Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, aekoupoli είπε

Αγόρασε συνδρομή gold από eneba, cdkeys κτλ και κάνε την μετατροπή σε ultimate, Χωρίς vpn και χωρίς άλλους λογαριασμούς

Οπότε αγοράζω μια 6μηνη Gold,τη κουμπώνω στο account μου και καπάκι ενεργοποιώ την προσφορά του PC.Οπότε σε αυτή τη περίπτωση θα μου δώσει Ultimate και για τη κονσόλα,σωστά; (εχω το ίδιο account σε PC & κονσόλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

16 λεπτά πριν, Niko Bellic είπε

Οπότε αγοράζω μια 6μηνη Gold,τη κουμπώνω στο account μου και καπάκι ενεργοποιώ την προσφορά του PC.Οπότε σε αυτή τη περίπτωση θα μου δώσει Ultimate και για τη κονσόλα,σωστά; (εχω το ίδιο account σε PC & κονσόλα)

Η ultimate συνδρομή είναι και για pc και για xbox. Και εγώ από pc το είχα κάνει πριν αγοράσω xbox και μετά δούλευε μια χαρά και στο Xbox που πηρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, skiabox είπε

Εγώ που έχω account με gold συνδρομή τι μπορώ να κάνω;

Βαλε οσο gold μπορεις εως 36 μηνες κ βαλε απο πανω καπακι τον ενα μηνα game pass κ ολοι οι μηνες γινονται αυτοματα game pass ulti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, malias4 είπε

Βαλε οσο gold μπορεις εως 36 μηνες κ βαλε απο πανω καπακι τον ενα μηνα game pass κ ολοι οι μηνες γινονται αυτοματα game pass ulti

Μα το gold είναι 6 ευρώ το μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skiabox είπε

Μα το gold είναι 6 ευρώ το μήνα.

Το xbox live gold το ευρωπαικο κανει πανω κατω ενα 40€ το χρονο. Απο βραζιλια κτλ παει 32€ περιπου

Δες εδω πχ 

https://www.eneba.com/xbox-xbox-xbox-live-gold-12-month-xbox-live-key-global

εχει κ αλλα site , cdkeys gamivo mtcgame κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/11/2021 στις 8:11 ΠΜ, liljordan είπε

Παιδιά υπάρχει κανένα free vpn για κινητό (iPhone) ή για υπολογιστή που να βάζεις Αργεντινη κ να μπορείς να κανεις redeem κωδικούς Λατινική Αμερική αργεντινης από eneba?

εγω προσπαθω μεσο vpn argentinis για κατι παιχνιδια και δεν δουλευει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, beez είπε

τλκ η ποιο οικονομική λύση ειναι η τουρκία και παίζει?

 

https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-live-gold-membership-turkey

εγώ πήρα από eneba (δε ξέρω αν παίζει ρόλο) gold Τουρκίας και το ενεργοποίησα μέσω surfshark. αν δεις όμως και πιο πριν τι γράφουν τα παιδιά είναι ρίσκο το vpn Τουρκία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! Πρέπει να έχω κανει κάτι λάθος. Σε νέο account μου έδωσε κανονικά τη δυνατότητα για redeem αλλά τώρα δε με αφήνει να πάρω με 1€ Το game pass, βγάζει ένα μήνυμα ότι δε μπορεί να προχωρήσει αυτή τη στιγμή. Όταν πάω στο λογαριασμό μου βλέπω χώρα Βραζιλία αλλά όταν πάω να κάνω edit μου δείχνει Ελλαδα! Μπορώ να κάνω κάτι;

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων 🙏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, skiabox είπε

Το σκέτο pass με το ultimate τι διαφορά έχει;

Η βασική διαφορά είναι ότι το ultimate περιλαμβάνει και το gold, δηλαδή τη δυνατότητα να παίζεις online, και επίσης δουλεύει και σε pc και σε κονσόλα (το σκέτο είναι για ένα από τα δύο).

Δες εδώ αναλυτικά https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass#join

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθώ να κάνω αλλαγή χώρας απο αυτό το Link αλλά συνεχώς βγάζει προβλημα ότι δε μπόρεσε να ολοκληρωθεί η διαδικασία.

Παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα το οποίο δεν επιτρέπει την ολοκλήρωση της μετακίνησης αυτήν τη στιγμή. Μεταβείτε στη Σελίδα υποστήριξης αλλαγής περιοχής για να βεβαιωθείτε ότι η μετακίνηση ισχύει για εσάς και προσπαθήστε ξανά αργότερα

Καμία ιδέα;

Επεξ/σία από PiratX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, PiratX είπε

Καλησπέρα! Πρέπει να έχω κανει κάτι λάθος. Σε νέο account μου έδωσε κανονικά τη δυνατότητα για redeem αλλά τώρα δε με αφήνει να πάρω με 1€ Το game pass, βγάζει ένα μήνυμα ότι δε μπορεί να προχωρήσει αυτή τη στιγμή. Όταν πάω στο λογαριασμό μου βλέπω χώρα Βραζιλία αλλά όταν πάω να κάνω edit μου δείχνει Ελλαδα! Μπορώ να κάνω κάτι;

Ευχαριστώ εκ τον προτέρων 🙏

Όταν έφτιαξες το νέο λογαριασμό, έβαλες τα πραγματικά σου στοιχεία και χώρα κλπ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...