Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 hours ago, kostasgpa said:

Ξέρω άτομο που είπε ότι μίλησε με support και στάκαραν τους κωδικούς από την κάρτα του και στον επεξεργαστή.

Οταν λες με το support; Απο την microsoft;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα. Εχω ενα xbox one και τωρα αγορασα το νεοτερο xbox one x. Στο One ειχα βαλει κωδικο xbox live gold ο οποιος ληγει σε 9 μηνες! Πως μπορω να τον εντοπισω για να τον βαλω στην νεα μου κονσολα? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, zoispag είπε

τον κωδικο xbox live gold μεσα απο την αρχικη μου κονσολα, γιατι δεν τον ειχα κρατησει τοτε που τον αγορασα.

Είναι περασμένος πλέον στον λογαριασμό σου. Άπαξ και περάσεις τα στοιχεία σου (email, password) έχεις και την συνδρομή σου στην νέα σου κονσόλα

Επεξ/σία από Recreator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καποιον που εχει xbox game pass στο pc και δεν σκοπευει να αγορασει κονσολα xbox αξιζει η προσφορα του 27μηνου μονο για χρηση στο pc? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, akis1821 είπε

Για καποιον που εχει xbox game pass στο pc και δεν σκοπευει να αγορασει κονσολα xbox αξιζει η προσφορα του 27μηνου μονο για χρηση στο pc? 

Αν σου αρέσουν τα παιχνίδια που σου δίνει και είναι για pc, αξίζει. 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά,

μια ερωτήση-βοήθεια θα ήθελα να απευθύνω:

Θα αγοράσω Xbox one X και κατόπιν θα φτιάξω νέο xbox account.

Έπειτα θέλω να προσθέσω xbox game pass αλλά όχι xbox live gold γιατί δν θα παίζω online.

Το cdkeys έχει σε προσφορά για νέα xbox accounts τον 1 μήνα game pass στα 1.79€.

Η ερώτηση είναι λοιπόν αν αγοράσω 6x1 μήνα game pass απο το cdkeys θα μπορώ να τα προσθέσω αθροιστικά στον λογαριασμό μου και να έχω μετά 6 μήνες gamepass?

Η δν γίνεται αυτό και πρέπει να αγοράσω 3μηνο?

ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για πολλούς μήνες gamepass;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, back15220 είπε

Καλησπέρα παιδιά,

μια ερωτήση-βοήθεια θα ήθελα να απευθύνω:

Θα αγοράσω Xbox one X και κατόπιν θα φτιάξω νέο xbox account.

Έπειτα θέλω να προσθέσω xbox game pass αλλά όχι xbox live gold γιατί δν θα παίζω online.

Το cdkeys έχει σε προσφορά για νέα xbox accounts τον 1 μήνα game pass στα 1.79€.

Η ερώτηση είναι λοιπόν αν αγοράσω 6x1 μήνα game pass απο το cdkeys θα μπορώ να τα προσθέσω αθροιστικά στον λογαριασμό μου και να έχω μετά 6 μήνες gamepass?

Η δν γίνεται αυτό και πρέπει να αγοράσω 3μηνο?

ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για πολλούς μήνες gamepass;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις 🙂

Τα μηνιαία και τα 3μηνα είναι για νέους λογαριασμούς, νομίζω το λέει και στο cdkeys. Όταν βάλεις ένα παύει να θεωρείται νέος λογαριασμός και δε μπορείς να βάλεις δεύτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 2/3/2020 στις 1:30 ΠΜ, back15220 είπε

Καλησπέρα παιδιά,

μια ερωτήση-βοήθεια θα ήθελα να απευθύνω:

Θα αγοράσω Xbox one X και κατόπιν θα φτιάξω νέο xbox account.

Έπειτα θέλω να προσθέσω xbox game pass αλλά όχι xbox live gold γιατί δν θα παίζω online.

Το cdkeys έχει σε προσφορά για νέα xbox accounts τον 1 μήνα game pass στα 1.79€.

Η ερώτηση είναι λοιπόν αν αγοράσω 6x1 μήνα game pass απο το cdkeys θα μπορώ να τα προσθέσω αθροιστικά στον λογαριασμό μου και να έχω μετά 6 μήνες gamepass?

Η δν γίνεται αυτό και πρέπει να αγοράσω 3μηνο?

ποιος είναι ο πιο οικονομικός τρόπος για πολλούς μήνες gamepass;

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις 🙂

Θα κάνεις το ακόλουθο. Δεν έχεις καμία εναλλακτική να βρεις κάτι πιο φθηνό:

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil?utm_source=hootsuite&utm_medium=&utm_term=&utm_content=&utm_campaign=

Για όποιον ενδιαφέρετε, παίζει πάλι η προσφορά 12 μήνες XBL GOLD με 27,69€, μέσω BRAZIL VPN.

Με δύο τέτοιες συνδρομές σε συνδυασμό με το Game Pass Ultimate έχεις συνδρομή για 2 χρόνια με λιγότερο από 57€.

Επεξ/σία από CyberMarco
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, CyberMarco είπε

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil?utm_source=hootsuite&utm_medium=&utm_term=&utm_content=&utm_campaign=

Για όποιον ενδιαφέρετε, παίζει πάλι η προσφορά 12 μήνες XBL GOLD με 27,69€, μέσω BRAZIL VPN.

Με δύο τέτοιες συνδρομές σε συνδυασμό με το Game Pass Ultimate έχεις συνδρομή για 2 χρόνια με λιγότερο από 57€.

Δεν σταμάτησε ποτέ να υπάρχει. Απλά παίζει λόγω ισοτιμίας από 27 ~ 33 €. 

Πάντως τώρα είναι όντως σε καλή τιμή. Κάθε μέρα αλλάζει όμως

Θυμίζω τις οδηγίες που είναι εδώ 

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...