Προς το περιεχόμενο

Η Sony ανακοινώνει τα PlayStation Studios για τα αποκλειστικά παιχνίδια του PS5


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eίπε ο κάτοχος της RTX 2080, ο οποίος έσκασε 800€ για να παίζει κακοφτιαγμένα ports του PS4 σε 1080p. Δηλαδή ρε pirmen, για να καταλάβω, προσπαθείς να μας πείσεις οτι είσαι "ιδιοφυία"? Γιάτι κάποιος που συνειδητά δίνει 800€ για να παίζει κακοφτιαγμένα ports που γονατίζουν τα πάντα πώς αλλιώς να τον χαρακτηρίσω? 

Δεν λέω ότι είσαι, λέω οτι οι πράξεις και τα λόγια σου είναι σε πλήρη αντιδιαστολή. Σε βλέπω όλη μέρα εκθειάζεις τις κονσόλες, παλιές και νέες, και στα καπάκια είσαι με i7 και πρόσφατα αναβαθμίσες σε 2080RT. Ε δεν γίνεται, κάτι θα κάνει καλά η 2080 για να την πήρες.

Εγώ πάντως παίζω κακοφτιαγμένα ports σε 5120*1440 με χειρότερη κάρτα από εσένα (και μάλιστα, 3 ετίας) χωρίς να γονατίζουν τα πάντα.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, pirmen56 είπε

Δεν ξέρεις να ξεχωρίζεις το Real time global illumination(στο demo) από τον pre-baked(τη δουλειά έκανε άλλο μηχάνημα και όχι η κάρτα σου) φωτισμό παιχνιδιών σαν το RDR 2;

Δεν φταίω εγώ για αυτό. Η EPIC σου έδειξε τι πραγματικά αξίζει μια κάρτα επιπέδου RTX 2070-2080 και εσύ είσαι ευχαριστημένος με καλοφτιαγμένα ports του ps4 που γονατίζουν τα πάντα ακόμα και σε 1080p.

υ.γ.: Τι περιμένεις βέβαια να ακούσεις από κάποιον που λέει ότι έχει ryzen 2200G για να κάνει rendering(γελάνε και οι πέτρες) και δεν τον ενδιαφέρει το gaming.

μην αγχώνεσαι ξέρω πολυ καλά τι είναι αυτά που λες και σε unity έχω φτιάξει το ΤΕΙ Χαλκίδας σε Game και 3d δουλεύω χρόνια με rendering κλπ και απο παιχνίδια ξέρω δεν περίμενα να μου πεις εσύ τι είναι αυτά, απλά λόγο της υπερβολής σου και της έπρασης χρίζεις τρολαρίσματος

 

Επεξ/σία από georgepppo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Eίπε ο κάτοχος της RTX 2080, ο οποίος έσκασε 800€ για να παίζει κακοφτιαγμένα ports του PS4 σε 1080p. Δηλαδή ρε pirmen, για να καταλάβω, προσπαθείς να μας πείσεις οτι είσαι "ιδιοφυία"? Γιάτι κάποιος που συνειδητά δίνει 800€ για να παίζει κακοφτιαγμένα ports που γονατίζουν τα πάντα πώς αλλιώς να τον χαρακτηρίσω? 

Το έχουμε ξαναπεί. Στα τρώνε στο hw αλλά τα κερδίζεις από αλλού....Μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, pirmen56 είπε

Το έχουμε ξαναπεί. Στα τρώνε στο hw αλλά τα κερδίζεις από αλλού....Μην αρχίσουμε πάλι τα ίδια.

Άρα παρόλο το κράξιμο αποτέλει καλύτερη πλατφόρμα το PC και γιαυτό τα σπρώχνεις εκεί τα χρήματα σου. Σωστά? Αλλιώς κάτι δεν μας λες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...