 είπε

Παλικάρια γιατί έχω μπερδευτεί .ε τις μετατροπές.

Είχα κάνει από πέρσυ μετατροπή το gold σε ultimate με την αγορά 1 μήνα ultimate.

Λήγει σε 3 μήνες αν αγορασω ξανά 12 μήνες gold και μετά ένα μήνα ultimate θα μετατραπεί πάλι σε 12 μήνες ultimate η θα πάει στους 4 μήνες ultimate;

εφόσον λήξει, μπορείς να πάρεις 12 μήνες Gold και να μείνουν ως 12 μήνες Gold.

Την προσφορά του Ultimate όμως που στα μετατρέπει όλα σε Ultimate, δεν μπορείς να την πάρεις γιατί ήδη την έχεις πάρει μια φορά.

Δεν ξέρω αν γίνεται μετατροπή σε ultimate σε ότι υπόλοιπο έχεις, αν ενεργοποιήσεις κανονική συνδρομή Ultimate με 13€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 minutes ago, malias4 said:

Το ultimate εχει μεσα κ το gamepass που αυτο εχει μεσα forza horizon 4 , pes 2020 , gta v , yakuza , kingdom hearts , ori κ καμμια 100αρια ακομα παιχνιδια 

Και για υπολογιστη αυτα; Νομιζω το ultimate αξιζει μονο για αυτους που εχουν xbox κονσολα. Αλλιως και η απλη με 4 ευρω το μηνα δεν ειναι ασχημα.

Τελικα αυτο με το vpn βραζιλιας τι ρισκο εμπεριεχει;

Οταν τελειωνει η συνδρομη τα save απο τα παιχνιδια χανονται;

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, elpaso1 είπε
  1. Και για υπολογιστη αυτα;
  2. Τελικα αυτο με το vpn βραζιλιας τι ρισκο εμπεριεχει;
  3. Οταν τελειωνει η συνδρομη τα save απο τα παιχνιδια χανονται;

Ρε συ, διάβαζε με λίγο μεγαλύτερη προσοχή. Στα έχουν γράψει ξανά και ξανά και με ένα google search των 2 δευτερολέπτων θα τα βρεις

  1. Δες την εικόνα. Πάνω αριστερά σου έχει και εικονίδια. https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass/games να η λίστα των παιχνιδιών και έχει φίλτρο για υπολογιστή και xbox
    image.png.daf71444da978360b974e2cedfa9f4f7.png
  2. Δεν έχει ρίσκο γιατί κανείς ακόμα δεν την έχει πατήσει με κάποιο τρόπο
  3. Όταν ξεκινήσεις τη συνδρομή πάλι, θα μπορείς να παιξεις τα παιχνίδια εφόσον είσαι στον ίδιο χρήστη. Τα saves αφορούν τον χρήστη. Δεν χάνονται. 
21 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

image.png.9d21c73a12f2233e222747a2e619432d.png

 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Ακριβώς. Και εδώ που τα λέμε 55€/ έτος δεν είναι και κανένα σοβαρό ποσό για αυτά που προσφέρει η υπηρεσία.

Μη σου πω ότι έχω βγει και κερδισμένος, δεν έχω αγοράσει game από τότε που έβαλα το ultimate και ούτως ή άλλως βάζω πάντα gold οπότε ουσιαστικά για μένα είναι 10ευρω διαφορά το χρόνο, τίποτα για αυτά που προσφέρει συν ότι ανακαλύπτεις games που δεν υπάρχει περίπτωση να τα αγόραζες, πχ το πολύ καλό Children of Morta. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, greengr21 είπε

Μη σου πω ότι έχω βγει και κερδισμένος, δεν έχω αγοράσει game από τότε που έβαλα το ultimate και ούτως ή άλλως βάζω πάντα gold οπότε ουσιαστικά για μένα είναι 10ευρω διαφορά το χρόνο, τίποτα για αυτά που προσφέρει συν ότι ανακαλύπτεις games που δεν υπάρχει περίπτωση να τα αγόραζες, πχ το πολύ καλό Children of Morta. 

Ή ακόμα καλύτερα, με το ultimate δοκιμάζεις παιχνίδια που ήθελες να αγοράσεις - πολλά τα οποία είναι τελικά χάλια - και γλιτώνεις την αποτυχημένη αγορά που θα έκανες. Ειδικά με τα πακέτα που μπορεί να σου βγει 2,5€/μήνα με προαγορά, είναι ότι καλύτερο. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 minutes ago, sphinxgr said:

Ρε συ, διάβαζε με λίγο μεγαλύτερη προσοχή. Στα έχουν γράψει ξανά και ξανά και με ένα google search των 2 δευτερολέπτων θα τα βρεις

  1. Δες την εικόνα. Πάνω αριστερά σου έχει και εικονίδια. https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass/games να η λίστα των παιχνιδιών και έχει φίλτρο για υπολογιστή και xbox
  2. Δεν έχει ρίσκο γιατί κανείς ακόμα δεν την έχει πατήσει με κάποιο τρόπο
  3. Όταν ξεκινήσεις τη συνδρομή πάλι, θα μπορείς να παιξεις τα παιχνίδια εφόσον είσαι στον ίδιο χρήστη. Τα saves αφορούν τον χρήστη. Δεν χάνονται. 

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι εαν με την ultimate συνδρομη θα μπορω να παιζω στον υπολογιστη και τα παιχνιδια που υπαρχουν για το xbox ή οχι.

Και διαβαζω οτι το xbox live δεν χρειαζεται για το pc. Σορρυ, αλλα εχω μπερδευτει. Και ισως ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που δεν εχω την κοσνολα και θελω να παιζω μονο στον υπολογιστη, για αυτο θελω να ξερω τι παιζει με το Ultimate, και εαν αξιζει.

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

13 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι εαν με την ultimate συνδρομη θα μπορω να παιζω στον υπολογιστη και τα παιχνιδια που υπαρχουν για το xbox ή οχι.

Και διαβαζω οτι το xbox live δεν χρειαζεται για το pc. Σορρυ, αλλα εχω μπερδευτει. Και ισως ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που δεν εχω την κοσνολα και θελω να παιζω μονο στον υπολογιστη, για αυτο θελω να ξερω τι παιζει με το Ultimate, και εαν αξιζει.

Μα στο έχω απαντήσει ρε συ...

Τι δεν καταλαβαίνεις απο το ακόλουθο?

Να η λίστα των παιχνιδιών και έχει φίλτρο για υπολογιστή και xbox https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass/games .(και να τα παιχνίδια ultimate είναι ίδια με το game pass)  Ότι γράφει παιχνίδια υπολογιστή, παίζει σε υπολογιστή!!!!!!


image.png.daf71444da978360b974e2cedfa9f4f7.png

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οκ το καταλαβα. Μια αλλη απορια. Για να κανω την προσφορα λογικα θελει να κανω καινουριο λογαριασμο. Γνωριζετε εαν μπορω να μεταφερω τα saves απο το παλιο λογαριασμο;

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Το ειδα αυτο, ποια η διαφορα του game pass με το Ultimate, ακομα δεν εχω καταλαβει. Αφου τα παιχνιδια ειναι fix, τα ιδια 197 παιχνιδια θα παιζω στον υπολογιστη, ειτε εχω game pass, ειτε ultimate.

Και αυτό το έχουμε γράψει. 

Για όσους είναι νέοι χρήστες και δεν γνωρίζουν:

Gold πακέτο συνδρομής = δυνατότητα να παίζετε παιχνίδια online + 2 παιχνίδια το μήνα που τα κρατάτε για πάντα

Game pass = 100+ παιχνίδια που μπορείτε να παίζετε local όσο καιρό έχετε συνδρομή και όσο καιρό υπάρχουν τα παιχνίδια στη λίστα παιχνιδιών~ Δεν υπάρχει δυνατότητα online παιχνιδιού όμως γιατί χρειάζεται η gold συνδρομή.

Ultimate = και τα 2 παραπάνω + δυνατότητα να παίζετε παιχνίδια online τα 100+ παιχνίδια. Περιλαμβάνει τα πάντα δηλαδή η συνδρομή Ultimate (gold+game pass)

 

image.png.8b9aff1414f5638da13328bdbae5395f.png

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, elpaso1 είπε

Το ειδα αυτο, ποια η διαφορα του game pass με το Ultimate, ακομα δεν εχω καταλαβει. Αφου τα παιχνιδια ειναι fix, τα ιδια 197 παιχνιδια θα παιζω στον υπολογιστη, ειτε εχω game pass, ειτε ultimate.

 Ultimate=game pass + Xbox live gold. Με ένα λογαριασμό ultimate παίζεις και για xbox και για pc games, η λίστα των games δεν ειναι ίδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...