Προς το περιεχόμενο

Honor Band 5 Review


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το honor band 4 και πριν είχα το band 3. Η honor βγάζει αξιόπιστα bands απ' όλες τις απόψεις. Καταλαβαίνεις τι εστί να έχεις band. Πραγματικά πολύτιμο εργαλείο. Στην τιμή που παίζει δεν έχει αντίπαλο. 

@fotisdra το band 4 το είχα συνεχώς μέσα στη θάλασσα το καλοκαίρι, δεν έπαθε απολύτως τίποτα. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, hyperspaced είπε

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω εκείνο το μικρό μαύρο ματζαφλάρι που κουμπώνει πάνω στη συσκευή και φορτίζει; 

Σου έστειλα pm

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μέτρηση του ύπνου είναι όχι μόνο ακριβής και αναλυτική για κάθε στάδιο του ύπνου, αλλά και υπερπολίτιμη. Μέτρηση παλμών και οξυγόνου. Και δόνηση στο χέρι για ξυπνητήρι. Πολύτιμο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Στις 21/12/2019 στις 8:22 ΠΜ, eko13 είπε

Έχει ένδειξη καιρού ή θερμοκρασίας όπως το xiaomi?

 

20191222_104425.jpg

Επεξ/σία από vassilis018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, vassilis018 είπε

20191222_104425.jpg

Ευχαριστώ αυτό ακριβώς θα ήθελα να εχει. Ειμαι μεταξυ αυτού και xiaomi smart band 4. Αν και αυτό έχει μικρότερη αυτονομία μάλλον θα το προτιμήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/12/2019 στις 10:07 ΠΜ, eko13 είπε

Ευχαριστώ αυτό ακριβώς θα ήθελα να εχει. Ειμαι μεταξυ αυτού και xiaomi smart band 4. Αν και αυτό έχει μικρότερη αυτονομία μάλλον θα το προτιμήσω.

,Παρόμοια είναι αλλά έχει καλύτερη εμβέλεια το mi band 4 γτ χρησιμοποιεί bt 5 ενώ το honor 4,2 . Επίσης το xiaomi έχει κ χειρισμό μουσικής δεν ξέρω αν το έχει το honor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, skiabox είπε

Πιστεύετε είμαστε κοντά σε προσιτό smartwatch με e-sim?

Ετσι δειχνουνε τα πραγματα με το καινουργιο https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_watch-9941.php

Επεξ/σία από Gilmen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vargas είπε

Επίσης το xiaomi έχει κ χειρισμό μουσικής δεν ξέρω αν το έχει το honor

Μετά το τελευταίο update έχει πλέον και από αυτό. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα και εγώ, παιδιά είναι πολύ καλό, ειδικά η εφαρμογή υγεία φαίνεται πολύ ανώτερη από την εφαρμογή της xiaomi, στο υπνο έχει μεγάλη ακριβεια και αν ενεργοποιησεις και το truesleep σου κάνει καλύτερη ανάλυση, συστήνω ανεπιφύλακτα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/12/2019 στις 2:21 ΠΜ, th3ofilos είπε

Το αγόρασα και εγώ, παιδιά είναι πολύ καλό, ειδικά η εφαρμογή υγεία φαίνεται πολύ ανώτερη από την εφαρμογή της xiaomi, στο υπνο έχει μεγάλη ακριβεια και αν ενεργοποιησεις και το truesleep σου κάνει καλύτερη ανάλυση, συστήνω ανεπιφύλακτα... 

Έχει την δυνατότητα να δονειτε όταν βγαίνει εκτός εμβέλειας? Το amzfit bip την εχει. Πήρα το mi band 4 αλλά δεν το έχει και το σουταρα, έπρεπε να το έχω συνέχεια πάνω μου το κινητό για να μην χάνεται η σύνδεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...