Προς το περιεχόμενο

[GAMING HEADSET] HyperX Cloud Alpha Gold @WebSupplies, MSystems, Public, MediaMarkt κα. @ 60€


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η ιστοσελίδα τους αναφέρει τη διαθεσιμότητα ως άμεση, ενώ στο ιστορικό παραγγελίας μου, αναφέρει πως πρέπει να παραλάβουν το προϊόν από τον προμηθευτή.

Του αγίου.... τέτοιου θα παραλάβουμε μου φαίνεται και ΑΝ τελικά υπάρχει και δε φάμε άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα με Media Markt. Έχω κάνει παραγγελία πριν 2 βδομάδες σε προϊόντα που εμφανίζονται από τότε έως και τώρα ως διαθέσιμα. Στην κατάσταση παραγγελίας λέει "παραγγελία από προμηθευτή" από τότε και είναι αδύνατο να επικοινωνήσεις μαζί τους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Aπο public μου ηρθαν σημερα με Acs . Εντυπωσιακα γρηγορα ! Να δω που θα τα βαλω τωρα :P

Ποτε παραγγειλες?

Επεξ/σία από donstefano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

27/03 22:00 . Το mouse του αλλου θεματος ακομα σε εκτεταμενη αναζητηση το εχουν μηνα . Τα ακουστικα μου μοιαζουν ιδια τα Cloud 2 αλλα πιο ελαφρια σε σφίξιμο στο κεφαλι .Τα εβαλα στο κινητο να ακουω ροκιες προς το παρων .  Εψαχνα παλι μετρητα να δωσω γιατι το pos δε λειτουργεί λεει λογο vodafone  στο ηρακλειο :angry:

Επεξ/σία από Mhlogiatros
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναμενουμε αναγκαστiκα και οτι γινει......τελικα mediamarkt μεγαλυτερο μπακαλικο απο public..........

Edit.Παραγγειλα και από τα public.οποιο έρθει πιο γρήγορα θα το παραλάβω το άλλο επιστροφή και τα χρήματα μου πίσω....άντε μπουρδέλα.....

Επεξ/σία από donstefano
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, donstefano είπε

Πέρα από τα τεχνικά θέματα όσο αφορά τις παραγγελιες προβλέπω τεράστιες αναμονής για παραλαβή.ειδικα από mediamarkt που ούτε τηλ κέντρο απαντάει ούτε στο fb απαντάνε.....το κλείσανε το μαγαζί...

Κι εγω το ιδιο πιστευω. Τα πηρα απο media την πεμπτη πριν ανεβει εδω η προσφορα και ουτε φωνη ουτε ακροαση.

1 ώρα πριν, donstefano είπε

Αναμενουμε αναγκαστiκα και οτι γινει......τελικα mediamarkt μεγαλυτερο μπακαλικο απο public..........

Edit.Παραγγειλα και από τα public.οποιο έρθει πιο γρήγορα θα το παραλάβω το άλλο επιστροφή και τα χρήματα μου πίσω....άντε μπουρδέλα.....

Εγω που τα εχω αντικαταβολη να τα παρω και απο το public, να κρατησω το 1ο και στον αλλο κουριερ να μη σηκωνω τηλεφωνα; 🤣

 

Edit: Στο media εξανλτηθηκαν, Msystems βγαζει error, λογικα κι εκει το ιδιο.

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Κι εγω το ιδιο πιστευω. Τα πηρα απο media την πεμπτη πριν ανεβει εδω η προσφορα και ουτε φωνη ουτε ακροαση.

Εγω που τα εχω αντικαταβολη να τα παρω και απο το public, να κρατησω το 1ο και στον αλλο κουριερ να μη σηκωνω τηλεφωνα; 🤣

Edit: Στο media εξανλτηθηκαν, Msystems βγαζει error, λογικα κι εκει το ιδιο.

Φιλε εγω τα 1α τα πληρωσα paypal και πηρα και τα 2α paypal.Οποιο ερθει 1ο το κραταω(προβλεπω public) και το αλλο δρομο πισω και dispute αν χρειαστει....αν και μαλλον δε θα τα στειλουν καν απο media προβλεπω....πολυ χαλι...ουτε φωνη ουτε ακροαση οπως λες......τραγικοι.......αναξιοπιστοι για μενα πλεον........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, donstefano είπε

Φιλε εγω τα 1α τα πληρωσα paypal και πηρα και τα 2α paypal.Οποιο ερθει 1ο το κραταω(προβλεπω public) και το αλλο δρομο πισω και dispute αν χρειαστει....αν και μαλλον δε θα τα στειλουν καν απο media προβλεπω....πολυ χαλι...ουτε φωνη ουτε ακροαση οπως λες......τραγικοι.......αναξιοπιστοι για μενα πλεον........

Καλα εχει χαρη που πρωτα ειδα οτι τα ειχαν στο media και οταν τα παρηγγειλα ειδα και Public. Κι εγω νομιζω ετσι θα κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Καλα εχει χαρη που πρωτα ειδα οτι τα ειχαν στο media και οταν τα παρηγγειλα ειδα και Public. Κι εγω νομιζω ετσι θα κανω.

Και εγώ μια από τα ίδια...μετά είδα ότι τα ειχε και public.

Και μάλιστα μια παραγγελία που έχω άλλη στο public μου είπαν μόνοι τους επειδή έκλεισαν με τα μέτρα, να τη στείλουν τσάμπα με acs (7ευρω παραγγελία)και λέω άστο όταν ανοίξετε θα έρθω....κάτσε μήπως τους πω να τα στείλουν μαζί.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, SeRGiOPaOk4 είπε

Τα πηρα και γω μολις απο public απο αυτα που διαβασα εδω.. Ειδωμεν..

Κι εγω μολις, αλλα ειναι σοβαρα πραγματα αυτα ρε παιδια; Ετσι μας καταντησαν...

Επεξ/σία από Chrisfm94
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...