Προς το περιεχόμενο

@Nike.com - Επιπλέον έκπτωση 30% στα εκπτωτικά προϊόντα


efkola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι για κάποια tshirts. Γενικά τι γραμμή έχουν? Είμαι ανάμεσα σε medium kai large. Ύψος 1 80 /75 κιλά αλλά γενικά προτιμώ ένα τσικ φαρδιά από στενά.Επίσης Τα μεταφορικά δωρεάν για ποιο όριο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, costacurta είπε

Σκέφτομαι για κάποια tshirts. Γενικά τι γραμμή έχουν? Είμαι ανάμεσα σε medium kai large. Ύψος 1 80 /75 κιλά αλλά γενικά προτιμώ ένα τσικ φαρδιά από στενά.Επίσης Τα μεταφορικά δωρεάν για ποιο όριο? 

Medium

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, koslol8 είπε

Τα air zoom vomero 14, προτεινονται για καποιον που θελει να τρεξει μαραθωνιο;

Εχω ηδη τα asics nimbus 21, τα οποια με ταλαιπώρησαν λιγο μεχρι να παρουν τη φορμα του ποδιου μου.

Υπαρχει κατι εναλλακτικο απο nike ;Θελω επισης μπροστα στα δαχτυλα να εχουν αρκετο χωρο.

 

8 ώρες πριν, vdanasto είπε

Εννοείται κάνουν για μαραθώνιο, είναι από τις καλές σειρές της Nike. Αλλά το θέμα παπουτσιού είναι εντελώς υποκειμενικό.

Είναι απο τις πιο καλές σειρές που υπάρχουν της Nike. Δυστυχώς η 14 , είναι η τελευταία έκδοση που θα βγει. Υπάρχει άπειρος κόσμος ανά τον κόσμο που στοκάρει vomero 14 (ναι ακούγεται γελόιο). Ο αντικαταστάτης νομίζω θα είναι τα pegasus που θα αναβαθμιστούν.

Πάντα όμως όπως είπε και ο φίλος, το θέμα παπούτσι είναι υποκειμενικό στο μέγεθος και πως κάθεται. Σαν μοντέλο όμως είναι τρομερό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, dali13gr είπε

Εθνική να υποθέσω; 

Alpha bank, ευτυχώς πολύ συνεννοήσιμοι, μου είπαν ότι το κατάστημα μάλλον έκανε δέσμευση του ποσού την πρώτη φορά, και εχθές με την αποστολή το ξαναέκανε (και οι 2 κινήσεις είναι υπό επεξεργασία). Λογικά μου είπαν 1 από τα 2 θα πρέπει να το αποδεσμεύσουν. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους... Συγνώμη για το off topic, έχει καλές προσφορές πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Είναι απο τις πιο καλές σειρές που υπάρχουν της Nike. Δυστυχώς η 14 , είναι η τελευταία έκδοση που θα βγει. Υπάρχει άπειρος κόσμος ανά τον κόσμο που στοκάρει vomero 14 (ναι ακούγεται γελόιο). Ο αντικαταστάτης νομίζω θα είναι τα pegasus που θα αναβαθμιστούν.

Πάντα όμως όπως είπε και ο φίλος, το θέμα παπούτσι είναι υποκειμενικό στο μέγεθος και πως κάθεται. Σαν μοντέλο όμως είναι τρομερό

Αν θυμάμαι καλά το vomero είναι stability shoes ενώ το Pegasus είναι neutral. Διαφορετικές σειρές. Δεν νομίζω να αντικαταστήσει το ένα το άλλο. Το vomero είναι λίγο πιο βαρύ και πιο ενισχυμένο στη φτέρνα και στη σόλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-για-τρεξιμο-free-rn-flyknit-3-vD21WH/AQ5707-001

 

παιδες σκεφτομαι αυτο το παπουτσι,σε ναικ και γενικα φοραω 44,απλα να ρωτησω τι φαση ειναι μπροστα που δεν εχει κορδονια?μπαινει ευκολα?μετα απο χρονο ταλαιπωρεται και ανοιγει?εχει καποιο τυποθ σφιξιμο η μπαινει και βγαινει σαν καλτσακι?και επισης καμια αποψη αν τα εχει κανεις

 

ειναι τα Nike Free RN Flyknit 3.0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, koslol8 είπε

Τα air zoom vomero 14, προτεινονται για καποιον που θελει να τρεξει μαραθωνιο;

Εχω ηδη τα asics nimbus 21, τα οποια με ταλαιπώρησαν λιγο μεχρι να παρουν τη φορμα του ποδιου μου.

Υπαρχει κατι εναλλακτικο απο nike ;Θελω επισης μπροστα στα δαχτυλα να εχουν αρκετο χωρο.

Μια χαρά άνετο παπούτσι είναι με καλή αντικραδασμικη σόλα (αερόσολα) απλά είναι λίγο βαρύ. 

για μεγάλες προπονησεις προετοιμασιας ειναι μια χαρά αν ταιριάξει το πόδι σου.

Δεν εχω ακούσει για προβλήματα σαν αυτό που αναφερεις με το Asics

Εναλλακτικά είναι τα pegasus απλά είναι λιγότερο μαλακά (όμως συνολικά εξαιρετικά και αυτά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, di maria kun είπε

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-για-τρεξιμο-free-rn-flyknit-3-vD21WH/AQ5707-001

παιδες σκεφτομαι αυτο το παπουτσι,σε ναικ και γενικα φοραω 44,απλα να ρωτησω τι φαση ειναι μπροστα που δεν εχει κορδονια?μπαινει ευκολα?μετα απο χρονο ταλαιπωρεται και ανοιγει?εχει καποιο τυποθ σφιξιμο η μπαινει και βγαινει σαν καλτσακι?και επισης καμια αποψη αν τα εχει κανεις

ειναι τα Nike Free RN Flyknit 3.0

Δεν θα το πρότεινα, ειδικά αν έχεις και κάποια κιλά παραπάνω. Κακή στήριξη και λεπτή σόλα, περισσότερο κακό θα κάνεις συ; το πόδια σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dali13gr είπε

Δεν θα το πρότεινα, ειδικά αν έχεις και κάποια κιλά παραπάνω. Κακή στήριξη και λεπτή σόλα, περισσότερο κακό θα κάνεις συ; το πόδια σου. 

δεν εχω πολλα κιλα,απο κατω οντως φαινεται σκληρο για τρεξιμο σιγουρα δεν κανει,για τζιμ και το σκεφτομουν,γενικα τα ναικ ειναι καπως ψηλα παπουτσια και δεν νιωθω ανετα δεν μου καθονται στο ματι οταν τα φοραω γιαυτο σκεφθηκα αυτο,η τιμη με την εκπτωση πεφτει πολυ,αυτο που με μπερδευει ειναι απο μπροστα το ιδιαιτερο στυλ τυπου καλτσακι διχως κορδονι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Vincanity είπε

Μια χαρά άνετο παπούτσι είναι με καλή αντικραδασμικη σόλα (αερόσολα) απλά είναι λίγο βαρύ. 

για μεγάλες προπονησεις προετοιμασιας ειναι μια χαρά αν ταιριάξει το πόδι σου.

Δεν εχω ακούσει για προβλήματα σαν αυτό που αναφερεις με το Asics

Εναλλακτικά είναι τα pegasus απλά είναι λιγότερο μαλακά (όμως συνολικά εξαιρετικά και αυτά)

Στα nimbus ενω ειναι πολυ ανετα στα δαχτυλα, με πιεζαν στο κουντεπιε με αποτελεσμα μετα απο καποια ωρα να με ποναει το ποδι μου. Σιγα σιγα ομως που πήρε το σχημα του ποδιου, εγιναν πολυ άνετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Chals είπε

Alpha bank, ευτυχώς πολύ συνεννοήσιμοι, μου είπαν ότι το κατάστημα μάλλον έκανε δέσμευση του ποσού την πρώτη φορά, και εχθές με την αποστολή το ξαναέκανε (και οι 2 κινήσεις είναι υπό επεξεργασία). Λογικά μου είπαν 1 από τα 2 θα πρέπει να το αποδεσμεύσουν. Προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζί τους... Συγνώμη για το off topic, έχει καλές προσφορές πάντως.

Mην άγχεσαι έτσι έγινε και σε μένα τη black friday. H μια συναλλαγή θα οριστικοποιηθεί και η δεύτερη η θα αποδεσμευτεί μετά από 15 μέρες αυτόματα από το σύστημα της alpha η όταν οριστικοποιηθεί η μία συναλλαγή καλείς alpha και κάνεις αίτημα αποδέσμευσης και σε 1-3 εργάσιμες αποδεσμεύεται η άλλη. Είναι πολύ σύνηθες αυτό μου έχει τύχει δεκάδες φορές μάλλον σου συμβαίνει πρώτη φόρα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pan82 είπε

Mην άγχεσαι έτσι έγινε και σε μένα τη black friday. H μια συναλλαγή θα οριστικοποιηθεί και η δεύτερη η θα αποδεσμευτεί μετά από 15 μέρες αυτόματα από το σύστημα της alpha η όταν οριστικοποιηθεί η μία συναλλαγή καλείς alpha και κάνεις αίτημα αποδέσμευσης και σε 1-3 εργάσιμες αποδεσμεύεται η άλλη. Είναι πολύ σύνηθες αυτό μου έχει τύχει δεκάδες φορές μάλλον σου συμβαίνει πρώτη φόρα... 

Να είσαι καλά! Όντως πρώτη φορά μου τυχαίνει κάτι τέτοιο και επειδή το ποσό ήταν ψιλό μεγάλο αγχώθηκα.
Το πρόβλημα είναι της Nike ξεκάθαρα πάντως, σε επικοινωνία μαζί τους σήμερα μου είπαν ότι έχουν αναφερθεί πολλά παρόμοια περιστατικά. Κάνουν πρώτα μία δέσμευση του ποσού με την παραγγελία, και με την αποστολή της κάνουν άλλη μία, και αποδεσμεύουν την πρώτη.
Είναι ηλίθιο πάντως να σου δεσμέυουν έτσι εύκολα τα ποσά, τι θα γινόταν αν κάποιος είχε αυτά τα χρήματα πραγματική ανάγκη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γραμμή έχουν τα nike? Σε asics running το 45 μου είναι οκ. Σε  Reebok μου είναι οκ σε μήκος αλλά στενό στα πλαϊνά το 45. Κάτι nike sb check solarsoft που εχω είναι 46. Θέλω να αγοράσω τα nike air max tailwind iv se . Να πάω σε 46 η 45?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, di maria kun είπε

https://www.nike.com/gr/t/ανδρικο-παπουτσι-για-τρεξιμο-free-rn-flyknit-3-vD21WH/AQ5707-001

παιδες σκεφτομαι αυτο το παπουτσι,σε ναικ και γενικα φοραω 44,απλα να ρωτησω τι φαση ειναι μπροστα που δεν εχει κορδονια?μπαινει ευκολα?μετα απο χρονο ταλαιπωρεται και ανοιγει?εχει καποιο τυποθ σφιξιμο η μπαινει και βγαινει σαν καλτσακι?και επισης καμια αποψη αν τα εχει κανεις

ειναι τα Nike Free RN Flyknit 3.0

Τα συγκεκριμένα τα έχω, τα είχα πάρει Σεπτέμβριο 69 ευρώ από Nike outlet. Mετά από 2 μήνες τα είχαν κατεβάσει 20€(!). Τα χρησιμοποιώ ως casual για τρέξιμο κάνουν μέχρι 5 άντε 10 χιλιόμετρα. Είναι πολύ στενό παπούτσι φοράω 43 και πήρα το 44 που είναι just. Mπαίνει και βγαίνει εύκολα το upper είναι σαν χοντρή ελαστική κάλτσα. 

6 ώρες πριν, Vincanity είπε

Μια χαρά άνετο παπούτσι είναι με καλή αντικραδασμικη σόλα (αερόσολα) απλά είναι λίγο βαρύ. 

για μεγάλες προπονησεις προετοιμασιας ειναι μια χαρά αν ταιριάξει το πόδι σου.

Δεν εχω ακούσει για προβλήματα σαν αυτό που αναφερεις με το Asics

Εναλλακτικά είναι τα pegasus απλά είναι λιγότερο μαλακά (όμως συνολικά εξαιρετικά και αυτά)

Tα συγκεκριμένα τα έχω εδώ και 2 μήνες περίπου(vomero 14). Τα πήρα μόνο για long runs . Για μαραθώνιο δεν κάνουν είναι βαριά, εκτός και αν είσαι και εσύ βαρύς και δεν σε ενδιαφέρει ο χρόνος ή είσαι γενικά αργός δρομέας. 

Επεξ/σία από calenter2003
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, calenter2003 είπε

Tα συγκεκριμένα τα έχω εδώ και 2 μήνες περίπου(vomero 14). Τα πήρα μόνο για long runs . Για μαραθώνιο δεν κάνουν είναι βαριά, εκτός και αν είσαι και εσύ βαρύς και δεν σε ενδιαφέρει ο χρόνος ή είσαι γενικά αργός δρομέας. 

Δεν με ενδιαφερει καθολου ο χρονος, τρεχω χαλαρα με σκοπο μονο να τερματισω. Και είμαι ελαφρύς.

Θεωρεις δλδ τα nimbus καλύτερα; Αν είναι να ψαξω για καμια προσφορά στα nimbus 22 που μου αρέσουν πιο πολυ απο τα 21.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...