Προς το περιεχόμενο

@Nike.com - Επιπλέον έκπτωση 30% στα εκπτωτικά προϊόντα


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να έχετε μια ιδέα για τους χρόνους παράδοσης...σήμερα το πρωί παρέλαβα παραγγελία από την προηγούμενη προσφορά του Μαρτίου.Η παραγγελία είχε υποβληθεί στις 27 Μαρτίου και μου είχαν δώσει εκτιμώμενη παράδοση αύριο 14/4. Εντός Αττικής.

Σήμερα παρέλαβε και ο κουμπάρος μου στην Καλαμάτα(την ίδια μέρα είχαμε παραγγείλει) αλλά μόνο τα παπούτσια, περιμένει και κάποια ρούχα...για κάποιο λόγο του έσπασαν την αποστολή σε δύο μέρη, πράγμα όχι ασυνήθιστο.

Επεξ/σία από efkola
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μπορεί κσνείς να βοηθήσει? Ήθελα για χωματόδρομο παπούτσια και αδιάβροχα κάπως. Βρήκα αυτά μόνο:

Nike Air Max 200 Winter

Nike Air Max 200 (δεν ξέρω τη διαφορά από το προηγούμενο)

Nike Air Max Axis (στην Ελλάδα κακές κριτικές, στο εξωτερικό όχι τόσο)

Έχει κανείς γνώμη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Konstantin77 είπε

Μπορεί κσνείς να βοηθήσει? Ήθελα για χωματόδρομο παπούτσια και αδιάβροχα κάπως. Βρήκα αυτά μόνο:

Nike Air Max 200 Winter

Nike Air Max 200 (δεν ξέρω τη διαφορά από το προηγούμενο)

Nike Air Max Axis (στην Ελλάδα κακές κριτικές, στο εξωτερικό όχι τόσο)

Έχει κανείς γνώμη;

Aν ειναι για περπατημα οκ, αλλά για τρέξιμο σε χωματόδρομο είναι ακατάλληλα και τα τρία λόγω σόλας

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/4/2020 στις 6:50 ΜΜ, efkola είπε

Για να έχετε μια ιδέα για τους χρόνους παράδοσης...σήμερα το πρωί παρέλαβα παραγγελία από την προηγούμενη προσφορά του Μαρτίου.Η παραγγελία είχε υποβληθεί στις 27 Μαρτίου και μου είχαν δώσει εκτιμώμενη παράδοση αύριο 14/4. Εντός Αττικής.

Σήμερα παρέλαβε και ο κουμπάρος μου στην Καλαμάτα(την ίδια μέρα είχαμε παραγγείλει) αλλά μόνο τα παπούτσια, περιμένει και κάποια ρούχα...για κάποιο λόγο του έσπασαν την αποστολή σε δύο μέρη, πράγμα όχι ασυνήθιστο.

Το ίδιο έκαναν και σε μένα. "Έσπασαν" την παραγγελία (ρούχα - παπούτσια) και μετά από ερώτησή μου, μου είπαν πως γίνεται αυτό επειδή είναι σε διαφορετικές αποθήκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνησε και η δική μου παραγγελία από           (Γερμανία) 17/4 και πιθανή παράδοση δίνει η UPS Δευτέρα 27/4.

Έχει κάνει κανένας επιστροφή ή αλλαγή ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/04/2020 at 11:25, Giorgos_Mad20 said:

Το ίδιο έκαναν και σε μένα. "Έσπασαν" την παραγγελία (ρούχα - παπούτσια) και μετά από ερώτησή μου, μου είπαν πως γίνεται αυτό επειδή είναι σε διαφορετικές αποθήκες.

Ναι ισχύει, δουλεύω στη ναικ στο βέλγιο και οι αποθήκες χωρίζονται σε equipment, apparel και footwear. Ουσιαστικά αν σπάσεις τις παραγγελίες, τότε θα έρθουν πιο γρήγορα απλά δε συμφέρει λόγω μεταφορικών. Ωστόσο τις σπάνε διότι μπορεί κάποιο προϊόν να μην είναι άμεσα διαθέσιμο και στέλνουν ότι υπάρχει. 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, akis_supernatural είπε

Έχει λήξει το κουπόνι;

Από 14/04 στις 12:00

10 ώρες πριν, Shaddock είπε

Ναι ισχύει, δουλεύω στη ναικ στο βέλγιο και οι αποθήκες χωρίζονται σε equipment, apparel και footwear. Ουσιαστικά αν σπάσεις τις παραγγελίες, τότε θα έρθουν πιο γρήγορα απλά δε συμφέρει λόγω μεταφορικών. Ωστόσο τις σπάνε διότι μπορεί κάποιο προϊόν να μην είναι άμεσα διαθέσιμο και στέλνουν ότι υπάρχει. 

Θα σε έχω στου νου μου για κονέ! xaxaxaxa

Με υγεία...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάναμε παραγγελία 4 ζευγάρια. Μέσω ups βλέπετε με ακρίβεια το χρόνο παράδοσης. Εγώ έβαλα παραγγελία 15/4 και παραλαμβάνω 28/4. Βέβαια είμαι και καλός πελάτης. Σίγουρα 6-7 ζευγάρια/χρόνο. 

Επεξ/σία από superman1975
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, superman1975 είπε

Κάναμε παραγγελία 4 ζευγάρια. Μέσω ups βλέπετε με ακρίβεια το χρόνο παράδοσης. Εγώ έβαλα παραγγελία 15/4 και παραλαμβάνω 28/4. Βέβαια είμαι και καλός πελάτης. Σίγουρα 6-7 ζευγάρια/χρόνο.

Τυπε πόσα πόδια έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλάβαμε 6 ζευγάρια Πέμπτη 23/4 παρόλο που έλεγε 28/4 η ups. Όλα άψογα ( είμαστε οικογένια δεν έχω 12 πόδια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...