Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, ilos είπε

Εννοείς προφανώς για τα lizards/stones. Ναι σπάει μπάλες ειδικά για mage/dex.

Γιατί από πλευράς souls/grass μέσα σε ένα τέταρτο έχεις καθαρίσει και πολύ λέω. Ρασάρεις 4-2, φτιάχνεις ένα half decent όπλο να τρώει τον reaper σε 3-4 hits (βασικά παίρνεις το crescent falchion από το 4-1) και τζιτζι. Tbh έχει το πιο γρήγορο go to farm area από όλα τα soulsborne.

Σε pure black world κατσε φαρμαρε αν μπορεις, θες ολοκληρο οδηγο απο wiki :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Σε pure black world κατσε φαρμαρε αν μπορεις, θες ολοκληρο οδηγο απο wiki :P 

Bruh εμένα μου τα λες που σε mage build έφτασα ng+5 μέχρι να μου κάτσει pure σε lizzard. Μη με συγχύζεις βραδινιάτικα.😁

Γενικά τολμώ να πω την ιεροσυλία να αλλάξουν το lizzard system στο remake και να το κάνουν casual χωρίς να χάνεις spwns όπως στα souls. Θα έχεις πολύ λιγότερες συνολικά έτσι, αλλά τουλάχιστον δε θα σε κάνουν jab8 για gravity,mobs κλπ όταν θα τις ρασάρεις τυφλά.

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...