Προς το περιεχόμενο

[GAMING HEADSET] HyperX Cloud Alpha Gold @WebSupplies, MSystems, Public, MediaMarkt κα. @ 60€


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά, τα Public αγόρασαν τα MM. Η ταμπέλα έμεινε μόνο. Ηρεμήστε. Όσο καλά/χάλι είναι το ένα άλλο τόσο είναι και το άλλο. Ίδιος όμιλος. 

Επεξ/σία από koooleeek
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 112
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, koooleeek είπε

Παιδιά, τα Public αγόρασαν τα MM. Η ταμπέλα έμεινε μόνο. Ηρεμήστε. Όσο καλά/χάλι είναι το ένα άλλο τόσο είναι και το άλλο. Ίδιο όμιλος. 

Καλημερα φιλε μου.

Public χτες το βραδυ παραγγελια....Τωρα λεει εχουν αποσταλλει στο ιστορικο παραγγελιων......και οι αλλοι πετανε αετο ακομα........

Το ξερω οτι εχουν εξαγοραστει κτλ αλλα δειχνουν να λειτουργουν κανονικα σε αντιθεση με τα media παρολο που και τα public εχουν κανει λαδιες στο παρελθον.....

Τεσπα περιμενω παραλαβη απο αυριο......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, Chrisfm94 said:

Απλα ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ εν ετει 2020 να μην υπαρχει εξελιξη παραγγελιας στο media...

Απαράδεκτο είναι να περιμένεις να λειτουργούν όλα στην εντέλεια αυτήν την περίοδο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, omegals είπε

Απαράδεκτο είναι να περιμένεις να λειτουργούν όλα στην εντέλεια αυτήν την περίοδο...

Ε ναι τώρα πως να κάτσει ο προγραμματιστής στο σπίτι του να φτιάξει το module για την εξέλιξη παραγγελίας, με αυτούς τους ιούς τα υπολογιστικά συστήματα έχουν διαλυθεί. Επίσης είναι και το οικονομικό, που να βρει 1 χιλιάρικο τώρα το public μέσα στην κρίση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, omegals είπε

Απαράδεκτο είναι να περιμένεις να λειτουργούν όλα στην εντέλεια αυτήν την περίοδο...

Είσαι λάθος εδώ....δε ζητάμε όλα να ειναι στην εντέλεια...είναι λογικό....αλλά να μην δουλεύει το τηλ κέντρο,να μην απαντάνε πουθενά και σε τίποτα ούτε fb ούτε πουθενά..... συγνώμη είναι απαράδεκτοι(mediamarkt).....

Και αυτό το μαγαζί ακόμα και σήμερα διαφημίζει άμεση παράδοση......κάνε παραγγελία φίλε να τα μαζέψουμε και μετά θα πούμε φταίει ο κορονοιος .....αλλά η διαφήμιση συνεχίζεται.....άμεση παράδοση και κολοκύθια...

Επεξ/σία από donstefano
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, omegals είπε

Απαράδεκτο είναι να περιμένεις να λειτουργούν όλα στην εντέλεια αυτήν την περίοδο...

Ενω πριν τον ιο ειχανε εξελιξη παραγγελιας και τωρα χαλασε... Καμια σχεση το ενα με το αλλο. Δεν παραπονεθηκα για το στοκ ή πιθανη καθυστερημενη παραδοση, προς θεου, αλλα για κατι παναπλο εν ετει 2020.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα πάντως η παραγγελία από το public στις 27/03/2020 20:35 ακόμα βρίσκεται σε διαδικασία συλλογής... Ελπίζω να το στείλουν κάποια στιγμή και να μην φάω άκυρο!!

Επεξ/σία από MistoklaS26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chrisfm94 είπε

Μολις μου ηρθε mail απο media οτι σταλθηκε η παραγγελια. Παρηγγειλα 26/3.

Καλη παραλαβη!

Εμενα απο public το εστειλαν και περιμενω με ACS πλεον (χτες βραδυ παρακαλω η παραγγελια).

Στο media εστειλα email να το ακυρωσουν μαζι με το σχετικο κραξιμο οτι στο μελλον δεν θα τους ξαναπροτιμησω γιατι δεν απαντανε πουθενα και φυσικα να επιστρεψουν στο paypal τα λεφτα αλλιως dispute.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση κι από εμένα,προς τους "γνωρίζοντες".

Λαμβάνοντας υπόψιν ότι τα θέλω σχεδόν για αποκλειστική χρήση για θέαση ταινιών,συνδεδεμένα σε home theater να επιλέξω αυτά του topic ή τα Audio Technica ATH-M40x ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προφανως audio techinca αλλα καλυτερα τα 50αρια ειναι πιο ανετα ,seinnheiser εστω PanasonicHTF600-S

 50αρια μαξιλαρια/drivers

Επεξ/σία από kage
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/3/2020 στις 7:31 ΜΜ, MistoklaS26 είπε

Εμένα πάντως η παραγγελία από το public στις 27/03/2020 20:35 ακόμα βρίσκεται σε διαδικασία συλλογής... Ελπίζω να το στείλουν κάποια στιγμή και να μην φάω άκυρο!!

Εβαλα κι εγω μια παραγγελια χτες στο Public και ειναι "Σε εκτεταμένη αναζήτηση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Vormulac είπε

Εβαλα κι εγω μια παραγγελια χτες στο Public και ειναι "Σε εκτεταμένη αναζήτηση"

Υποτίθεται μέχρι αύριο πρέπει να μου το έχουν στείλει αλλά δεν βλέπω φως στον ορίζοντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...