Προς το περιεχόμενο

Crocs 2 ζευγάρια 40€ ( δωρεάν μεταφορικά )


ballin95

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εμενα το μειλ που τα εστειλαν ηταν 15 Μαιου αλλα τιποτα ακομη.Αν ομως ειναι να ερθει με acs,τωρα ζητω που καηκαμε...Μακραν η χειροτερη μεταφορικη εταιρεια.Κουδουναρια κανουν...κολλανε τα χαρτακια,πατανε το κουδουνι και φευγουν τρεχοντας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, john1080 είπε

Και εμενα το μειλ που τα εστειλαν ηταν 15 Μαιου αλλα τιποτα ακομη.Αν ομως ειναι να ερθει με acs,τωρα ζητω που καηκαμε...Μακραν η χειροτερη μεταφορικη εταιρεια.Κουδουναρια κανουν...κολλανε τα χαρτακια,πατανε το κουδουνι και φευγουν τρεχοντας...

Mου έστειλαν αυτοματοποιημένο μύνημα μεσω Viber η ACS οτι το πακέτο ειναι στο κατάστημα και πηγα και το παρέλαβα αποκει διαφορετικά όπως λες δε θα παραλάμβανα ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα σήμερα με acs Θεσσαλονίκη. Order Day 8 Μαΐου και shipping Day 14 Μαΐου. 

Σαν ποιότητα τα περιμένα αρκετά καλύτερα αν και δεν έχω ξανά αγοράσει την συγκεκριμένη μάρκα. Βέβαια ο χρόνος θα δείξει! Σε παπούτσια φοράω 44 45 και τα πήρα 45 46 τα οποία μου είναι λίγο στενά ελπίζω να ανοίξουν. 

Για 40 ευρώ που έχουν αρχική τιμή για εμένα δεν αξίζουν με την καμία τώρα για 20 ευρώ είναι απλά οκ. 

Α και είναι made in china! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι βλέπω οι περισσότεροι μέσω ACS παρέλαβαν...

*Θετικό αυτό, για την περιοχή μου! Όταν θα φτάσει το δέμα θα το λάβω έγκαιρα!

Είχατε όσοι έχετε παραλάβει αριθμό αποστολής από την Crocs ή απλά ήρθε "ξαφνικά" η ενημέρωση από ταχυμεταφορική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δευτερο

12 ώρες πριν, kormos είπε

Απ' ότι βλέπω οι περισσότεροι μέσω ACS παρέλαβαν...

*Θετικό αυτό, για την περιοχή μου! Όταν θα φτάσει το δέμα θα το λάβω έγκαιρα!

Είχατε όσοι έχετε παραλάβει αριθμό αποστολής από την Crocs ή απλά ήρθε "ξαφνικά" η ενημέρωση από ταχυμεταφορική;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως από 9 Μαΐου ακόμα δεν έχω παραλάβει τίποτα και δεν έχω ούτε tracking code. Είναι λίγο τραγικό να σου λένε ότι έχουν αποστείλει την παραγγελία και να μην σου παρέχουν πληροφορία ότι όντος το πακέτο σου έχει σταλεί και που βρίσκετε. Εγώ πάντως θα τους πιέσω να μου επιστρέψουν τα χρήματα για τον λόγο ότι δεν ξέρω αν η παραγγελία έχει όντος αποσταλεί από την στιγμή που δεν έχω κανένα στοιχείο.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, thanasisxask είπε

Μόλις τα παρέλαβα, made in Vietnam, επαρχία. 

Οπότε δεν ισχύει σε παλιότερο μήνυμα που αναφέρθηκε για το "Made In..." πλέον... :) 

* Μόλις παρέλαβα :) 

Τα μισά είναι Made In Vietnam και τα άλλα μισά Made In Bosnia

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...