Προς το περιεχόμενο

[FREE GAME] Grand Theft Auto V (PC)


Iliaskrs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα αλλάξει τον κωδικό χθες στο rockstar social club και όταν άνοιξα τον client είδα στο email αυτό "[email protected]". Δεν ξέρω για ποιο πράγμα να πρωτοανησυχήσω. Έχω τίποτα στο pc; Έγιναν leak κάπως τα στοιχεία από το social club; Δεν έχω ιδέα, και ο κωδικός είναι καινούργιος. Έχει αντιμετωπίσει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, giopa62 είπε

Κι εγω so far Καλα κατεβάζω.

Εγώ το κατέβασα μπαμ μπαμ, μπήκα μέσα έπαιξα κιόλας και όλα οκ.

Διαβάζω τα σχόλια εδώ μέσα και έχω φρικάρει λίγο :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, HateMe είπε

Εγώ το κατέβασα μπαμ μπαμ, μπήκα μέσα έπαιξα κιόλας και όλα οκ.

Διαβάζω τα σχόλια εδώ μέσα και έχω φρικάρει λίγο :P 

Το user name σου όλα τα λεφτά. There will be haters :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/5/2020 στις 10:24 ΜΜ, kalogk είπε

295C0ABC-223F-49E0-B2EA-3BBA34CE6CC7.jpeg

Σε τι data αναφέρεσαι ακριβώς ? Όταν παίρνεις ένα free game δε χρειάζεται να συμπληρώσεις τίποτα.

Επίσης θα ήταν καλύτερα να υπήρχε μόνο 1 topic για όλα τα free games που δίνει η epic games κάθε βδομάδα, ίσως ένα pinned topic θα ήταν οτι καλύτερο.

dad.jpg

Επεξ/σία από nikos032
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα γνωριζει κανεις πως βαζουμε περιοσιεμνο στην ταχυτητα κατεβασματος του παιχνιδου ; Μου τρωει ολο το Ιντερνετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thelos257 είπε

Παιδια καλησπερα γνωριζει κανεις πως βαζουμε περιοσιεμνο στην ταχυτητα κατεβασματος του παιχνιδου ; Μου τρωει ολο το Ιντερνετ.

Τσεκαρε το netlimiter νομιζω ακομα δεν εχουν βαλει να κανεις cap την ταχυτητα αν και ηταν στα κοντα σχεδια για τον launcher.

https://www.netlimiter.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Arkin είπε

Τσεκαρε το netlimiter νομιζω ακομα δεν εχουν βαλει να κανεις cap την ταχυτητα αν και ηταν στα κοντα σχεδια για τον launcher.

https://www.netlimiter.com/

Έβαλαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη για την ασχετοσύνη μου αλλά είμαι από τους πολύ παλιούς (με την ορθολογική έννοια) gamer's. Δηλαδή εποχές ΑοΕ & ΑοΕ2.

Αυτό το GTA το έβλεπα, αλλά ποτέ δεν κατάλαβα ακριβώς τί σόι παιχνίδι είναι. Οπότε θα ήθελα να το πάρω free!  Έστω για να το δοκιμάσω σε άλλη χρονική στιγμή.

Το πρόβλημα... 1. ότι το είδα μόλις σήμερα (νομίζω μία μέρα πριν την λήξη της προθεσμίας) και 2. ότι σήμερα και αύριο έχω διαθέσιμο μόνο ένα MacBook Air !!! ( To PC είναι σε άλλον χώρο που θα πάω από το Σάββατο)

 

Η ερώτησή μου λοιπόν είναι: Μπορώ να το "πάρω" χρησιμοποιώντας το MacBook Air σήμερα ή αύριο και να το εγκαταστήσω σε άλλη χρονική στιγμή στο PC ?

Αν ναι, θα ήμουν ευγνώμων σε όποιον μου πει χοντρικά τα βήματα. Υπόψη ότι δεν έχω account στην epic και μάλλον θα πρέπει να δημιουργήσω. Σωστά

...ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...