Προς το περιεχόμενο

[GAMING HEADSET] HyperX Cloud Alpha Gold @WebSupplies, MSystems, Public, MediaMarkt κα. @ 60€


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από ότι πρόσεξα τρέχει αυτή τη στιγμή προσφορά σε αρκετά καταστήματα της ελληνικής αγοράς για τα HyperX Cloud Alpha Gold edition. Τα κόκκινα, τα κλασσικά παίζουν στα 85-90€.

Όποιος θέλει ρίχνει μια ματιά, όμορφα φαίνονται και λέγεται ότι είναι τούμπανα για gaming, ειδικά για FPS και γενικότερα ότι είναι καλά all around. Για την τιμή τους νομίζω είναι μπόμπα. Είναι πιο καινούργια των Cloud II και μπαίνουν και σε Xbox, PS4.

Links:

  1. WebSupplies
  2. MSystems
  3. Public
  4. MediaMarkt
Επεξ/σία από matrixxx
αφαιρεση referral x4
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η τιμη με παραξενεψε οποτε εψαξα λιγο να δω τι και πως. Βρηκα οτι τα χρυσα ειχαν κυκλοφορησει μονο στην Αμερικη πριν 2 χρονια ακριβως. Τωρα τους εμειναν και τα εφεραν και Ευρωπη; Δεν ξερω. Τα παρηγγειλα χθες απο MediaMarkt που δεν ειχαν εξοδα αποστολης.

 

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ωραία προσφορά αλλα σαν τη προσφορά με 30 ευρώ τα hyperx cloud core κουτιού δεν θα ξαναπαίξει.Ακομα τα έχω υπερμπόμπα η μάρκα hyperx γενικά.Εαν δεν είχα τα core θα αγόραζα τα alpha asap.Καλή προσφορά ΤS!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να τα πάρω για να αντικαταστήσω τα 5 χρονών cloud 1 μου που μόνο αισθητικές φθορές έχουν υποστεί. Υπάρχει διαφορά σε ήχο/μικρόφωνο/άνεση ή είναι ακριβώς τα ίδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Tα cloud 2 που ειχαμε παρει ειναι καλυτερα να υποθεσω ;

Όχι 

5 λεπτά πριν, petran91 είπε

Σκέφτομαι να τα πάρω για να αντικαταστήσω τα 5 χρονών cloud 1 μου που μόνο αισθητικές φθορές έχουν υποστεί. Υπάρχει διαφορά σε ήχο/μικρόφωνο/άνεση ή είναι ακριβώς τα ίδια?

Υπάρχουν. Από όσο ξέρω το mic είναι καλύτερο των Cloud. Μετά αλλάζουν οι οδηγοί κλπ. Κοιτά μόνος το λες, 5 χρονων Cloud 1, αυτονόητα ειναι καλύτερα, η τεχνολογια προχώρησε. Στα λεφτα αυτα, τα χτυπας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

To splitter που εχουν δε θυμαμαι συνδεεις σε ενα καρφι και μικροφωνο πχ στο χειριστήριο του xbox ;

ναι φίλε 1 είναι που συνδέεται με το χειριστήριο του xbox.1 τα έχει όλα μαζί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα αγόρασα! Ευχαριστώ ts.

Με το μικρόφωνο θα έχω θέμα στον υπολογιστή; Τα παλαιά μου ακουστικά με το μικρόφωνό τους είχανε usb.

Η μητρική είναι Asrock HDV-b450M. Παίζει ρόλο στον ήχο του μικροφώνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, RPDrummer είπε

Μόλις τα αγόρασα! Ευχαριστώ ts.

Με το μικρόφωνο θα έχω θέμα στον υπολογιστή; Τα παλαιά μου ακουστικά με το μικρόφωνό τους είχανε usb.

Η μητρική είναι Asrock HDV-b450M. Παίζει ρόλο στον ήχο του μικροφώνου;

Σε ακουστικα με μικροφωνο ειναι καλυτερα χωρις USB. σε ακριβα stand alone μικροφωνα οπως Yeti ειναι καλυτερα το USB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, georpapas είπε

Αξιζει η αγορά τους για αντικατασταση των logitech g430;

Για πλάκα.... Είναι η μέρα με τη νύχτα.

Τόσο, που τα καινούργια logitech pro, είναι αντιγραφή ουσιαστικά τον Cloud.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...