Προς το περιεχόμενο

Σπανε τα αμαξια στη γειτονια


gazp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, gazp είπε

εμεις εδω τουλαχιστον δεν εχουμε καποιο τετοιο θεμα.

Οταν λες που εννοεις που περιπου στο Ιλιον? Μενω κοντα στο Λακιωτη, 2-3 στενα απ την Πολυτεκνων.

τι φαση, γειτονες ειμαστε? δεν εχω παρει καν χαμπαρι οτι γινεται κατι τετοιο..

εγω ειμαι σε στενο που ειναι καθετο απ τη πολυτεκνων. οποτε 0.5 στενα μακρια απ τη πολυτεκνων (?) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάμερα στο άμαξι και ογκομετρικό γύρω από αυτό.

Αν πλησιάσει κάποιος να χτυπάει!

Αν χτυπήσει θα τραβάει η κάμερα και θα γίνει δουλειά...

Θα σπάει λίγο νεύρα μέχρι να το μάθουν οι γείτονες και να μην το πλησιάζουν αλλά θα γλυτώσεις λογικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, gazp είπε

εμεις εδω τουλαχιστον δεν εχουμε καποιο τετοιο θεμα.

Οταν λες που εννοεις που περιπου στο Ιλιον? Μενω κοντα στο Λακιωτη, 2-3 στενα απ την Πολυτεκνων.

90% πρεπει να ειναι πιτσιρικαδες μ@λ@κισμενα.. 

Ο Μακης φταιει που πηγε το πιτογυρο 1.7ευρω! Μενουν νηστικά και απο την πεινα δεν μπορουν να κοιμηθουν και ξεσπανε ετσι..!!!

 

Επεξ/σία από gia_nnis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/2/2020 στις 8:50 ΜΜ, gazp είπε

 

Θυμασαι πως τους πιασανε? Επ αυτοφωρω πχ η ειχε κανενας καποιο συστημα παρακολουθησης?


Δεν γνωριζω δυσστυχως. Μαλλον επειτα απο καταγγελια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε στο μαρούσι κάποιος μοίραζε στα αυτοκίνητα διαβρωτικό μπογιάς. ξυπνούσαμε και βρίσκαμε μεγάλο μέρος του αυτοκινήτου ξεβαμμένο. Αργότερα ξεκίνησαν το χαράκωμα στα τζάμια, όχι στη λαμαρίνα, μιλάμε για τρίλιζες. Αυτόν τον έπιασαν από σύμπτωση την ώρα που έκανε τη δουλειά. Ένας ηλικιωμένος ήταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gdriver είπε

 Αυτόν τον έπιασαν από σύμπτωση την ώρα που έκανε τη δουλειά. Ένας ηλικιωμένος ήταν.

Τι του έκαναν; 

Άνετα τον έσπαγα, αν τον έβλεπα να κάνει τέτοια σε αμάξια, και πόσο μάλλον στο δικό μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια Update. Φθορες παλι δεν ειχαμε αλλα ειχαμε αλλες εξελιξεις. Κατ αρχην να πω οτι πλεον υποψιαζομαι συγκεκριμενο γειτονα. Προχτες ηρθε η αστυνομια και εγραψε αλλο γειτονα ακριβως διπλα απ το σπιτι για παρανομο παρκαρισμα (ο ανθρωπος παρκαρει εκει τα τελευταια 30 τουλαχιστον χρονια, ειναι ενα σημειο που το πεζοδρομιο ειναι χαλια και που ουτε οι πεζοι δεν περνανε παρα κατεβαινουν στο δρομο, μαλιστα ετσι οπως παρκαρει διευκολυνει απειρα την κυκλοφορια, τεσπα). Προφανως και ηταν καρφωτη απο τον καλοθελητη γειτονα που σπαει τα αμαξια και δεν το λεω τυχαια. Το βραδυ που ξαναβλεπω αυτον που εφαγε την κληση του λεω να παρκαρει μπροστα απ το δικο μου το αμαξι για να μην τρεχει 2 στενα πιο κατω να παρκαρει....Ο ανθρωπος με ευχαριστησε και πηγε για υπνο. Ε, την επομενη μερα, ο (μαλλον δολιοφθορεας) αλλος γειτονας πηγε και παρκαρε στανικα ακριβως εκει το Niva του. Φυσικα εχει χωρο μπροστα στο σπιτι του αλλα μαλλον ακουσε τη συζητηση και ειπε να τσιγκλησει κι αλλο.

 

Επειδη ειμαι στα προθυρα να του κανω το Niva καλοκαιρινο και επειδη ουτε απο λογια παιρνει αλλα ουτε κι απο καντηλια, εχω καποιο νομιμο τροπο να του κοψω το βηχα? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, gazp είπε

Ε, την επομενη μερα, ο (μαλλον δολιοφθορεας) αλλος γειτονας πηγε και παρκαρε στανικα ακριβως εκει το Niva του. Φυσικα εχει χωρο μπροστα στο σπιτι του αλλα μαλλον ακουσε τη συζητηση και ειπε να τσιγκλησει κι αλλο.

Επειδη ειμαι στα προθυρα να του κανω το Niva καλοκαιρινο και επειδη ουτε απο λογια παιρνει αλλα ουτε κι απο καντηλια, εχω καποιο νομιμο τροπο να του κοψω το βηχα? Ευχαριστω!

Θα τον πας δικαστήριο επειδή παρκάρει σε νόμιμη θέση στάθμευσης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως συνδεεις τις φθορες με την παρανομη σταθμευση?Λες οτι αυτος ο συγκεκριμενος γειτονας δεν βρισκει να παρκαρει και σπαει τα αμαξια των αλλων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Narayan είπε

Θα τον πας δικαστήριο επειδή παρκάρει σε νόμιμη θέση στάθμευσης;

νομιμη ; παρανομα ειναι ολα τα παρκαρισμενα στην ασφαλτο 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ukforthemoment είπε

Παράνομα είναι αν απαγορευεται η σταθμευση.

η ασφαλτος ειναι για αμαξια εν κινηση οχι για να παρκαρει ο καθενας 

ρωτα τροχαια τα ιδια θα σου πουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tsipakis είπε

η ασφαλτος ειναι για αμαξια εν κινηση οχι για να παρκαρει ο καθενας 

ρωτα τροχαια τα ιδια θα σου πουν

Κάπου το χάσαμε το νόημα νομίζω.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, tsipakis είπε

η ασφαλτος ειναι για αμαξια εν κινηση οχι για να παρκαρει ο καθενας 

ρωτα τροχαια τα ιδια θα σου πουν

Έσυ παρκάρεις στα πεζοδρόμια για να μην ενοχλείς τα αμάξια;

Πάμε για κλείδωμα με αυτά που διαβάζουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...