Προς το περιεχόμενο

Το iPhone XR ήταν το δημοφιλέστερο smartphone του 2019


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, bmwXR είπε

και αυτό πρέπει να γίνεται καιρό τώρα. Κάποιοι σαν τον stafaf --scorpio777- paris chav- chris bmw έχουν 4-5 ενεργά προφίλ για να δημιουργούν πρόβλημα σε όσους σχολιάζουν την apple και να παραπονιούνται στους mod για άλλους χρήστες.

 

Μονο 4-5 ρε φιλε ; Λαιτ σε βρισκω.

4-5 εφτιαξα μονο σημερα.

Γιατι ως γνωστον ειμαι τεραστιο apple fan boy, γι αυτο εξαλλου εχω και το iphone s10.

........... Τι εννοεις δεν ειναι iphone ;;; Με κοροιδεψαν ;;;;

Screenshot_20200227-210218_Settings.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, baiosss είπε

Να τα χαίρεσαι λοιπόν. Τόσο σοβαρό άτομο είσαι κι εσύ, άλλο τόσο σοβαρό είναι και το insomnia που δεν σας έχει ξαποστείλει και τους 777 :p

Τι να κανει και το insomnia ψαχνει να βρει τα 776 αλλα δε μπορεις να βρεις τα ανυπαρκτα.

Περα της πλακας αυτο με τα πολλα προφιλ ειναι ενας απο τους χειροτερους καρκινους του φορουμ, ξεκινας μια συζητηση σου απανταει ενας με 2-3-4 διαφορετικα προφιλ κανει like τα ποστ των δικων του λογαριασμων, σου γεμιζει τα δικα σου με εκεινες τις ηλιθιες στεναχωρημενες-μπερδεμενες φατσουλες και κατανταει αηδιαστικη η ολη κατασταση.

Απειρες φορες το εχουμε δει και ειναι και κατανοητο οτι αντιμετωπιζεται δυσκολα.
 

Επεξ/σία από ScorpioX777
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό το βρίσκω. Είναι το καλύτερο value for money iphone που έχει βγάλει ποτέ. Αν θυμάμαι καλά, πέρυσι έλεγαν πως δεν πούλαγε καλά πάντως και μου είχε κανει εντύπωση αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eίχα το iphone SE  και  το ανιτκατέστησα μετά απο 2μιση χρόνια μόνο και μόνο επειδή μου έπεσε και έσπασε. Οπότε έδωσα 220 ευρώ και πήρα το redmi note 7. 

Μετά απο 2μισι χρόνια το se, πέρα απο το πέσιμο (χωρίς θήκη, σε σκληρό έδαφος :( )  δεν είχε πάθει απολύτως τίποτα και λειτουργούσε άψογα όπως την πρώτη μέρα. 

Το redminote 7 το έχω κάτι μήνες και έχω μέτρια ποιότητα στις κλήσεις, μέτριο έως ανύπαρκτο σήμα, μέτριο προς κακό gps, κατα καιρούς μαύρες οθόνες και κολλήματα (περίεργο για οκταπύρηνο κινητό με 4 γίγα ραμ). Το μόνο καλό που έχει είναι η μπαταρία που κρατάει 2 μέρες. 

Αυτά για την ιστορία (και τους κλαψοandroidάδες που με ελάχιστα λεφτά αγοράζεις κινητάρες iphone killers) Υπομονή κάνω και μαζεύω χρήματα για iphone 9. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου αρέσει που εγώ έφαγα μπαν γιατί ο άλλος με 4 προφίλ έκανε παράπονα όταν του είπα ότι έχει "απωθημένα"!!!! 

Το γράφω έτσι μην και ξανά πω την κακή λέξη και βγω εκτός για άλλη μια βδομάδα...

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...