Προς το περιεχόμενο

Το Καφενειο Των Φιλαθλων!


adi32

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οντως ρε παιδια τι ηταν αυτο.....μια ζωη κωλοφαρδοι αυτοι οι ιταλοι:(

Επαιζε μπαλαρα η Λυων....ειχε τις ευκαιριες και τελικα μετρησε και 3...

Ημαρτον....μακαρι να της ριξει 4 καμια Μπαρτσα να γουσταρουμε:-D

 

Κοίτα και εγώ δεν τους πάω με τίποτα τους Μιλανέζους.... και το ποιό πιθάνο είναι να αποκλειστούν απο την Barca

Μπορεί το 3-1 του Μεάτσα να δείχνει πλασματικό αλλά εαν θυμηθέις το παιχνίδι του Ζερλάν τις κλασσικές ευκαιρίες τις είχε η milan και μπορούσε να είχε καθαρίσει απο τότε την πρόκριση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν και στην Αγγλία είμαι με τους reds, θέλω πολύ να το πάρει η Arsenal (και αν γίνεται να το παίρνει κάθε χρόνο Αγγλική ομάδα, αρκεί να μην είναι η Chelsea :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τι λετε?θα περασει ο ΠΑΟ και ο Ολυμπιακος στους "4" της euroleague??

και οι 2 θελουν μονο μια νικη με τη διαφορα οτι ο Ολυμπιακος πρεπι να κερδισει εκτος ενώ ο ΠΑΟ εντος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω πως αν ο ολυμπιακος λειτουργησει καλα και δεν επιρεαστει απο την εδρα η Μακαμπι θα δισκολευτει να τον νικησει(αν τον νικησει).Ο ΠΑΟ ισως να περασει μιας και εχει ξυπνησει τελειως απο το διαστημα που κοιμοτανε...ξυπνησε την καταλληλη στιγμη και τορα παιζει φοβερο μπασκετ(οπς επισης και ο ολυμπιακος ανβρεθει στην μερα του)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε μωρέ με τον "τρυφερούλη"!

χαχα,καλο!

γουσταρω πολυ το περπατημα-replay μετα απο καθε γκολ!!!!

ειδες το γκολ με την ρεαλ?

περασε 4 αμυντικους,τον κυνηγαγε ολο το μπερναμπεου,παρτο γκολακι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρυφερουλης ξετρυφερουλης το παλικαρει εχει ταπιροκρανιαστει,εχει σιφιλιαστει,ειναι μια ομαδα μονος του

 

Φετος ειναι Χ Α Λ Α Ρ Α ο καλυτερος επιθετικος στην Ευρωπη(ακομα και απο τον Ετο γιατι ο Τιερι εχει διαρκεια στο παιχνιδι του).Και τα λεει αυτα ενας βαμενος Γιουναιτεντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντικειμενικά ο "τρυφερούλης" είναι ο πιο φορμαρισμένος επιθετικός στο κόσμο αυτή τη στιγμή. "Είναι μια ομάδα μόνος του" για την αρσεναλ, περισσότερο από ότι είναι ακόμη και ο ροναλντινιο για την μπαρτσα...

Αλλά πώς να το κάνουμε....αυτο το στυλάκι του και το μπλαζέ του ύφος δε μ αρέσει καθόλου... αυτός, ο βεγκέρ και όλη η ομάδα Τρυφεράρσεναλ!

Και επειδή από μικρός ήμουν μπάρτσα και πάς γιάννενα...βλέπω οτι η ώρα της καταλωνίας και του μικρου χαμογελαστού θεούλη έφτασε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν κατι μου αρεσει στον Ανρι ειναι αυτο το μπλαζε υφος.ΓΟΥΣΤΑΡΩ ειρωνια και υπερανω,στυλ Μουρινιο και ακομα πιο πολυ γουσταρω που τον εχω αντιπαλο για να βλεπω να σβηνεται ι ειρωνια στο προσωπο του

 

Κοινως,αν καποιος πρεπει να ειναι υπερανω της Γιουναιτεντ τοτε ας ειναι καποιος με στυλ

 

Παντως μαρεσε και το στυλ του Εφενμπεργκ,το "δεν παιζω μπαλα για να κανω φιλους,γαμ... ολοι εκτος απο μας"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...