Προς το περιεχόμενο

Το iPhone XR ήταν το δημοφιλέστερο smartphone του 2019


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

28 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εννοείς το μόνο συμπέρασμα που ταιριάζει με τη δική σου λογική. 

Γιατί ένας άλλος θα έβλεπε ίσως ότι αν πας σε ακριβή συσκευή αξίζει να πας σε Apple και όχι σε Android. 
 

(Btw, καινούργιο nickname?)
 

Εσύ γιατί πιστεύεις ότι αγόρασαν το XR?Επειδή έχει καλύτερα specs από το XS?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 154
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Vasilisxd είπε

Με ~100 email την ημέρα και διάφορες φωτό που πρέπει να έχω τραβήξει από κείμενα κλπ , πείτε μου ένα άλλο κινητό που θα πάω στο global search , θα γράψω μια λέξη και θα μου φέρει e-mail , σημειώσεις και φωτογραφίες που έχουν μέσα το κείμενο που ψάχνω.

Με τον όγκο που έχω να διαχειριστώ , πράγματικα δεν γίνετε να έχω κάτι άλλο πέραν του iOS , εκτός αν έχετε να προτείνετε κάτι σε Android μεριά που κάνει το ίδιο.  

Έχω το note 3 και μια χαρά τα κάνει αυτά και μάλιστα το χρησιμοποιώ στη δουλειά για να ενημερώνω exel μέσω δικτύου και να έχω πρόσβαση στη βάση δεδομένων του σέρβερ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε λέω καλό, αλλα ο ανταγωνισμός σε αυτή τη τιμή είχε περισσότερα να προσφέρει. Πάντως το συγκεκριμένο σε σχέση με τα Xs Xs max είχε πιο ωραίο πιάσιμο στο χέρι μεγαλύτερη αυτονομία και αρκετά ωραία χρώματα στην οθόνη .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται και πρέπει να είναι ωραίο τηλέφωνο πάντως, κάποια στιγμή θα δοκιμάσω το Ios δηλαδή έτσι να δω πόσο διαφορετική είναι εμπειρία από το android...μάλλον θα είναι αρκετά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, vasilissouvlaki είπε

Έχω το note 3 και μια χαρά τα κάνει αυτά και μάλιστα το χρησιμοποιώ στη δουλειά για να ενημερώνω exel μέσω δικτύου και να έχω πρόσβαση στη βάση δεδομένων του σέρβερ. 


Ότι Sofrware της πλέον άχρηστης εταιρίας σε θέματα προγραμματισμού έχει την λειτουργία να ψάχνει λέξεις μέσα σε φωτό που έχεις τραβήξει ...

Πέρυσι είχα κάνει το λάθος να πάρω το Galaxy S10e , την ώρα που έγραφα e-mail με παίρνουν τηλέφωνο , μιλάω ένα 5 λεπτό και γυρίζω να βρω το e-mail και είχε εξαφανιστεί , ούτε καν στα πρόχειρα δεν ήταν !

Επεξ/σία από Vasilisxd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να εχεις 5 συσκευες μεσα στις 10 με τις περισσοτερες αποστολες (πωλησεις ειναι αλλο θεμα) , Σταθερα να κατεχεις τις δυο πρωτες θεσεις με μεση τιμη συσκευης οσο πουλανε οι αλλοι ναυαρχιδες  και στις πωλησεις να υποχωρεις στην τριτη θεση και με πτωση πωλησεων αλλα με αυξηση κερδων.... Η apple ειναι περιπτωση μελετης.

Επεξ/σία από songless_bird
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάμε ότι το ιφον εκπροσωπεί και ένα lifestyle που πολλοί θέλουν. Όπως η Χ και ο Υ θα βάλουν τα ακριβά ρούχα για να βγάλουν φωτογραφία στο ινστα έτσι θα πάρουν και το ιφον. Επίσης να προσθέσω πως η μεταπώληση των ιφον γίνεται χωρίς να χάσεις το 50% σε δύο χρόνια χρήσης σε σχέση με ένα ανδροιδ και επιτέλους ξεκολλήσετε από τα specs η apple ανέκαθεν δεν ήταν εταιρεία με αριθμούς γιατί το λογισμικό της ήταν 10 χρόνια μπροστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, The_-rock είπε

Στα 800€ αξίζει δηλαδή να πας σε XR και όχι σε Samsung note 10 plus που είναι έτη φωτός καλύτερο?

 

5B426D5D-84E0-4156-B2FB-98D4CD6A7CB4.jpeg

Επεξ/σία από stafaf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, The_-rock είπε

Τί να σου πω εγώ. Να εδώ τα πρόβατα πάνε και αγοράζουν τα παλιοάιφον με τη σέσουλα και το Samsung μένει στα ράφια. 


Εγω φταίω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, The_-rock είπε

τα Αμερικανάκια να ναι καλά

map-world-os-q1-2019-lrg.png

Αμερική, Καναδάς, Αγγλία, Νορβηγία, Σαουδική Αραβία, Ιαπωνία, Αυστραλία. 

Συγγνωμη που το μαθαίνεις από μένα αλλά ο έχων το χρήμα αγοράζει και τις καλύτερες συσκευές.

Οι υπόλοιποι κάνουν sideload τα gapps. 

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 4
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...