Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Grand Theft Auto V (PC)


Iliaskrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, SakafliaC είπε

Ωραία τα δωράκια, αλλά μια ταλαιπωρία η όλη διαδικασία πραγματικά.

install τον launcher της epic, 2 step verification, install τον launcher της rockstar τα ίδια και το game το ανοίγει απ τον launcher της rockstar ενώ έχεις ήδη ανοιχτό αυτόν της epic.

Καλό για να παίρνεις τα δώρα, αλλά το Steam είναι χιλιάδες χρόνια μπροστά.

Εντάξει και εγώ προτιμώ steam, αλλά μην γκρινιάζουμε και για όλα. Ακριβώς τα ίδια τα κάνεις και στο steam. To 2 step verification το έχει και το steam, απλά οι περισσότεροι το έχουν κάνει εδω και καιρό. Τον launcher της rockstar τον ζητάει το GTA ακόμα και αν το έχεις στο steam, είναι θέμα της rockstar.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τί ταλαιπωρία είναι αυτή ;;; Καποιος μπορεί να μου πει γιατι θα τρελαθώ !!! Το κατέβασα και μετά έκανα εγγραφή με διαφορετικό email απο αυτό της epic. Πρέπει να είναι το ίδιο; Έκανα και το 2step verification. Μετά πως μπαίνουμε στο παιχνίδι μπορεί να μου πει κάποιος ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, geornirv είπε

Ρε παιδιά τί ταλαιπωρία είναι αυτή ;;; Καποιος μπορεί να μου πει γιατι θα τρελαθώ !!! Το κατέβασα και μετά έκανα εγγραφή με διαφορετικό email απο αυτό της epic. Πρέπει να είναι το ίδιο; Έκανα και το 2step verification. Μετά πως μπαίνουμε στο παιχνίδι μπορεί να μου πει κάποιος ;

Κανείς launch από το library.

Και διαφορετικό mail να είναι δεν έχει σχέση. Τη πρώτη φορά που ανοίγεις το παιχνίδι κάνεις login στη rockstar κ σου βγάζει επιλογή να συνδέσεις τους λογαριασμούς -μη αναστρεψιμο-

Πρέπει να έχεις κάνει install κ τον launcher της epic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω μεσα απο το epic launcher πατάω launch GTAV και προσπαθει να συνδεθει και μου λεει timed out authenticating with epic. Δεν έχω κανει συνδεση τωρα στο rockstar launcher ή πρέπει να έχω ηδη κανει sign in και μετα launch από epic ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, geornirv είπε

Πάω μεσα απο το epic launcher πατάω launch GTAV και προσπαθει να συνδεθει και μου λεει timed out authenticating with epic. Δεν έχω κανει συνδεση τωρα στο rockstar launcher ή πρέπει να έχω ηδη κανει sign in και μετα launch από epic ??

Εγώ έκανα κανονικά εγγραφή και στον Rockstar Launcher και πάλι με βγάζει το ίδιο μήνυμα, δεν κατάφερα να παίξω ακόμα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και τώρα μου ήρθε μια άλλη φλασια ότι στο πρώτο email που είχα συνδέσει (βιάστηκα και μετά νόμιζα ότι με sign out θα γινόταν να συνδέσω αλλον), μου ζηταει τώρα verification code που όμως διέγραψα το google authenticator app. Τώρα μπορώ με κάποιον τρόπο να επαναφέρω τον κωδικό ή πάει έχασα το παιχνίδι; Και που βρήκαν μερικοί (γιατί είδα εδώ μέσα κάποιον) ότι υπήρχε δυνατότητα να γίνει 2step με email γιατί εμένα app μόνο έλεγε.

Επεξ/σία από geornirv
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω τα εχω κανει ολα αλλα το captcha στο rockstar launcher δεν λεει να κανει verify με τιποτα. Εντελως τραγικο

 

Επεξ/σία από ReBeLoS
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ReBeLoS είπε

Εγω τα εχω κανει ολα αλλα το captcha στο rockstar launcher δεν λεει να κανει verify με τιποτα. Εντελως τραγικο

Κάνε μέχρι να σου βγάλει αυτό που διαλέγεις εικόνες μέχρι να μην υπάρχουν άλλες σχετικές. Αυτό είναι το ευκολότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επιτελους το καταφερα και το περασε. Τωρα παταω play on Epic και μετα απο λιγο Timed out authenticationg with Epic online services

 

Ολα ειναι εγκατεστημενα και με 2FA

Επεξ/σία από ReBeLoS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ReBeLoS είπε

επιτελους το καταφερα και το περασε. Τωρα παταω play on Epic και μετα απο λιγο Timed out authenticationg with Epic online services

Ολα ειναι εγκατεστημενα και με 2FA

Σε ολους αυτο λεει .
Τα εχουν παιξει οι σερβερς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επανέρχομαι...Λοιπόν επειδή είμαι ένα βήμα πριν την τρέλα...έχω και στο ps4 το GTAV και έχω λογαρισμό και εκεί. Όταν πάω να συνδεθώ στο pc μου ζητάει να κάνω λινκ με άλλο λογαριασμό ο οποίος είναι του αδερφού μου...έχω καταμπερδευτεί. Μπορεί καποιος που εχει λογαριασμό και στο pc και στο ps4 να μου στειλει pm για να μιλήσουμε ;;;; Ευχαριστώ και συγγνώμη αν κούρασα τους υπόλοιπους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...