Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [HBO, 2023]


coffeex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Από τα συμφραζόμενα βγαίνουν spoiler για το δεύτερο παιχνίδι και την νέα σαιζόν της σειράς. 

@omghi2u σε σένα πάει το παραπάνω 😉😋

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, liakinen είπε

Από τα συμφραζόμενα βγαίνουν spoiler για το δεύτερο παιχνίδι και την νέα σαιζόν της σειράς. 

@omghi2u σε σένα πάει το παραπάνω 😉😋

δεν μου εκοψε, δεν το σκεφτηκα... το εβαλα σε sp tag.

κακο casting γενικα ομως, να τα λεμε ολα.

 

Spoiler

επειδη ειναι σαν goblin η tv show ellie , 5ft με το ζορι κτλ... θεωρω πως εκαναν nanocasting επιτηδες. dever κοντη, αυτη που θα κανει την dina κοντη (ας πουμε η ηθοποιος που κανει το mocap της dina ειναι σχεδον 1,75)

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Μόλις τελείωσα το παιχνίδι (part 1 για pc). H 1η σαιζόν ακολουθεί τα τεκτενόμενα του παιχνιδιού ή διαφοροποιείται αρκετά; Επίσης έχει και στοιχεία από το part 2 του παιχνιδιού ή μπορώ να τη δω χωρίς κίνδυνο σπόιλερ επειδή δεν έχω παίξει το part 2 ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, hocico0777 said:

Μόλις τελείωσα το παιχνίδι (part 1 για pc). H 1η σαιζόν ακολουθεί τα τεκτενόμενα του παιχνιδιού ή διαφοροποιείται αρκετά; Επίσης έχει και στοιχεία από το part 2 του παιχνιδιού ή μπορώ να τη δω χωρίς κίνδυνο σπόιλερ επειδή δεν έχω παίξει το part 2 ακόμη.

Ακολουθεί σχεδόν πιστά τα γεγονότα του παιχνιδιού. Όχι, δεν έχει στοιχεία από το 2ο παιχνίδι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με τα παραπάνω, έχει ειπωθεί πάλι κάτι παρόμοιο νομίζω κάποια στιγμή στο νήμα.

(Ακολουθεί spoiler)

Spoiler

Έτσι το έμαθα και εγώ όταν έπαιζε η σειρά, βέβαια παίζει να κλίκαρα σε κάποιο spoil καταλάθος. Δυστυχώς δεν πρέπει να διαβάζεις τίποτα αν δεν θες να σου πεταχτεί κανα spoil. 😃

Πάντως μακάρι ο θάνατος του να συμβεί στο τέλος και όχι στα πρώτα επεισόδια.

 

Επεξ/σία από Glikos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Glikos είπε

Σχετικά με τα παραπάνω, έχει ειπωθεί πάλι κάτι παρόμοιο νομίζω κάποια στιγμή στο νήμα.

(Ακολουθεί spoiler)

  Απόκρυψη περιεχομένων

Έτσι το έμαθα και εγώ όταν έπαιζε η σειρά, βέβαια παίζει να κλίκαρα σε κάποιο spoil καταλάθος. Δυστυχώς δεν πρέπει να διαβάζεις τίποτα αν δεν θες να σου πεταχτεί κανα spoil. 😃

Πάντως μακάρι ο θάνατος του να συμβεί στο τέλος και όχι στα πρώτα επεισόδια.

 

Spoiler

Δεν ξέρω τι spoil έχεις δει οπότε δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες. Θα σου πω ότι μην προσδοκάς κάτι σαν το παραπάνω αν ακολουθήσουν το σενάριο γιατί θα απογοητευτείς.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, manolis940 είπε
Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν ξέρω τι spoil έχεις δει οπότε δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες. Θα σου πω ότι μην προσδοκάς κάτι σαν το παραπάνω αν ακολουθήσουν το σενάριο γιατί θα απογοητευτείς.

 

Δυστυχώς

Spoiler

θα πεθάνει διάβασα κάποια στιγμή ο Joel απο τον μύκητα. Ελπίζω να γίνει στο τέλος της σεζόν γιατί αν συμβεί στις αρχές θα ξενερώσω.

 

Επεξ/σία από Glikos
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Glikos είπε

Δυστυχώς

Μακάρι να ήταν αυτό που νομίζεις, αλλα δυστυχώς ο λόγος είναι πολύ χειρότερος και λέγεται κακό και προσβλητικό γράψιμο με λόγο το lazy "subvert expectations". Απλά ετοιμάσου και να παρακαλάς o Μαζίν να αλλάξει διαφορα προς το καλύτερο, καλά χειρότερο δεν παίζει anyways. :P

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μακάρι να ήταν αυτό που νομίζεις, αλλα δυστυχώς ο λόγος είναι πολύ χειρότερος και λέγεται κακό και προσβλητικό γράψιμο με λόγο το lazy "subvert expectations". Απλά ετοιμάσου και να παρακαλάς o Μαζίν να αλλάξει διαφορα προς το καλύτερο, καλά χειρότερο δεν παίζει anyways. :P

Hmmm, για να δούμε. Βασικά

Spoiler

διάβασα ότι θα πεθάνει με κάπως χαζό τρόπο ο οποίος έχει άμεση σχέση με τον μύκητα/θεραπεία.

 

Επεξ/σία από Glikos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...