Προς το περιεχόμενο

@Nike.com - Επιπλέον έκπτωση 30% στα εκπτωτικά προϊόντα


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, bromiaris είπε

Τότε μην αγοράζεις κάτι που χρειάζεσαι με έκπτωση που αγγίζει το 60%...

Κάνε την επανάσταση σου!!!!

Εσυ αμα χρειαζεσαι κατι ψωνισε το δεν σε κραταει κανενας, δημοκρατια εχουμε, σε ελευθερο κοσμο ζουμε.

Η ειρωνεια δεν θα σε παει μακρυα στη ζωη. Αγαπη και φως.

1 ώρα πριν, Lanc3r είπε

Σωστά, αλλά υπολογίστε ότι επειδή είμαστε κλεισμένοι μέσα, θα πάρουμε +10 κιλά βάρος. Οπότε πριν την παραγγελία (ειδών ένδυσης) βάλτε κι αυτήν την παράμετρο.  😜

Χαχαχα δεν σου απαγορευει κανεις να βγεις για περπατημα, τρεξιμο, ποδηλατο 😛

Ουτε μας πιεζει κανεις να τρωμε ολη μερα....ευκαιρια για αλλαγη συνηθειων, πολλα μικρα γευματα μεσα στη μερα και καλυτερη υγιεινη διατροφη μαγειρευοντας σπιτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, bromiaris είπε

Γιατί αν κοστίζουν λίγο ή πολύ θα τα κάνει πολύ καλά ή πολύ ασχημα;;;;

Το βρηκες, ακριβως αυτο, γατονι εισαι!

Επεξ/σία από fagoura
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, kasp31 είπε

Αν σου ειναι ευκολο θα το εκτιμουσα.. 

Ευχαριστως.

Απο Ελλαδα ξεκινανε απο παρομοια τιμη, αλλα μονο σε συγκεκριμενα σχεδια ΚΑΙ νουμερα.

https://www.skroutz.gr/c/379/athlitika-ypodhmata.html?keyphrase=Pegasus+36+shield&order_by=pricevat&order_dir=asc

https://www.bestprice.gr/search?q=pegasus+36+shield&o=2

Οποτε, αν βρηκες καποιο που σου κανει το σχεδιο απο Nike, το παιρνεις.

Λιγο προσοχη με το μεγεθος, καποιοι αναφερουν σε reviews οτι τους ενοχλει η στενη μυτη μπροστα.

Ισως να παρεις επιτηδες 1 νουμερο μεγαλυτερο, αναλογα και το σχημα των δαχτυλων σου.

Για 2 νουμερα μεγαλυτερο, δεν θα το συνιστουσα, μιας και θα μεγαλωσει πολυ και το υπολοιπο παππουτσι.

Οι περισσοτεροι παντως ειναι ευχαριστημενοι, οπως φαινεται και απο κριτκες στο ιντερνετ, πχ.

https://runrepeat.com/nike-air-zoom-pegasus-36-shield

https://www.roadrunnersports.com/rrs/products/32617/mens-nike-air-zoom-pegasus-36-shield/

 

 

Επεξ/σία από fagoura
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kasp31 είπε

Παιδια τι λετε για τα Pegasus 36 shield?

 

Σαν παπουτσι προπόνησης είναι εγγυημένη αξία, έχω δοκιμάσει 6 ή 7 μοντέλα της σειρας pegasus 

στο τρεξιμο και δεν με απογοητευσε ποτέ. Βγάζουν πολλά, πάρα πολλά χιλιόμετρα (πάνω απο 1000χλμ καθε ζευγαρι)

εχουν αερόσολα εσωτερικά και θα τα ευχαριστηθείς. H έκδοση shield έχει έξτρα επένδυση για προστασία από τη βροχή οπότε είναι 

λίγο πιο ζεστό (λογω ελλειψής αερισμού)

Επεξ/σία από Vincanity
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα air zoom vomero 14, προτεινονται για καποιον που θελει να τρεξει μαραθωνιο;

Εχω ηδη τα asics nimbus 21, τα οποια με ταλαιπώρησαν λιγο μεχρι να παρουν τη φορμα του ποδιου μου.

Υπαρχει κατι εναλλακτικο απο nike ;Θελω επισης μπροστα στα δαχτυλα να εχουν αρκετο χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες προσοχή! 29/3 έκανα αγορά και πλήρωσα με PP. Όλα καλά τότε. Σήμερα βλέπω στον τραπεζικό μου λογαριασμό την ίδια χρέωση και είμαι μείον! Έχω δηλαδή 2 ίδιες χρεώσεις! Στο PP φαίνεται μόνο η παλιά συναλλαγή και καμία άλλη. Το ίδιο και στις παραγγελίες μου στη Nike. Ψάχνω να βγάλω άκρη μπας και πάρω πίσω τα λεφτά μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, koslol8 είπε

Τα air zoom vomero 14, προτεινονται για καποιον που θελει να τρεξει μαραθωνιο;

Εχω ηδη τα asics nimbus 21, τα οποια με ταλαιπώρησαν λιγο μεχρι να παρουν τη φορμα του ποδιου μου.

Υπαρχει κατι εναλλακτικο απο nike ;Θελω επισης μπροστα στα δαχτυλα να εχουν αρκετο χωρο.

Εννοείται κάνουν για μαραθώνιο, είναι από τις καλές σειρές της Nike. Αλλά το θέμα παπουτσιού είναι εντελώς υποκειμενικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Chals είπε

Παίδες προσοχή! 29/3 έκανα αγορά και πλήρωσα με PP. Όλα καλά τότε. Σήμερα βλέπω στον τραπεζικό μου λογαριασμό την ίδια χρέωση και είμαι μείον! Έχω δηλαδή 2 ίδιες χρεώσεις! Στο PP φαίνεται μόνο η παλιά συναλλαγή και καμία άλλη. Το ίδιο και στις παραγγελίες μου στη Nike. Ψάχνω να βγάλω άκρη μπας και πάρω πίσω τα λεφτά μου...

Εθνική να υποθέσω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...